Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Socialiniai tinklai, šiuolaikinis jaunimas ir tolimoji ateitis.


Carukas`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3537 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Galiu pasakyti tik tiek, bijau, kad ateityje, zmones nebebus realus, jie susitikines kokianors virtualaus pasaulio programa kad ir paemus GTA 5 online, viskas taip tikroviska, kasnors sukurtu toki pasauli dar realesni ir zmones jame tegyventu. Pavyzdziui uzsinoresi kurnors nukeliaut, oculus rift ant akiu pasijungi programa kad ir Paryzius ir vaikstai

 

 
 

 

Pridesiu dar: Neregiai gali matyti ausimis.  Seip tikrai idomus dalykas pats to meginu ismokt aisku internetas cia sudas geriau, zadu, pirkti knyga.

Čia tas raudonai pažymėtas tavo sarkazmas? Nes kur aš rašiau apie matymą pirštais, tai yra realus dalykas, tik tas "matymas pirštais" perkeltine prasme parašytas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia tas raudonai pažymėtas tavo sarkazmas? Nes kur aš rašiau apie matymą pirštais, tai yra realus dalykas, tik tas "matymas pirštais" perkeltine prasme parašytas. :)

 

Matymas ausimis irgi perkeltine prasme. Daiktui nukritus ant žemės, galima pasakyti kur jis maždaug yra, nes yra sukeliamas garsas. Tas pats su automobiliais. Žmogus girdi automobilio variklio garsą, kaip jis dirba. Kuo tylesnis garsas, tuo automobilis toliau, kuo garsesnis - tuo automobilis arčiau. Galima nustatyti ir kryptį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką manau apie jaunima ir facebook? visu pirma tai Facebook mano nuomone yra laiko gaišimas,pabendrauti dar normalu,bet žiureti fotografijas rinkti kontaktus ar žaisti žaidimus beviltiška :( facebooke ask.fm'e visi zmones yra paprasciausios like aukos ir patys nesupranta ka daro. pvz dabar yra paplites #ALS #icebucketchallenge kur reikia po viso to paaukoti zmonem kurie serga nepagydoma ALS liga,o kiek matau visam facebook vaikai,paneles skelbia jog jei surinks ten 20 like padarysi ta ice bucket... o tas ALS poc*ui,jie net nezino kas tas yra. Manau ateities jaunimas bus žluge žmones kurie vien sedes facebook ir darys viska del like. sorry uz rasybos klaidas. esu per telefona :(

Redaguota , nario {Edvinas}
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką manau apie jaunima ir facebook? visu pirma tai Facebook mano nuomone yra laiko gaišimas,pabendrauti dar normalu,bet žiureti fotografijas rinkti kontaktus ar žaisti žaidimus beviltiška :( facebooke ask.fm'e visi zmones yra paprasciausios like aukos ir patys nesupranta ka daro. pvz dabar yra paplites #ALS #icebucketchallenge kur reikia po viso to paaukoti zmonem kurie serga nepagydoma ALS liga,o kiek matau visam facebook vaikai,paneles skelbia jog jei surinks ten 20 like padarysi ta ice bucket... o tas ALS poc*ui,jie net nezino kas tas yra. Manau ateities jaunimas bus žluge žmones kurie vien sedes facebook ir darys viska del like. sorry uz rasybos klaidas. esu per telefona :(

Tai palauk kai užauks bus taip, surenku 100like ir dėl jų susirandu darba, surenkus 50like ir susimoku už elektrą, internetą, surenku 10like einu pas drauga į svečius.. kai tokie prasidės.. :D

 

Mano nuomone apie fb neturiu, pats naudojuos, bet nesu like auka ar kontaktu aš kiekviena savaite nepažystamus išmetu iš FB nes man jie yra tiktai vardai bet ne draugai tau jie nelaimėje nepadės arba jeigu tau reikės kažką ten iš tų draugų o ištikrūjų sužinosi kad ten tiktai vardai ne tavo draugai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3537 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...