Peršokti į turinį

Jarvan IV ar Xin Zhao ?


rsrytis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3488 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki.

Pasižiūrėjau, kad visai neblogai žaidžia rankeduose už J4 jungleriai, taip pat, mano lygyje, už Xin'ą dabar dažnai junglina, nors pats už Udyr.

Ką manote, kuris champ vertingesnis ir geresnis ?

Asmeninė nuomonė apie juos : Abudu turi skillų naudingų team fightuose, bet J4 turi slow bei gana gera pabėgimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

J4 yra šiektiek saugesnis pasirinkimas, kadangi su juo yra didesnių šansų pabėgti nuo priešų ir jis turi gan neblogą cc, kuris labai gražiai gali susikombinti su kitų champų ultimate skilais, o xin zhao tai jis yra toks agresyvus, jeigu ant early nepradėsi invadint ar labai farmintis tai mid game turėsi mažokai damage ir kuom būsi naudingas tai tik mažam cc, kuris yra tavo Q, E ir ultimate. Mano nuomone geriau imk Jarvan, kadangi jis turi ir shielda, kuris apsaugo nuo dmg ir suslowina priešus, turi savo ietį kurią gali išmesti ir paiimti kill jeigu priešas su mažai hp ir turi prisitraukimą bei jo labai vertingą ulti su kuriuo kaip ir ankščiau sakiau labai gražiai gali susikombinti kitų ultimate, bet jeigu nemokėsi pats kombinti J4 skilų tai tau nelabai kas su juo ir išeis.

Redaguota , nario Rin
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei būtent iš šitų tai J4 bet dabar stipriausi Elise,Lee sin,J4,Rengar.,Moakai.

 

Mano nuomonė pirk Elise.Kodėl ? % Damage,Tanky,Stiprūs gank'ai.

 

Jos build:
 

Start: Hunt machete 4x HP pot

First back: Magic pen shoes and rush golem (tą iš mačetės)

Full build:Magic pen shoes spirit of acient golem,sunfire cape,randiuns of omen,thorn mail,guardian angel.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

J4 yra šiektiek saugesnis pasirinkimas, kadangi su juo yra didesnių šansų pabėgti nuo priešų ir jis turi gan neblogą cc, kuris labai gražiai gali susikombinti su kitų champų ultimate skilais, o xin zhao tai jis yra toks agresyvus, jeigu ant early nepradėsi invadint ar labai farmintis tai mid game turėsi mažokai damage ir kuom būsi naudingas tai tik mažam cc, kuris yra tavo Q, E ir ultimate. Mano nuomone geriau imk Jarvan, kadangi jis turi ir shielda, kuris apsaugo nuo dmg ir suslowina priešus, turi savo ietį kurią gali išmesti ir paiimti kill jeigu priešas su mažai hp ir turi prisitraukimą bei jo labai vertingą ulti su kuriuo kaip ir ankščiau sakiau labai gražiai gali susikombinti kitų ultimate, bet jeigu nemokėsi pats kombinti J4 skilų tai tau nelabai kas su juo ir išeis.

Kažko tokio ir tikėjausi. Xin, mano nuomone, lengvesnis champ. AD runos, pora itemų ir easy ganks su E / Q combo.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažko tokio ir tikėjausi. Xin, mano nuomone, lengvesnis champ. AD runos, pora itemų ir easy ganks su E / Q combo.

 

Jeigu prieš silverius, kurie dar wardų nemoka naudot tinkamai tada taip sutinku, apskritai su xin zhao jeigu turi patirties labai lengvai gali prasirauti iki kokio G2 arba kartais netgi iki P4, bet jeigu tu esi aukščiau negu P5 tai imk J4, nes šiame lygyje jau rimčiau žiūrima į team fightus ir jis yra vertingesnis negu xin zhao, bet jeigu dar nesi toje lygoje tai imk xin zhao ir raukis iki ten.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats turiu abu champ'us, bet nė su vienu nelošiu dabar, apskritai nebežaidžiu jungle. Rinkčiausi J4. Kodėl? Žymiai daugiau teamfight galimybių. Gali visą komandą pakelti į orą, padaryti žiaurų wombo combo, daryti neblogą damage nors esi ir tankas ar įkaltini jų ADC su savo ultimate jeigu adc neturi kokių dash'ų ar pasibaigęs flash'as. Xin'as irgi neblogas pasirinkimas jeigu nenori taupyt ant J4. Su juo galima lengvai lošt ir top'e ir junglese. Jeigu statai full ad xin tai iš kelių hitų nuimsi bet kokį squishy champ'ą bet ir pats greit mirsi. Bet kaip jau sakiau imčiau J4 jei reiktų iš šių dviejų rinktis vien dėl to, kad geresnis teamfight ir lengviau su juo laimėt mano manymu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O aš apsoliučiai imčiau LeeSin'a ir mokinčiausi kapot už jį. HIGH MOBILITY, OP EARLY GANKS, OP LATE GAME, FTW COUNTER JUNGLE. 

 

Sunkus champ'as, bet jeigu išmoksi už jį žaisti tikrai manau nesigailėsi.

 

Dėl late game galėčiau pasiginčyt, na bet champ'as tikrai stiprus, nemanau kad jis greitu metu bus normaliai nunerfintas. Be to nėra toks jis sunkus, gal tiesiog inSec combo sunkesnis, daugiau tai nieko sunkaus ten nematau, normalus žaidėjas per 2-3 game išmoks su juo normaliai lošt, o po to ir visus triukus su juo išmoks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3488 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...