Tony'Vercetti.

Narys
 • Pranešimų skaičius

  69
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

15 Bus matyti ko vertas

2 sekėjų

Apie Tony'Vercetti.

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)
 • Gimtadienis 1997.05.23

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. Tony'Vercetti.

  quiN. grafikos krautuvėlė.

  Užsakymo tipas [ avataras , parašas , kita ] : - avataras. Užsakymo dydis [ 000x000 ] : - 150x150 Jūsų paveikslėlis [ www.wallbase.cc / www.tumblr.com / www.vk.com ] : - Darbo pavyzdys [ nebūtina ] : - http://www.supergames.lt/uploads/profile/photo-thumb-12339.png?_r=1397848951 Norimas text'as / sub'textas : - Tony'Wayne. Papildoma : - Norėčiau kažką kaip šis avataras, norėčiau tik šviesesnių spalvų. ( Pačio fono ir pan). Manau puikiai ten priderinsi.
 2. Asmeniškai nieko neturiu blogo. Tačiau dažniausiai trylikamečiai būna priekabus, ir tikrai daug nusikalbantis. ( Kalbu ne apie visus). Tai ne vien privilegijos, galėsim plačiau su žmogumi susitart kaip ir kas.
 3. Dizainas nėra labai įspūdingas, tačiau nesakau, kad yra ir blogas. Man tai pusė per pusė, dar manau būtų darbo norint padaryti gražesnį dizainą.
 4. Labas diena visiems! Kadangi pradėjau dirbti ties savo projektu, tačiau tikrai vienas lauke ne karys. Ieškau šių komandos narių, tai yra: GFX'eris- Kuris sugebės piešt parašus, logotipus, backgroundus, avatarus, dizainus. Dizainų redaguotojas- tas kuris sugebės puikiai redaguoti dizainą, taisyti dizaino klaidas ir panašiai. Ką už tai gaus šie žmonės? Galiu pasakyti tiesiai šviesiai, kad pinigų tikrai negaus. Gaus atitinkama statusą projekte. Tačiau ateityje gal ir galėsim susitart dėl tam tikro atlyginimo. Tuo labiau dirbant projekte įgauni vis geresnės patirties. Man asmeninę žinutę parašykit trumpą prisistatymą apie save, turėtus projektus, ką gero žadat nuveikt, bei kontaktinius duomenys. Ieškau tikrai labai rimtų žmonių, turinčių laiko ir galinčių nuveikti daug! Jeigu patys žinot, kad tam laiko neturėsit tai ir nerašykit. Trylikamečiai tyliai tyliai ša!
 5. Tony'Vercetti.

  Spe3d123 - neturi ką veikt :)

  Tekstas: Tony'Wayne. SUB: Spalvos: Priderink. Logo/Avataras: Avataras 150x150
 6. Tony'Vercetti.

  Prašymas būtų toks

  supportuose- theWar samp- Jeffrey_Mitchell Daugiau nekyla mintis.
 7. Ačiū už patarimą. Bet vienas lauke ne karys, ir tikrai visuose vietuose būti negaliu. O imdamas žmogų į projektą tikrai stebėsiu kas per žmogus.
 8. Vienas žmogus esantys komandoje sako, kad tu esi kažkoks Markas, turintis blogą reputaciją ir daug darantis nesamonių. Tai kaip iš tikro yra? Kas susija su PAWN kalba, tai dirbsiu tik aš.
 9. Labas vakaras visiems! Kadangi pradėjau dirbti ties savo projektu, tačiau tikrai vienas lauke ne karys. Ieškau pagalbininko kuris galėtu užsiimti kitais darbais. ( Prižiūrėjimas, reklamavimas ir kt). Ką už tai gaus pagalbininkas? Galiu pasakyti tiesiai šviesiai, kad pinigų tikrai negaus. Gaus atitinkama statusą projekte. Tačiau ateityje gal ir galėsim susitart dėl tam tikro atlyginimo. Man asmeninę žinutę parašykit trumpą prisistatymą apie save, turėtus projektus, ką gero žadat nuveikt, bei kontaktinius duomenys.
 10. Tony'Vercetti.

  [IPB] Problema su MainTitle

  Ten tas baisus Evaldo kodas? Netyčia buvau užsukęs į tą temą, kalbant apie tą kodą tai manau reikėtų patylėt. Ir tikrai nesiūlyčiau tau daryti kažką nuo to dizaino, blogiausiu atvejų ten naujai kodą rašyt tik.
 11. Gerai tu ieškai žmogaus, kokia žmogui nauda iš šio projekto? Ar, kad žmogus beviltiškai praleis savo laiką prie PAWN, ir už tai gaus tik pareigas? Nemanau, kad tavo projekte bus pelno jeigu pradėsi kalbėt apie jį.
 12. Tony'Vercetti.

  +20 REP už Youtub Prenumerata bei LIKE

  Palauk, kodėl tu manai, kad aš tik renkuosi pranešimus? Už ką mane turėtu bausti? Aš tau žmoniškai daviau patarimą kuris yra tikrai logiškas, galvoji nuo to būsi " populiaresnis youtuberis", o gi klysti nebūsi. Bet tau čia spręst, jeigu galvoji, kad pasirašysi sutartį su youtubu. Tai net nesvajok, nes vien prenumeratoriai tau nepadės, reikia daug peržiūrų, kad pinigų užsikaltum.
 13. Tony'Vercetti.

  +20 REP už Youtub Prenumerata bei LIKE

  Kokia tau nauda iš tų prenumeratorių? Niekas iš netikrų prenumeratorių nežiūrės tavo klipų.
 14. Tony'Vercetti.

  Kaip jums tokie žmonės?

  Asmeniškai man tu ir pats esi vaikiškas. Dabar kodėl gi? Jeigu tau nerupėtų reputacijos taškai, tu čia neverktum ir nekreiptum ką jis tau deda. Bei manau, kad ir pats esi gan jaunas, tai parodo tavo sakinių formulavimas ir pan.