Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Naujas DARBAS, vertinam.


Spe3d123

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3486 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai turbut kažkas tave nuleido, kad jau nebesiskelbi, ir nebepieši nieko., tie tavo pro sigai jau kaip kelis metus nebemadoi, laikas bega, viskas keičiasi, niekas vietoi nestovi :)

madoj ar ne madoj, jie yra pro sigai ir iki siol niekas tokiu C4D spam stiliaus sigu kaip blane nesukuria, nu yra ten vienas kitas kuris toki lygi pasieke, bet tai cia vienetai. Ir jei jau rimtai kalbi apie mada, tai parodyk kas dabar madoj tarp sigu, nes kiek matau tai per tuos 2 metus kai nustojau kurt niekas nepasikeite, noobai isliko noobais, profai isliko profais, stiliai isliko stiliais. i lietuviu kalba isvertus: VISKAS ISLIKO TAS PATS, tik protingi zmones supranta, kad kiekvienas naujas darbas turi nauja ideja, o realiai niekas nesikeicia

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Apie jo darbus nieko nesakau, ir pats buk savo vietoi savimila. 

Kaip ir patariau nebeGFX ink sutokiu mastymu, sėkmės :)

Tu man siūlai mesti GFXinimą, aš už jį gaunu normalius pinigus, o tu sakai man tų pinigų atsisakyt  :lol:  galvok ką kalbi.

Supranti, mane nervina, kai tokie žaliukai aiškina ką man daryt, ko man nedaryt :)

 

RAKINAM

Redaguota , nario Spe3d123
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3486 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...