Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dizainas SA:MP forumui ?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3528 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kaip šauksi,taip atsilieps. Pirmas pradėjai varyti,tai ir prašom. Turi savo.

O svarbumas pagrindinis ne dizaine ar administracijoje (nors administracija antra svarbumo eilėje), o modifikacija. Čia kuria temas be reikalo,nemokėdamas susirašyti su žmonėmis,kurių darbas ir yra padatyti,kad būtų grąžu. O tu gali neigti,kad tave tikrai ne quin. kvietė šioje temoje pastumti,bet manęs neapgausi. Gi quin. į skype chatą buvo numetės tavo skype. Ir tipo jūs pažystami.

Taip mes pažystami, bet dėja ne jis. Be to nenustebčiau jeigu pagrindiniame aplife.lt dizaine esi tu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks Maršalas? Vieno žmogaus prašymu ( kurio dabar neįvardinsiu ), tave protinu.

 

Pakviesk į skaipą: capitain420 

Nes jau nepirmą žmogų tuo "Marku" pavadini nevykėli.

Pasikėlęs šuo? Su tokiais nevykėliais kaip tu atitinkamas bendravimas.

 

Pasiklausk kitų žmonių su kuriais bendrauju normaliai.

 

Beje esi matyt labai bailys, kad bijai prisipažint, kas tu toks. O šį kartą tikrai atrodo, kad čia Maršalas.

Redaguota , nario James'Costello.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasikėlęs šuo? Su tokiais nevykėliais kaip tu atitinkamas bendravimas.

 

Pasiklausk kitų žmonių su kuriais bendrauju normaliai.

 

Beje esi matyt labai bailys, kad bijai prisipažint, kas tu toks. O šį kartą tikrai atrodo, kad čia Maršalas.

Pasakiau tau kas esu Matas Jankauskas, jeigu nori galiu atvažiuoti bet kur pašnekėsim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man asmeniškai nėra svarbu koks tas dizainas. Bent jau man svarbiau būtų pati modifikacija, o dėl svetainės tai, kad ji būtų stabili, ir joje pateikiama informacija sudomintų, nes kai kurie galbūt atranda serverį ne per jo svetainę, o tik vėliau dėl įdomumo apsilanko/užsiregistruoja joje.

O šiaip šis dizainas visai nieko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

[2014-08-21 14:31:13] M. J.: Aš uždirbu daugiau negu tavo tėvai sudėjus kartu ir padauginus iš dviejų.
[2014-08-21 14:31:23] RENALDAS: Markai, ką tu uždirbi..
[2014-08-21 14:31:30] M. J.: Koks Markas?
[2014-08-21 14:31:32] M. J.: Mantas Jankauskas
[2014-08-21 14:31:35] M. J.: Malonu susipažinti.
[2014-08-21 14:31:39] RENALDAS: aš Renaldas

 

stobal čia yra markas, normalus žmogus iškarto būtų pataisęs o jis šiaip *Myliu SuperGames.lt*.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3528 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...