Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

„Apple“ pristatė du išmaniuosius telefonus: „iPhone 6“ ir „iPhone 6 Plus“


lie

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3507 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nieko gero, vėl sukūrę šūdą :) O tie iShit naudotojai tik ir moka kitus telefonus pektį. Mano Nokia 920 buvusią buvo galingesnį už tą Iphone 6 :D heh. Pvz dbr naudoju Lumia 520 ir tikrai galiu pasakytį galingo telefono nereikia. Ir tikrai už telefoną nesiruošiu mokėtį po 900$. Jau geriau už tokia kainą nupirksiu Nokia gaminį ir turėsiu kur kas geresnį, galingesnį įrenginį. Tai, kad iShit naudotoja FUCK UR SELF. Po S.Jobs mirties Apple šūdo vertas :) Sugadino tik viska ne daugiau.

Huh, gali paaiškinti kaip "tie iShit naudotojai tik ir moka kitus telefonus peikti" ? 

Kiek pastebėjau visi android, windows phone ir t.t naudotojai pastoviai nenustoja peikti iPhone ir iOS tai nežinau tu čia ką tuom norėjai pasakyt nes visiškai į pievas nusukai. Be to, sakydamas, kad "iShit" naudotojai tik moka kitus telefonus peikti pats nieko kito nedarai kaip peiki iPhone. ;)

Dėl kainos tai niekas tau nesako pirkti telefono už 900$, pirk tu ką nori, kaip nori ir už kiek nori, galiu pasakyti čia nelabai kažkam įdomu man atrodo.

Nokia bei Samsung telefonai yra dažniau naudojami Europoje, mažesnėse šalyse tokiose kaip Lietuva, Latvija, Estija ir taip toliau. Anglijoje mačiau pora žmonių tik tai kurie naudojasi nokia telefonais, o iPhone turi kas 2-3 žmogus. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Huh, gali paaiškinti kaip "tie iShit naudotojai tik ir moka kitus telefonus peikti" ? 

Kiek pastebėjau visi android, windows phone ir t.t naudotojai pastoviai nenustoja peikti iPhone ir iOS tai nežinau tu čia ką tuom norėjai pasakyt nes visiškai į pievas nusukai. Be to, sakydamas, kad "iShit" naudotojai tik moka kitus telefonus peikti pats nieko kito nedarai kaip peiki iPhone. ;)

Dėl kainos tai niekas tau nesako pirkti telefono už 900$, pirk tu ką nori, kaip nori ir už kiek nori, galiu pasakyti čia nelabai kažkam įdomu man atrodo.

Nokia bei Samsung telefonai yra dažniau naudojami Europoje, mažesnėse šalyse tokiose kaip Lietuva, Latvija, Estija ir taip toliau. Anglijoje mačiau pora žmonių tik tai kurie naudojasi nokia telefonais, o iPhone turi kas 2-3 žmogus. :)

Num, tu užstoji iShit pusę, gerai. Žiūrėk, dauguma perka tą telefoną, nes žino jog visi girs " o wow, kai gerumo telefonas ". TIK DĖL ŽENKLIUKO. Pasižiūrėk palyginimus samsung ir apple gaminių. S5 kuris yra seniau išleistas net geresnis už neišleistą dar iShit 6, ką tu man į tai? GG WP

 

b6dc63842144a7b83fad0860d7572574951.png

Redaguota , nario Dovydas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nieko gero, vėl sukūrę šūdą :) O tie iShit naudotojai tik ir moka kitus telefonus pektį. Mano Nokia 920 buvusią buvo galingesnį už tą Iphone 6 :D heh. Pvz dbr naudoju Lumia 520 ir tikrai galiu pasakytį galingo telefono nereikia. Ir tikrai už telefoną nesiruošiu mokėtį po 900$. Jau geriau už tokia kainą nupirksiu Nokia gaminį ir turėsiu kur kas geresnį, galingesnį įrenginį. Tai, kad iShit naudotoja FUCK UR SELF. Po S.Jobs mirties Apple šūdo vertas :) Sugadino tik viska ne daugiau.

Tai tas pats su tavim, Shitroid naudotojai moka peikti iOS'ą. :D

 

 

Num, tu užstoji iShit pusę, gerai. Žiūrėk, dauguma perka tą telefoną, nes žino jog visi girs " o wow, kai gerumo telefonas ". TIK DĖL ŽENKLIUKO. Pasižiūrėk palyginimus samsung ir apple gaminių. S5 kuris yra seniau išleistas net geresnis už neišleistą dar iShit 6, ką tu man į tai? GG WP

 

b6dc63842144a7b83fad0860d7572574951.png

 
Ir dabar nežiūrint to tavo vidaus specifikacijų, numesk ant žemės Samsungą S5 ir iPhone 6 (galim ir imt 5), kuris greičiau subyrės? Ties čia tavo specifikacijų palyginimai smunka, kadangi, gerai, turi ten tą Samsungą S5, vau, nusipirkai, antrą dieną trauki iš kišenės ir pyst iškrenta, subyra, kas tada? Jei vien Samsung S3 ekranų keitimas kainuoja apie 400 litų, tai kiek sukištum į S5 tvarkymą?
Redaguota , nario Fantazistas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Tai tas pats su tavim, Shitroid naudotojai moka peikti iOS'ą. :D

 

 
 
Ir dabar nežiūrint to tavo vidaus specifikacijų, numesk ant žemės Samsungą S5 ir iPhone 6 (galim ir imt 5), kuris greičiau subyrės? Ties čia tavo specifikacijų palyginimai smunka, kadangi, gerai, turi ten tą Samsungą S5, vau, nusipirkai, antrą dieną trauki iš kišenės ir pyst iškrenta, subyra, kas tada? Jei vien Samsung S3 ekranų keitimas kainuoja apie 400 litų, tai kiek sukištum į S5 tvarkymą?

 

Turiu SG Tab 3 10.1 buvau išmetes iš gan toli - *Myliu SuperGames.lt* jokio įbrėžimo. Neturiu to S5 ir nereikia, nes turiu tab'ą. Tačiau nors ir plastikas ar kas ten eina, laiko man gerai, ypač žinant jog mėgstu išmest telefoną/tab'ą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu SG Tab 3 10.1 buvau išmetes iš gan toli - *Myliu SuperGames.lt* jokio įbrėžimo. Neturiu to S5 ir nereikia, nes turiu tab'ą. Tačiau nors ir plastikas ar kas ten eina, laiko man gerai, ypač žinant jog mėgstu išmest telefoną/tab'ą

Nu ką Tu lygini planšetinius su telefonais. Ne apie tai kalba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Tai tas pats su tavim, Shitroid naudotojai moka peikti iOS'ą. :D

 

 
 
Ir dabar nežiūrint to tavo vidaus specifikacijų, numesk ant žemės Samsungą S5 ir iPhone 6 (galim ir imt 5), kuris greičiau subyrės? Ties čia tavo specifikacijų palyginimai smunka, kadangi, gerai, turi ten tą Samsungą S5, vau, nusipirkai, antrą dieną trauki iš kišenės ir pyst iškrenta, subyra, kas tada? Jei vien Samsung S3 ekranų keitimas kainuoja apie 400 litų, tai kiek sukištum į S5 tvarkymą?

 

1. Nenaudoju android 2. Turejes Iphone 5 ir tikrai nesiruosiu daugiau pirkti iphonu

 

 

Huh, gali paaiškinti kaip "tie iShit naudotojai tik ir moka kitus telefonus peikti" ? 

Kiek pastebėjau visi android, windows phone ir t.t naudotojai pastoviai nenustoja peikti iPhone ir iOS tai nežinau tu čia ką tuom norėjai pasakyt nes visiškai į pievas nusukai. Be to, sakydamas, kad "iShit" naudotojai tik moka kitus telefonus peikti pats nieko kito nedarai kaip peiki iPhone. ;)

Dėl kainos tai niekas tau nesako pirkti telefono už 900$, pirk tu ką nori, kaip nori ir už kiek nori, galiu pasakyti čia nelabai kažkam įdomu man atrodo.

Nokia bei Samsung telefonai yra dažniau naudojami Europoje, mažesnėse šalyse tokiose kaip Lietuva, Latvija, Estija ir taip toliau. Anglijoje mačiau pora žmonių tik tai kurie naudojasi nokia telefonais, o iPhone turi kas 2-3 žmogus. :)

Is savo patirties sakau apie iphone ;) Tai kad ts ten.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia jūs tiesiog dauguma vadovaujatės "bandos instinktu". Ką sako kiti, jūs tą patį kartojat, kad iPhone yra šūdas, nors dauguma to telefono rankose nelaikę, nes tiesiog pajamos to neleidžia, bet Apple to nesureikšmina, nes jų produktus gausiai žmonės perka, ir kiek iš jų yra tuo nepatenkinti? Na? Kas pasitelks apklausomis kokiomis ir įrodys, kad Apple nėra mėgiama žmonių kompanija?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš esu laikęs ir naudojas tiek 5s tiek 4s. Nepatiko. Tai ką man dabar daryt? Nusišaut, kad aš peikiu? Tiesiog per dideles sumas nori iShit už savo telefonus. Daug geresnis ir pigesnis yra Samsung ar HTC

Apie tą Samsung buvo kalbėta 1000 ir vieną kartąąąąą. Jie byra, byra, byra, nes naudoja labai pigią plastmasę, o ir lagint pradeda greit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man tik įdomu, kodėl Apple į savo telefonus deda tokias apgailėtinas baterijas? Juk 1800mAh 4.7 colių ekranui yra net juokinga. Sakysit dėl 6.9mm storio netilpo didesnė? Huawei Ascend P7 yra 6.5mm storio ir turi 2500mAh baterija, kaip jum taip?

Keista, ypač kai telefono kaina "atbaidanti". Šį kartą Apple tikrai nepasiūlė nieko naujo ko neturėtų kiti pigesni telefonai.
P.S. Dar juokinga ir tai jog Apple iOS 8 atnaujinimas reikalauja telefone ~6GB laisvos vietos... (be iTunes) :D

Dar vienas įdomus dalykas: Nokia Lumia 925 (~800Lt) prie iPhone 6 (virš 2000Lt)
original.jpg

Nokia Lumia 925 irgi turi puikia 8MP kamerą, greita sistemą, korpusą iš aliuminio (ne pilnai, bet vis tiek neblogai), o kaina prieinama visiems :)
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man tik įdomu, kodėl Apple į savo telefonus deda tokias apgailėtinas baterijas? Juk 1800mAh 4.7 colių ekranui yra net juokinga. Sakysit dėl 6.9mm storio netilpo didesnė? Huawei Ascend P7 yra 6.5mm storio ir turi 2500mAh baterija, kaip jum taip?

Keista, ypač kai telefono kaina "atbaidanti". Šį kartą Apple tikrai nepasiūlė nieko naujo ko neturėtų kiti pigesni telefonai.

P.S. Dar juokinga ir tai jog Apple iOS 8 atnaujinimas reikalauja telefone ~6GB laisvos vietos... (be iTunes) :D

Dar vienas įdomus dalykas: Nokia Lumia 925 (~800Lt) prie iPhone 6 (virš 2000Lt)

original.jpg

Nokia Lumia 925 irgi turi puikia 8MP kamerą, greita sistemą, korpusą iš aliuminio (ne pilnai, bet vis tiek neblogai), o kaina prieinama visiems :)

 

Bet tu pasižiūrėk 8MP kamera, gerai. Dabar tu man pasakyk kas geriau rinktusi fotografuoti su Nokia negu su iPhone... Žmonės pasižiūrėkit į tokius telefonus kaip MotoX, SPECS DON'T MATTER.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmonės labai jūs čia perdedat dėl tų kainų. Kaip ir WeeD sakė, Anglijoje juos turi kas antras žmogus, nes ten jis daug prieinamesnis. Sumoki pradinę įmoką (~120 svarų) ir moki po kelis svarus papildomai į mėn. Poto išeina naujas iPhone ir viskas iš naujo. Apple negalvoja apie tokias mažas šalis kaip mes, nes nėra didelės paklausos. Kas perka Anglijoje, Amerikoje, Australijoje žino, kad tai tikrai savo kainos vertas telefonas. Apple visalaik taip žiūrėjo į produktų pardavinėjimą, ir toliau taip ir žiūrės. Mūsų Lietuvai nepasisekė, tai ir sedėkim, su tuo kas mums prieinama. Turim kaltint ne Apple dėl tokių kainų, o ryšio tinklo tiekėjus.

 

Dizainas visiškai kita kalba - kitiems patinka, kitiems - ne. Rimtai, nelyginkit jūs tų suknistų telefonų su atskiromis OS, kiekviena yra skirtingai ėdri. O kameras lyginti išvis turit būt paskutiniai kvailiai, manau bet prieš rašydami ir pasidomėję, sužinotumėt, kad ne tik megapikseliuose esmė...

 

Šita žinute nieko neginu, tik bandau nesusipratėliams truputėlį paaiškinti, kas čia ištikrųjų dedas. Sedėkit su tuo kas jums patinka, ir džiaukitės kiekviena minute. Nesvarbu kas ten pas jūsų klasėje vyrauja turėti - Android, iOS, Windows Phone. Nebijokit pasiprašyt salone, kad įjungtu telefoną, kad galėtumete bent kažkiek išbandyti. Neklausykit ką žmonės sako internete, dažniausiai visokie durneliai, kurie mano, kad pasirinko geriausią varianta jiems, ir nieko kito geresnio nėra. Žiūrėkites kas jums prie širdies ir piniginės. O kas čia dabar rėkaus kas geriau, pagalvokit - kokia jums čia nauda tokias nesąmones rašyti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Asmeniškai norėčiau išmėginti Apple telefona nes turėjas dar jokio jų gaminio tad norėtusi išmėginti. Mano manymum kainos yra tikrai didelios ne kiekvienas galėtu ipirkti tokį gaminį ( tarp jų iš aš nelabai įpirkčiau ). Esu pratęs prie Android mano nuomonė geriausiai turėti Samsung. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3507 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...