Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Naujas DARBAS, vertinam.


Spe3d123

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3486 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

del visko, nei iblendinimo nėra nei jokios tvarkos tekšt lekšt atrodo viskas. tekstai irgi netinka.

http://www.supergames.lt/topic/195752-tiems-kas-mokosi-pie%C5%A1ti-sigus/

tu man rodai profesionalų darbus, eii, žinai ką? gal eik ir pats pamegink sukurt tą sigą. + ant sigų dar tik pradedantysis, tai turėtum pats suprast, kad nesukursiu ten UHUHUU darbo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tu man rodai profesionalų darbus, eii, žinai ką? gal eik ir pats pamegink sukurt tą sigą. + ant sigų dar tik pradedantysis, tai turėtum pats suprast, kad nesukursiu ten UHUHUU darbo.

Tai ka rodyt ne profesionalu o kokiu nubu darbus? :DDD Tu galvoji kaip naujokui reikia vertinti gerai? Reikia mokytis iš pamoku o ne iš galvos traukti nes taip ir neišmoksi nieko

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai ka rodyt ne profesionalu o kokiu nubu darbus? :DDD Tu galvoji kaip naujokui reikia vertinti gerai? Reikia mokytis iš pamoku o ne iš galvos traukti nes taip ir neišmoksi nieko

Nepernaglas biški? nusileisk ant žemės, tu čia nubas, nes neturi turbūt PS, negalvoju taip, bet tavo protas turėtų tiek jau suprast, kad nesukursiu profesionalaus darbo, o dedu tik todėl, kad įgaučiau kritikos. Tavo paveiksliukai įkelti iš interneto man nieko nežadantys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepernaglas biški? nusileisk ant žemės, tu čia nubas, nes neturi turbūt PS, negalvoju taip, bet tavo protas turėtų tiek jau suprast, kad nesukursiu profesionalaus darbo, o dedu tik todėl, kad įgaučiau kritikos. Tavo paveiksliukai įkelti iš interneto man nieko nežadantys.

Atidžiau pažiūrėjus yra video ir tekstines pamokos. Tebunie nesikišiu, priiminėk ir toliau tuos 10/10 ivertinimus iš nieko tai neišmanančių žmoniu. Patarsiu viena jai galvosi tokia logika kaip dabar, tai gali jau dabar mesti GFX. Nes jai tau profesionalu darbai nieko neitakoja ir nemotivuoja, tai nežinau kaip tu vaizduote išlavinsi.

Sekmės tobulėjant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atidžiau pažiūrėjus yra video ir tekstines pamokos. Tebunie nesikišiu, priiminėk ir toliau tuos 10/10 ivertinimus iš nieko tai neišmanančių žmoniu. Patarsiu viena jai galvosi tokia logika kaip dabar, tai gali jau dabar mesti GFX. Nes jai tau profesionalu darbai nieko neitakoja ir nemotivuoja, tai nežinau kaip tu vaizduote išlavinsi.

Sekmės tobulėjant.

žmogau, nesu naujokas Photoshope, tik tiką neseniai pradėjau su sigais darbuotis. Nežiūriu į profesionalų darbus, nes man dar toli iki jų. O jei pats geriau įsiužiūrėtum, tai dar nebuvo 10 balų :)  tai skaitai, kad tu esi profesionalas? Manau - NE :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

žmogau, nesu naujokas Photoshope, tik tiką neseniai pradėjau su sigais darbuotis. Nežiūriu į profesionalų darbus, nes man dar toli iki jų. O jei pats geriau įsiužiūrėtum, tai dar nebuvo 10 balų :) tai skaitai, kad tu esi profesionalas? Manau - NE :)

Išviso su tokia logika ištrink photoshop ir pamiršk GFX. Bet koks tai suprantantis žmogus tau pasakytu ta pati, žiūrėti pamokas ir profesionaliu darbu pavyzdžius. ir niekam nesakau kad aš profesionalas, tesiog patariu kaip geriau. ir kaip reikia. Ir gal tu iš mokytojų nesimokyk, nes tau iki jų irgi labai toli, ir ne naujokas moksluose esi.

Patikėk patirties daugiau turiu nei tu.

Redaguota , nario Diskusiju Vardas
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3486 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...