Peršokti į turinį

10 nemokamų Steam žaidimų, savaitgaliui!


fantasy

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3500 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O payday the heist bus visam laikui ? Nu nes šiandien kažkuria tai valanda paleis viena diena kad but galima atsisiusti nemokamai.

Taip bus visam laikui, bus pagal mane 23.00h dalins o kiti sako kad 20.00h dalins nu bet pasižiūrėsim bet tarp tų valandu kažkuria dalins taigi reikės laukti ^^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip bus visam laikui, bus pagal mane 23.00h dalins o kiti sako kad 20.00h dalins nu bet pasižiūrėsim bet tarp tų valandu kažkuria dalins taigi reikės laukti ^^

Steam savaitgalis prasideda nuo ketvirtadienio 20.00 Lietuvos laiku. Tai spėjama, kad ir PAYDAY™ The Heist žaidima tada pradės dalinti.

Žaidimo atsisiųsti nebūtina, užtenka paspausti "Play".

PAYDAY™ The Heist Giveaway laikmatis su DC laiku (irgi rodo, kad prasides nuo 20.00 LT laiku): http://www.timeanddate.com/countdown/generic?iso=20141016T10&p0=263&msg=Payday+Free+Download

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gaila .kad tik išbandyti duoda.

Nei kiek negaila, kam patiks tas ir nusipirks

 

Steam savaitgalis prasideda nuo ketvirtadienio 20.00 Lietuvos laiku. Tai spėjama, kad ir PAYDAY™ The Heist žaidima tada pradės dalinti.

Žaidimo atsisiųsti nebūtina, užtenka paspausti "Play".

PAYDAY™ The Heist Giveaway laikmatis su DC laiku (irgi rodo, kad prasides nuo 20.00 LT laiku): http://www.timeanddate.com/countdown/generic?iso=20141016T10&p0=263&msg=Payday+Free+Download

nu šeip galėtu 20h dalinti nes payday 2 atsibodo man jį žaisti tai norėčiau pirmą dalį pažaisti ^^ 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man asmeniškai atrodo, kad žaidimui Payday 2 turėtų būti koks -80% Spalio 18d. ir visiems jo DLC. Nes ir Payday 1 nemokamas, ir Payday 2 pabandyti duoda net iki pirmadienio 20.00 LT laiku, tai manau ir DLC padarys didelę akciją.

Del kitų žaidimų, kuriuos leis išbandyti, irgi speju bus akcijos tarp -50% ir -75% Off, tai iš kokio ruso ar ukrainiečio traderio, tas žaidimas ten daug nekainuos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tai kaip suprantu , duos tik išbandyt ir po to nebebus galima? čia nėra jie visam laikui?

Galesi žaisti juos pilnai. Jie visi bus pas tave Steam library. Tu negausi tik drop kortų. O pirmadienį jie išnyks iš tavo Steam library.

Atidžiau kelis kartus perskaityk pirmą, šios temos postą ir pamastyk: kaip gali dalinti tokius žaidimus visam laikui?

Redaguota , nario fantasy
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3500 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...