Peršokti į turinį

Klausimai dėl programavimo mokykloj


MagmaPower

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3531 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Labas vakaras, iškilo klausimas šeip biški pradėjau mokintis programuot prieš mokyklą ir iškilo klausimų porą.

 

  • Yra skirtumas pavyzdžiui per kokia programą programuoji ? [aš naudoju CodeBlocks]
  • Ką galima suprogramuoti su ta C++ nu ar eina kokia rimta programa sukurt ar pnš. ? [jei taip yra gal koks video youtube]
  • Mokyklose moko programuot su Java ar su C++ ?
  • Kas populiariau, lengviau Java ar C++.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Labas vakaras, iškilo klausimas šeip biški pradėjau mokintis programuot prieš mokyklą ir iškilo klausimų porą.

 

  • Yra skirtumas pavyzdžiui per kokia programą programuoji ? [aš naudoju CodeBlocks]
  • Ką galima suprogramuoti su ta C++ nu ar eina kokia rimta programa sukurt ar pnš. ? [jei taip yra gal koks video youtube]
  • Mokyklose moko programuot su Java ar su C++ ?
  • Kas populiariau, lengviau Java ar C++.

 

1 - Yra šiek tiek, bet man CodeBlocks patogiausia.

2 - Nuo žaidimų iki programų, iki visko kas veikia ant Windows.

3 - Kaip kur, yra kur C++, yra kur Pascal, kartais pora mėnesių pamoko Java, ar kitų kalbų.

4 - Dėl lengvumo nežinau, Java nebandžiau, bet populiaresnė tai Java man atrodo, nes veikia ant begalės platformų.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėkoju, gal žinai kokią iš populeresnių programų ar tinklapį kokį kaip pavyzdį sukurta su C++.

Didelė dalis programų yra sukurta su C++. Šiaip pagrinde populiariausios yra visos Adobe programos, Mozilla Firefox, MySQL, AutoDesk Maya, Apple OS X, Internet Explorer, Windows 95, 98, 2000, XP, Symbian OS.

Redaguota , nario - Positive.
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įvairiems, C++ daugiausia ir naudojama skaičiavimams, pats niekad nesirinkčiau jos, yra daug geresnių kalbų, kad ir tapati java

 

Žmogus paminėjo, kad C++ naudojama daugiausiai įvairių programų ir žaidimų kūrimui. O tai prie ko čia tie skaičiavimai ? C++ galima naudot skaičiavimam ? O tie skaičiavimai kur vyksta ? Kartais ne tarp programų ? Arba čia tiesiog pasigirt žmogus norėjo, kad kažkur išgirdo ar pamatė, kad C++ naudojama sudėtingiems skaičiavimams.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogus paminėjo, kad C++ naudojama daugiausiai įvairių programų ir žaidimų kūrimui. O tai prie ko čia tie skaičiavimai ? C++ galima naudot skaičiavimam ? O tie skaičiavimai kur vyksta ? Kartais ne tarp programų ? Arba čia tiesiog pasigirt žmogus norėjo, kad kažkur išgirdo ar pamatė, kad C++ naudojama sudėtingiems skaičiavimams.

Cituoju Kerniaus žodžius, kurie sutampa su mano. Nematau priežasties šiais laikais mokytis C++, nebent ketini atlikti mokslinius skaičiavimus ar šiaip nori save pakankinti, galvodamas "kaip jėga, kad truputi moku C++". Priežastis - su kitomis programavimo kalbomis tuos pačius dalykus gali sukurti greičiau ir paprasčiau. Tai kam vargti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cituoju Kerniaus žodžius, kurie sutampa su mano. Nematau priežasties šiais laikais mokytis C++, nebent ketini atlikti mokslinius skaičiavimus ar šiaip nori save pakankinti, galvodamas "kaip jėga, kad truputi moku C++". Priežastis - su kitomis programavimo kalbomis tuos pačius dalykus gali sukurti greičiau ir paprasčiau. Tai kam vargti?

 

Aik tu na... Kaip čia sunku jum suprast ką žmogus rašo...

 

 

ji skirta programų, žaidimų kūrimui.

 

Nu ten tarkim dar tinklapių, apps kūrimui ar dar kam nors. O čia šovė: skaičiavimam kurti. Nesuprantu aš tokių blondiniškų šovimų ne į temą.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cituoju Kerniaus žodžius, kurie sutampa su mano. Nematau priežasties šiais laikais mokytis C++, nebent ketini atlikti mokslinius skaičiavimus ar šiaip nori save pakankinti, galvodamas "kaip jėga, kad truputi moku C++". Priežastis - su kitomis programavimo kalbomis tuos pačius dalykus gali sukurti greičiau ir paprasčiau. Tai kam vargti?

 

Mano nuomonė, kad C kalba yra labai gera, joje nėra taip sunku susigaudyti reikia tik žinoti kažkiek anglų, o pažiūrėjus į kokią Javą tai tenais tikras kosmosas, dar atsimenu kai bandžiau kurti kažką su Java iš youtubes filmukų, kiek žiūrėjau nieko nesupratau, nuėjau pažiūrėti į C++, ten viską supratau be jokio tutorialo.

 

P.S Daugiausia visokių programų yra sukurta su C kalba

Redaguota , nario Dr.Arnas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3531 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...