Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Orinis įspėjimas nuo Gedukas


deivis_

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3461 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Gavau 3 dienom orinį įspejimą už žinutę:

" + Rep už tavo nuomone apie tai. Teks ir man pasėdėti savaitgalį prie Steam :)"

O pats geriausias dalykas, mano postas redaguotas prieš įspėjimą ir po to tas pats Gedukas redagavo po ispejimo.. Kas per?????

+ Rep už tavo nuomone apie tai.

" Šį pranešimą redagavo Gedukas. : 2014 spalio 28 - 21:25"

Cia tai prikolistas. Sitas forumas tuoj bus pajuokos forumu, daro kas ka nori.

Rašyti pilnus, turiningus ir

nebereikšmius pranešimus.

Vietoje žodelių "jėga, žinau, fainai,

ok, gerai, help" ar panašių geriau

nieko nerašyti.

Įspėjo Gedukas. už

Reklamavimas / Šiukšlinimas, 10

nemokamų Steam žaidimų,

savaitgaliui! . Skyrė balų: 1 - pasibaigia 2014 Lap

27 21:24. Galimybė kurti turinį panaikinta 3 dien..

Redaguota , nario Mr. Nežiniukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gali gal numest temos linką?

Spausk ant citatos.

http://www.supergames.lt/topic/196873-10-nemokamų-steam-žaidimų-savaitgaliui/

Rašyti pilnus, turiningus ir

nebereikšmius pranešimus.

Vietoje žodelių "jėga, žinau, fainai,

ok, gerai, help" ar panašių geriau

nieko nerašyti.

Įspėjo Gedukas. už

Reklamavimas / Šiukšlinimas, 10

nemokamų Steam žaidimų,

savaitgaliui! . Skyrė balų: 1 - pasibaigia 2014 Lap

27 21:24. Galimybė kurti turinį panaikinta 3 dien..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"Rašyti pilnus, turiningus ir

nebereikšmius pranešimus.
Vietoje žodelių "jėga, žinau, fainai,
ok, gerai, help" ar panašių geriau


nieko nerašyti. ."

Tai ka mum tipo sedet kaip mėtas prarijusiems ir isvis nieko nesakyt?? :DD Kur dingo zodzio laisve rimtuoliai

 

Redaguota , nario marenas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na galbut už tai galėjo ir nedėti įspėjimo, tačiau jeigu kreipti demesį į taisykles tu jas pažeidei. Kam rašyti bereikšmį pranešima " + rep už tokia tavo nuomone " Uždėk tą rep ir viskas, kam rašyti dar?'

 

Ar tu nori pasakyti, kad tolimesnius tavo žodžius jis tiesiog nutrynė redaguodamas pranešima?

Redaguota , nario Rimas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na galbut už tai galėjo ir nedėti įspėjimo, tačiau jeigu kreipti demesį į taisykles tu jas pažeidei. Kam rašyti bereikšmį pranešima " + rep už tokia tavo nuomone " Uždėk tą rep ir viskas, kam rašyti dar?'

 

Ar tu nori pasakyti, kad tolimesnius tavo žodžius jis tiesiog nutrynė redaguodamas pranešima?

Tai gal tada davai nuvarykit patikimumo temose visus tuos įspėkit kur sako ,,+REP, patikimas'', nes lygiai toks pats nuomonės išsireiškimas kaip ir buvo čia. Teisingai Nežiniukas sako, kad čia tuoj darys kas ką nori. Mano manymu taisyklės šioje vietoje pažeistos nebuvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai gal tada davai nuvarykit patikimumo temose visus tuos įspėkit kur sako ,,+REP, patikimas'', nes lygiai toks pats nuomonės išsireiškimas kaip ir buvo čia. Teisingai Nežiniukas sako, kad čia tuoj darys kas ką nori. Mano manymu taisyklės šioje vietoje pažeistos nebuvo.

Aš sakau, kad galbut bausti ir nereikėjo. Asmeniškai aš už tai įspėjimo neduočiau, nors galima.

Man užkliuvo tas pranešimo redagavimas. Jeigu išsiaiškinsiu, kad tikrai buvo nutrintas antras sakinys, moderatorius bus griežtai įspėtas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na galbut už tai galėjo ir nedėti įspėjimo, tačiau jeigu kreipti demesį į taisykles tu jas pažeidei. Kam rašyti bereikšmį pranešima " + rep už tokia tavo nuomone " Uždėk tą rep ir viskas, kam rašyti dar?'

 

Ar tu nori pasakyti, kad tolimesnius tavo žodžius jis tiesiog nutrynė redaguodamas pranešima?

Draugas draugą gina, daugiau nieko. Būtų čia koks rimtesnis ,  forumas, vaikelis ne tik iš moderatorių būtų išmestas, bet ir nušalintas nuo forumo. Žmogui redagavo postą, uždėjo orinį įspėjimą, ir po įspėjimo vėl redagavo. Nori surasiu 100 postų šitam forume, ne forumo turgui, po 2-3 žodžius, bet jiems kažko nededa įspėjimo. Šis forumas tikrai "Geras".

 

.. kreipti demesį į taisykles tu jas pažeidei. Kam rašyti bereikšmį pranešima " ..

Ar tu nori pasakyti, kad tolimesnius tavo žodžius jis tiesiog nutrynė redaguodamas pranešima?

Sekmės :)

Ačiū :)

Karambit veidukas%20(8).gif

Užsuksiu.

Padėkojimas:

 

Dėkui už info :)

Šis postas "tikrai" nepažeidžia taisyklių:

 

wut?

Redaguota , nario deii
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Draugas draugą gina, daugiau nieko. Būtų čia koks rimtesnis ,  forumas, vaikelis ne tik iš moderatorių būtų išmestas, bet ir nušalintas nuo forumo. Žmogui redagavo postą, uždėjo orinį įspėjimą, ir po įspėjimo vėl redagavo. Nori surasiu 100 postų šitam forume, ne forumo turgui, po 2-3 žodžius, bet jiems kažko nededa įspėjimo. Šis forumas tikrai "Geras".

Pritariu. Labiausiai gruzas ima kai moderatoriai sako, kad duoda įspėjimus forumo naudai, bet, kad su tokiais įspėjimais daro tik žalą forumui. Jeigu naujokai paskaitys šitą temą tai garantuoju, kad jų nuomonė apie sg pasikeis ir jiems atrodys, kad šis forumas yra nerimtas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Draugas draugą gina, daugiau nieko. Būtų čia koks rimtesnis ,  forumas, vaikelis ne tik iš moderatorių būtų išmestas, bet ir nušalintas nuo forumo. Žmogui redagavo postą, uždėjo orinį įspėjimą, ir po įspėjimo vėl redagavo. Nori surasiu 100 postų šitam forume, ne forumo turgui, po 2-3 žodžius, bet jiems kažko nededa įspėjimo. Šis forumas tikrai "Geras".

 

Padėkojimas:

 

Šis postas "tikrai" nepažeidžia taisyklių:

 

 

 

Pirma sutinku visiškai su Rimu, antra jeigu jūs matot taisyklių pažeidėjus nebijokit paspaust mygtuko "Pranešti" Argi taip sunku? bendriau nėra ko norėt toks jau tas jaunimas šiais laikais..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirma sutinku visiškai su Rimu, antra jeigu jūs matot taisyklių pažeidėjus nebijokit paspaust mygtuko "Pranešti" Argi taip sunku? bendriau nėra ko norėt toks jau tas jaunimas šiais laikais..

aš tai bent BIJAU spausti pranešti, nes už tai gali pats įspėjimą gauti. http://prntscr.com/51womr

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirma sutinku visiškai su Rimu, antra jeigu jūs matot taisyklių pažeidėjus nebijokit paspaust mygtuko "Pranešti" Argi taip sunku? bendriau nėra ko norėt toks jau tas jaunimas šiais laikais..

Sakai sutinki su Rimu. Tai aš 50% irgi su juo sutinku, kad bausti už taisyklių pažeidimus reikia, o kitus 50% aš tikrai nesutinku, nes šioje vietoje nebuvo jokio nusižengimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai jeigu nusižengimo nebuvo kaip ir sakiau išsiaiškinsiu viska ir bus atitinkamų priemonių imtasi.

Viskas butu daug greičiau ir papraščiau jei butu kreiptasi asmeniškai į mane arba į Justą del moderatorių veiklos, o ne kuriant tokias temas.

Kas ten sakė draugas drauga gina? Įdomu iškur tokia informacija, kad jis man draugas ar apskritai aš jį pažystu? Pasakiau, kad įspėjimas yra teisingas JEIGU jis nieko nenutrynė.

aš tai bent BIJAU spausti pranešti, nes už tai gali pats įspėjimą gauti. http://prntscr.com/51womr

Del to su moderatoriais buvo šnekėta.

Įspėjima gausi tik tuo atvejų jeigu tai buvo tyčinis neteisingas raportas.

Kas liečia šį įspėjima susisiek su manim - nuimsiu.

Redaguota , nario Rimas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daugiau tokių moderatorių kaip Gedukas. ir forumas tobulės ir augs lankomumas kaip ant mielių!! Kuo toliau, tuo vis labiau šis forumas tampa brandesniu ir yra griežtai laikomasi taisyklių!! : MODERATORIAI PATYS REDAGUOJA KITŲ POSTUS IR DEDA ĮSPĖJIMUS!! To nepamatysi niekur  :D

Redaguota , nario Scelerum
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3461 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...