Peršokti į turinį

Dėl csgo mm ban.


Spefix

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3501 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kuo mažiau liko round iki galo tuo mažesniam laikui gausi, pvž jei paskutiniam round 15-10 nužudai iš savu kažką tai bent aš gaunu 30min, o jei pradžioj mačo išeini tai turetai gaut savaitei

14:12 buvo, iškirtau savą su zeus į galvą ir mm 7 dienom ban'as. Neesu gyvenime gavęs mažiau nei 7 dienas. Visada 7 dienas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atblokavus po 7 dienų reikės išlaukti nemažiau kaip 2 savaitęs man atrodo jog jau gautum 1 dienos BAN.

Jie viską matuoja lygiais:

  • 1.Lygis - 30 min.
  • 2.Lygis -  2 valandos.
  • 3.Lygis - 1 dienos.
  • 4.Lygis - 7 dienų. 

 

Kas 1 savaitę lygis sumažėja iš 4 į 3 ir taip toliau. Kol viskas iki galo padaro reset. Taip bent rašo Valve.

Redaguota , nario No Fear
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atblokavus po 7 dienų reikės išlaukti nemažiau kaip 2 savaitęs man atrodo jog jau gautum 1 dienos BAN.

Jie viską matuoja lygiais:

  • 1.Lygis - 30 min.
  • 2.Lygis -  2 valandos.
  • 3.Lygis - 1 dienos.
  • 4.Lygis - 7 dienų. 

 

Kas 1 savaitę lygis sumažėja iš 4 į 3 ir taip toliau. Kol viskas iki galo padaro reset. Taip bent rašo Valve.

 

 

Nu man dar nebuvo tokiu prikolu, jeigu pirma karta banas 7 dienom :D Jeigu gauni unbana po savaites, tai jeigu per ta savaite negausi bano, tai tau nukris iki

24 Hours, jeigu ir ta savaite negausi - gausi 2 hours , o jei ir ta negausi gausi 30 min per savaite.

Ačiū už paaiškinimą. Pabandysiu negauti bano bent kelias savaites :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

juokiausi gal 10 -15 min :D :D :D :D Idejau i facebook sita tavo komentara, sveikinu, gauni asilo titula ;D ;D ;D ;D didenes nesamones nesu gyvenime skaites, kas susije su csgo zaidimu, tu toks medis ;D ;D ;D ;D

*manau aš čia vaikiškiausias* *manau aš čia vaikiškiausias* *manau aš čia vaikiškiausias* 

Redaguota , nario Pranas
Įspėtas už: "Rašyti pilnus, turiningus ir nebereikšmius pranešimus. Vietoje žodelių "jėga, žinau, fainai, ok, gerai, help" ar panašių geriau nieko nerašyti."
  • Neigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

juokiausi gal 10 -15 min :D :D :D :D Idejau i facebook sita tavo komentara, sveikinu, gauni asilo titula ;D ;D ;D ;D didenes nesamones nesu gyvenime skaites, kas susije su csgo zaidimu, tu toks medis ;D ;D ;D ;D

nu medi skelk as per savaite 3 kartus esu gaves ban 30min ir dar niekados neteko gaut daugiau negu 2val. Tai kaip man cia sekasi ar nusisneki bsk? Cia tie ban tokia pati paslaptis kaip rank
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Savo nuomone išsake jis, durneli tu, ką nori tą rašo, visažinis atsirado

Jis ne nuomonę išsakė. Jeigu tu mokėtum skaityti ir nebūtum arogantiškas, suprastum. Tau išvis reiktų patylėt nes visose temose kai pradedi kalbėti tai užsivartai pats ir visiems nuotaiką pakeli. Gal tu grįžk prie Rank boostinimo ar ką ten dariai ir eik toliau įžeidinėt silverius. Tik žiūrėk kad nesuvartytų tave jie.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DDD Jis pasakė ką norėjo kur bėdos žinove? Visą laiką primeta einšteinu visose temose... Už savo postus gėdos nepasidarys jis...

Aš pasakiau ką norėjau taip pat, kur bėdos žinove? Man nereikia primest einšteinu, pažiūrėk temą kur pateikia 

Scelerum

 informaciją žodis į žodį ir tada gali jau gali susidegint. Čia ne man gėda turėtų būti yra, o tau. Tik neįsižeisk dabar kaip anoje temoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3501 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...