Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4318 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Balsavimas  

15 balsai

  1. 1. Kuriame iš šių miestų žaistumėt?

    • Angel Pine
      8
    • Las-Venturas
      7


Recommended Posts

Pasakysiu tik tiek: tik nevykę kūrėjai labiau atkreipia dėmesį į šalutinius dalykus. Pvz.: veiksmo vieta. Tarkim kaimeliai yra blogesnė vieta už Las Venturas. Jeigų tu esi geras kūrėjas, tu padarysi taip, kad kaimeliuose bus įdomiau žaisti negu Las Venturas mieste. Jeigų yra patirties trūkumas, iš projekto galima tikėtis nieko daug. O tokie tik ir žiūri į šalutinius dalykus. Kuo daugiau ir gražiau išdėstyti objektus, pridėti visokių textdraw'ų, kurie papuoš žaidimo vaizdą ir visokios kitokios smulkmenos, kurios mažai susijusios su pačiu žaidimu. Kaip čia kažkas sakė: geriau nekurk. Bet jeigų esi toks užsispyręs kaip ožys, tai po šito bandymo tikiuosi susiprotėsi, kad tu dar negali nieko pasiūlyti kažko išskirtinio.

SHFitnE.jpg

Pasakysiu tik tiek: tik nevykę kūrėjai labiau atkreipia dėmesį į šalutinius dalykus. Pvz.: veiksmo vieta. Tarkim kaimeliai yra blogesnė vieta už Las Venturas. Jeigų tu esi geras kūrėjas, tu padarysi taip, kad kaimeliuose bus įdomiau žaisti negu Las Venturas mieste. Jeigų yra patirties trūkumas, iš projekto galima tikėtis nieko daug. O tokie tik ir žiūri į šalutinius dalykus. Kuo daugiau ir gražiau išdėstyti objektus, pridėti visokių textdraw'ų, kurie papuoš žaidimo vaizdą ir visokios kitokios smulkmenos, kurios mažai susijusios su pačiu žaidimu. Kaip čia kažkas sakė: geriau nekurk. Bet jeigų esi toks užsispyręs kaip ožys, tai po šito bandymo tikiuosi susiprotėsi, kad tu dar negali nieko pasiūlyti kažko išskirtinio.

O iš kur tu žinai, kad aš negaliu pasiūlyti kažko išskirtinio? Šią temą vien sukūriau dėl žmonių, kas Jiems labiau patiktų, vis tiek turi nuomonę apie miestelius. Tai tiek, beje rakinam temą, apsisprendžiau.

 

O iš kur tu žinai, kad aš negaliu pasiūlyti kažko išskirtinio?

 

Atsirask kuo daugiau užklausų su vietos pasirinkimu ir paklausk temų kūrėjų ar jų projektai vis dar klesti. Bet šiaip, į šitą tavo klausimą buvo parašytas visas tekstas, kodėl tu negalėsi pasiūlyti kažko išskirtinio. Jeigų nesupratai kodėl, persiskaityk dar kartą.

SHFitnE.jpg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4318 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...