Peršokti į turinį

Dėl csgo mm ban.


Spefix

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3501 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš neįsižeidžiu, čia tu labiau įsižeidi nes kaip vaikas -rep delioji :) Nu kaip nori tavo tie 300 repu gali ištirpt per diena

Tu kaip tik įsižeidei. Su tai -rep aš erzinu, tie taškai čia nieko nereiškia, bet matyt tau čia labai rimta dalykas, kad verki dėl jų. Paprašyk kad sudėtų tau jų belekiek draugai ir viskas. Jeigu nori gali ir nuimt man tuos reputacijos taškus, man nėra skirtumo. Nemiegosiu trumpiau naktį dėl to. Ir žinai kas juokinga? Tu jau keiti temą nes dėl pagrindinės temos jau neturi ką pasakyt. Bandai gint tą kuris nusišnekėjo ir paskui dar bando gint įžeidinėdamas kitus. Gi esi MGE specas kaip pats nesupranti jog tai ką jis pasakė yra gryna pieva?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ką tu čia nusišneki? koks dar mge specas? Aš tik sakiau kad silveriai nerašinėtu....

Tu buvai ir išliksi MGE specas, bet HEY! Čia tik mano nuomonę, atsimeni kai apie ją kalbėjai? Būtent. Jeigu turi ką nors dar pasakyti apie dėl pgr. temą dėl kurios visi čia susirinkom tai sakyk dabar. Nes su nervininkais nesinori diskutuoti.

Redaguota , nario No Fear
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3501 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...