Peršokti į turinį

Nori išbandyti naują CS:GO sistemą su savo draugais?


InoX

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3530 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nori išbandyti naują CS:GO sistemą su savo draugais? Atsibodo 64 Tick serveriai per matchmaking ir neklaužados komandoje? O kaip gi dėl cheaterių? Tada tau būtinai reikia išbandyti mūsų CS:GO Baltics 128 Tick serverius, bei EAC (EasyAntiCheat) apsaugą. Rankas, statistika, top'ai - viskas čia. Nuo ko pradėti ir kaip žaisti - CS:GO Baltics Gather Rules/Tutorial/Help - http://bit.ly/1w2DNQx

 


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tyngiu skaityti aš tuos Toturial. Dabar pas mane Rank: L. Eagle, tai žaisiu su savo Rank ar Random Rank žaidėjais, nes jei žaisiu su Silveriais, tai verks kad cheatinu :D :D? Ar pas Jus rank kyla? Kas būna kai žaidejas išeina? Cooldawn juk nebus, pas jus čia nera offc Valve serveris :D

Nesigirk savo ranku nes niekam neįdomu. Patyngi skaityt tutorials, bet netyngi pakomentuot.

 

 

Ar pas Jus rank kyla? Kas būna kai žaidejas išeina? Cooldawn juk nebus, pas jus čia nera offc Valve serveris  :D

Iš tokios šnektos atrodo jog tave praboostino CS'e ir visiškai nieko nesupranti kaip kas veikia.

Redaguota , nario No Fear
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesigirk savo ranku nes niekam neįdomu. Patyngi skaityt tutorials, bet netyngi pakomentuot.

Iš tokios šnektos atrodo jog tave praboostino CS'e ir visiškai nieko nesupranti kaip kas veikia.

O kodėl aš negaliu nepasigirti, kad esu laimėjęs 305 match su random žaidėjais ir turiu L.Eagle rank. Ieškau panašaus Rank žaidėjų, kad pasikelčiau aukštesnį rank? :o

Jei pats esi su Silver, nereik pavydet :)

Redaguota , nario Scelerum
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kodėl aš negaliu nepasigirti, kad esu laimėjęs 305 match su random žaidėjais ir turiu L.Eagle rank. Ieškau panašaus Rank žaidėjų, kad pasikelčiau aukštesnį rank? :o

Jei pats esi su Silver, nereik pavydet :)

Mad cuz bad? Nesigilink į mano ranką, nemanau kad kam čia reiktų pavydėt tavo žinioms. Galėčiau lažintis kad net nežinai kas yra ESEA, ESL Wire ir t.t., bet nori aišku pasirodyt protingu ir pagyrūnu... Kalbi kad tik kalbėtum. Atsimink jog tą Eagle gali pasiekt bet kas kas turi gerai žaidžiančius draugus, arba bent kiek turi supratimo. Girkis kai pasieksi aukštus rankus, o ne tokius.

spek-kam-px-wwyuy8.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tyngiu skaityti aš tuos Toturial. Dabar pas mane Rank: L. Eagle, tai žaisiu su savo Rank ar Random Rank žaidėjais, nes jei žaisiu su Silveriais, tai verks kad cheatinu :D :D? Ar pas Jus rank kyla? Kas būna kai žaidejas išeina? Cooldawn juk nebus, pas jus čia nera offc Valve serveris :D

 

Pl, gi tu metei csgo ir pardavei savo steama, tai kaip tu gali buti L.Eagle? Btw, niekam neidomu kiek tu esi pasiekes, jmj.. O kad pasigirti, koks as geras zaidejas, tai gali eiti ir papasakoti savo motinai tai, manau, kad ji tikrai apsidziaugs tuo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mad cuz bad? Galėčiau lažintis kad net nežinai kas yra ESEA, ESL Wire ir t.t.,

Atsimink jog tą Eagle gali pasiekt bet kas kas turi gerai žaidžiančius draugus,

Sakai bet kas gali pasiekti L.Eagle? Wow. Pastaruoju metu Steam'e neturiu nei 1 draugo, žaidžiu su random žaidejais visada būdamas 40:4, 39 : 5 rezultatuose ir beveik visada traukiu komandą. Taip, aš giriuosi nes žaidžiau tiek cs 1.6 geraj realiuose turnyruose, tiek ir csgo gerai virtualiai, man nuomone nei tavo, nei kitų internete nesvarbi.

Man tai yra tik žaisimas laisvalaikiui kuris pradeda pabosti, todel ieskau lietuvių su l. eagle master.

Pl, gi tu metei csgo ir pardavei savo steama, tai kaip tu gali buti L.Eagle? Btw,

Parodyk kur aš pardaviau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sakai bet kas gali pasiekti L.Eagle? Wow. Pastaruoju metu Steam'e neturiu nei 1 draugo, žaidžiu su random žaidejais visada būdamas 40:4, 39 : 5 rezultatuose ir beveik visada traukiu komandą. Taip, aš giriuosi nes žaidžiau tiek cs 1.6 geraj realiuose turnyruose, tiek ir csgo gerai virtualiai, man nuomone nei tavo, nei kitų internete nesvarbi.

Man tai yra tik žaisimas laisvalaikiui kuris pradeda pabosti, todel ieskau lietuvių su l. eagle master.

Parodyk kur aš pardaviau :D

Kažkaip stipriai abejoju tavo žodžiais. Grįžk prie temos geriau, jeigu nori diskutuot toliau rašyk A.Ž.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3530 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...