Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

[PARDUOTA]Parduodamas SFstories.LT Domenas....


Andrius P.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3504 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, tad projektas žlugo vien dėl Paškos tai.. Parduodmas domenas


 


Pav: SFstories.lt


Yra forumas


Galioja iki 2015 09 06


Yra hostingas iš us.lt atiduosiu ir jį


 


Kaina labai menka tik 15 / 20 Lt


Jei SMS Tai 2x


Papildymu kaip ir banku vienoda kaina.


 


Skype: andrius7414


Redaguota , nario Andrius P.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Andriau galėtum dizainą paplatint SFstories.lt ?

Iš tiesų Paška gėda ,daug kas tikėjosi ,kad projektas gyvuos ,tu juos nuvylei...

Pasiūlau labai gerą sudominantį dalyką, bet juo nepasinaudojo o pasidarė sau kryžių - projekto uždarymą. Kas kaltas? JIE, ne AŠ.

 

Vien už modifikaciją galėčiau gauti gal 20LT arba SMS, BANKU.

Pasiūliau varganus 6LT(rinko 2dienas, nesurinkus prašė atiduoti modifikaciją) FUCK NO :D

 

Bet patiko man labiausiai _Hubert kuris nepasiduoda dėl projekto o bando kažką išplėšti.

 

O jei ir būčiau daręs kas būtų buvę? :

 

[2014.10.05 18:56:37] Andrius: Aš irgi eisiu į LV
 
Būtų nuėjas, ir aš būčiau pats be domeno, tai padariau pirmas. Kas pirmas tas gudresnis ar ne? :)
 
O jei ir _Hubert nupirks, ir andrius sutiks su juo dirbti, jie tęs projekto veiklą, bet to nebus nes...
 
[2014.10.05 18:56:37] Andrius: Aš irgi eisiu į LV
 
Jei nenupirks, rasiu kas nupirktu tik už 10LT. Na padariau išvada, pabaigti modifikaciją, ir tada pirkti domeną arba reklamuotis. Nes kuo daugiau darai, tuo daugiau būgų. :D
 
Bet ko neisitikėjau iš jūsų: STUMIMAS UŽ AKIŲ.
BTW
Sekmės pardavime, patikimas.
Redaguota , nario *Jacob'S*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

Pasiūlau labai gerą sudominantį dalyką, bet juo nepasinaudojo o pasidarė sau kryžių - projekto uždarymą. Kas kaltas? JIE, ne AŠ.

 

Vien už modifikaciją galėčiau gauti gal 20LT arba SMS, BANKU.

Pasiūliau varganus 6LT(rinko 2dienas, nesurinkus prašė atiduoti modifikaciją) FUCK NO :D

 

Bet patiko man labiausiai _Hubert kuris nepasiduoda dėl projekto o bando kažką išplėšti.

 

O jei ir būčiau daręs kas būtų buvę? :

 

[2014.10.05 18:56:37] Andrius: Aš irgi eisiu į LV
 
Būtų nuėjas, ir aš būčiau pats be domeno, tai padariau pirmas. Kas pirmas tas gudresnis ar ne? :)
 
O jei ir _Hubert nupirks, ir andrius sutiks su juo dirbti, jie tęs projekto veiklą, bet to nebus nes...
 
[2014.10.05 18:56:37] Andrius: Aš irgi eisiu į LV
 
Jei nenupirks, rasiu kas nupirktu tik už 10LT. Na padariau išvada, pabaigti modifikaciją, ir tada pirkti domeną arba reklamuotis. Nes kuo daugiau darai, tuo daugiau būgų. :D

 

:DDDDD Pažiurėk tu.... Vakar SMS parašyta kai jau ir taip buvo aišku kad čia fsio viskas baigta... O dėl modifikacijos pardavimo.. Netikiu kad kas už tavo 20 LT pirks nes ją turi 3 žmonės ( Taip ir hubertas aš jam nusiunčiau )

Redaguota , nario Andrius P.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:DDDDD Pažiurėk tu.... Vakar SMS parašyta kai jau ir taip buvo aišku kad čia fsio viskas baigta... O dėl modifikacijos pardavimo.. Netikiu kad kas už tavo 20 LT pirks nes ją turi 3 žmonės ( Taip ir hubertas aš jam nusiunčiau )

 

Platink, susigadinsi reputacija. Your Choise, hubertas nemanau jog taip darys, nes jis yra gero intelekto žmogus. Bet pastebėjau tu ne.

 

Reiškias nepatikimas ;)

 

Anyway visos sistemos neveikia

Redaguota , nario *Jacob'S*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Platink, susigadinsi reputacija. Your Choise, hubertas nemanau jog taip darys, nes jis yra gero intelekto žmogus. Bet pastebėjau tu ne.

 

Reiškias nepatikimas ;)

 

Anyway visos sistemos neveikia

Xd aš irgi nebusiu durnas ir neplatinsiu, gaila huberto, o ant tavęs man visiškai *Myliu SuperGames.lt*...

P.S PARDUOTA...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3504 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...