Peršokti į turinį

Internetinės problemos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3538 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, gal ęsate susidūrę su tokia patčia problema kaip mano? Mano internetas yra MEZON 6mb/s bet siuncia per torrentus ar per kitur tik kokius 500kb/s ar 600kb/s kodėl taip yra jai mano planas yra 6mb/s ?? Pasiekiamumas mano geras esu Vilniuje per mezon ziurejau savo vieta tai rodo puiku ryšį bet nesiunčia taip kaip turėįų, klausymas kodėl ir ką galėčiau padaryti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Interneto tekėjai tau nurodo Mbps, o ne MBps Pas mane 5mb/s ir siunčia apie 500kb/s, visus speedtest darytus rezultatus dalink iš 8. Tavo atveju Tai yra 6000/8=750kb/s MAX

 

 

Daugiau info : http://www.wisegeek.com/what-is-the-difference-between-mbps-and-mbps.htm

Redaguota , nario iOmas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Yra du skirtingi interneto greičio matavimai, vienas tai kB/s, arba tavo atveju Mbps (Nes tiekėjai apie interneto našumą pranea tik šitais vienetais). 1 Mbps yra lygus 125kb/s, taigi tavo turimi 6Mbps yra lygūs maždaug 750kb/s :)

Redaguota , nario sakiras
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Yra du skirtingi interneto greičio matavimai, vienas tai kB/s, arba tavo atveju Mbps (Nes tiekėjai apie interneto našumą pranea tik šitais vienetais). 1 Mbps yra lygus 125kb/s, taigi tavo turimi 6Mbps yra lygūs maždaug 750kb/s :)

P.S Duomenu parsisiuntimo greitis 6mb/s klausiau pries pirkdamas. Kokiu greiciu turetu siusti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

P.S Duomenu parsisiuntimo greitis 6mb/s klausiau pries pirkdamas. Kokiu greiciu turetu siusti

 

Tai tau sakė kiek megabitų turi siųsti ar megabaitų per sekundę? Nes Mbps nuo MBps daug kuo skiriasi. Nes baitas, kaip žinia, turi 8 bitus, tad norint sužinot realų greitį, kuris bus naudojamas per, pvz., uTorrent, reik megabitus dalinti iš 8. Užeini į speedtest.net, jei rodo 6 Mbps, tai realiai siųs ~760 KBps :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3538 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...