Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dizainas SA:MP forumui ?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3535 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Matas Jankauskas, malonu susipažinti.

Maršalas, sveikas gi čia tu.

 

Ant tiek nevykėlis esi, negana keist vartotojų vardus?

 

Ant tiek prigautas esi, ir raštas ir visas kitas.

 

Tai va dėl ko čia mane šmeiži.

 

Tuojau ir šis acc bus užblokuotas tavo kaip ir etc_ :funny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cituoju mano žinutę per skype Ryčiui:
 
 

Visus kritikuoji,o savo darbo rodai vos vos. Nupiešė čia header ir vau,koks aš kietas. Didelį darbą padariau ir n* tyngiu dirbt. Einu geriau lolą palošt.  Nepatinka kažkas? Imk rašyk man,siūlyk. Jau per visas tas dienas kiek šioje komandoje esu jau spėjau pamatyti koks tu esi. Tu gali prikolinti,o mes ne... Tylėjau ilgą laiką,bet b*t jau, kai ant manęs stumt pradėjai ir nerašai man ir nesakai kas nepatinka,kad galėčiau pataisyti,o kuri su***tas temas,tai jau peržengia visas ribas. Rytis yra haterių hateris. Viskas anam blogai,viskas nepatinka.
Pvž.: šiandien parodei,Rimai jam VM ir pzd* koks prikolas. VM prie pušynėlio. P*, kad kaimelyje kuriam serverį...

 

Taigi aš savo nuomonę susidariau apie quiN (Rytį). Jis yra tinginys,kuris sugeba kritikuoti tik kitus,o savo darbo įdeda vos vos. Per visą laiką kol esu projekto komandoje,jis įdėjo mažiausiai darbo,nors peikė daugiausiai. Ir svarbiausia,kad niekam nieko nepaaiškindavo kas jam blogai. Tik blogai,kur logika ir t.t. 

Redaguota , nario Gabas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cituoju mano žinutę per skype Ryčiui:

 

 

 

Taigi aš savo nuomonę susidariau apie quiN (Rytį). Jis yra tinginys,kuris sugeba kritikuoti tik kitus,o savo darbo įdeda vos vos. Per visą laiką kol esu projekto komandoje,jis įdėjo mažiausiai darbo,nors peikė daugiausiai. Ir svarbiausia,kad niekam nieko nepaaiškindavo kas jam blogai. Tik blogai,kur logika ir t.t. 

Tikrai sutinku su tavo nuomonę, kad Rytis šiek tiek per daug sau leidžia projekte.

 

P.S Dar tokie kaip J.M ar ten example kažką drįstą sakyt apie mane, kad aš kažko nemoku, kai jis manęs nežino. Tik žino mano vardą, o kad jis yra Markas prisidirbęs, keičiantis vartotojus ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cituoju mano žinutę per skype Ryčiui:

Taigi aš savo nuomonę susidariau apie quiN (Rytį). Jis yra tinginys,kuris sugeba kritikuoti tik kitus,o savo darbo įdeda vos vos. Per visą laiką kol esu projekto komandoje,jis įdėjo mažiausiai darbo,nors peikė daugiausiai. Ir svarbiausia,kad niekam nieko nepaaiškindavo kas jam blogai. Tik blogai,kur logika ir t.t.

Pradėkim nuo to, kad Lietuva - laisva šalis, nebent vis dar gyveni SSRS laikais.

Nuomonę išreikšti nėra draudžiama, tuo labiau, kuomet matosi aiškūs projekto minusai ( taip, sakyk ką nori, kad aš neišmanau apie projektus ir bla bla bla, man tai tiek pat reiškia, kiek snarglys nosy ).

Darbo įdedu kiek noriu, kaip ir minėjau skype pokalbyje, nepriklausau nė nuo vieno iš jūsų, esu laisvas ir nepririštas žmogus nuo interneto. Tiesa, noro dirbti tokiam forumui, bootrstrap sistemai SA:MP projektui ? Unikalu, bet visiškas laiko gaišimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pradėkim nuo to, kad Lietuva - laisva šalis, nebent vis dar gyveni SSRS laikais.

Nuomonę išreikšti nėra draudžiama, tuo labiau, kuomet matosi aiškūs projekto minusai ( taip, sakyk ką nori, kad aš neišmanau apie projektus ir bla bla bla, man tai tiek pat reiškia, kiek snarglys nosy ).

Darbo įdedu kiek noriu, kaip ir minėjau skype pokalbyje, nepriklausau nė nuo vieno iš jūsų, esu laisvas ir nepririštas žmogus nuo interneto. Tiesa, noro dirbti tokiam forumui, bootrstrap sistemai SA:MP projektui ? Unikalu, bet visiškas laiko gaišimas.

Tai kam tada lendi į projektus,nors neturi nori dirbti? Kam daryti,jeigu nenori? Kaip matau projekto minusus matai tik tu,o ne kiti žmonės,kurie ir žais projekte. Jeigu tau laiko gaišimas,tai vistiek kažką darei? Nors ir mažai,bet vistiek darei. O nuo kada buvo pasakyta,kad negalima naduoti bootstrap sa-mp projektui? Kam sedėti su tais pačiais HTML ar PHP? Reikia kažko naujo. Kažko grąžesnio. 

Beto man iki šiol kelia juoką tavo parašas- GRAPHICS DESIGN quiN. IP.BOARD SUPPORT. Ką tu su IP.Board moki? Ogi nieko. Net nesugebėjai pakeisti paveikslėlių dizaino. Primeti kažkuo įpatingu,bet nieko gero nepadarai. Per 3-4 dienas sugebėjai 1 header nupiešt,kur yra tik žmogeliukas ir tekstas? O toliau žaidi žaidimus durnių įjungęs? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kam tada lendi į projektus,nors neturi nori dirbti? Kam daryti,jeigu nenori? Kaip matau projekto minusus matai tik tu,o ne kiti žmonės,kurie ir žais projekte. Jeigu tau laiko gaišimas,tai vistiek kažką darei? Nors ir mažai,bet vistiek darei. O nuo kada buvo pasakyta,kad negalima naduoti bootstrap sa-mp projektui? Kam sedėti su tais pačiais HTML ar PHP? Reikia kažko naujo. Kažko grąžesnio. 

Beto man iki šiol kelia juoką tavo parašas- GRAPHICS DESIGN quiN. IP.BOARD SUPPORT. Ką tu su IP.Board moki? Ogi nieko. Net nesugebėjai pakeisti paveikslėlių dizaino. Primeti kažkuo įpatingu,bet nieko gero nepadarai. Per 3-4 dienas sugebėjai 1 header nupiešt,kur yra tik žmogeliukas ir tekstas? O toliau žaidi žaidimus durnių įjungęs?

Noro dirbti yra arba bent jau buvo.

Kiti - tu ir Rimantas. Auris ką padarė? Ogi nieko, ant jo kas nors "varo" ? Niekas. "Tyli kiaulė gilią šaknį knisa".

Niekur ir neminėjau, kad tokios ir tokios sistemos NEGALIMA naudoti SA:MP stiliaus projekte, žinoma tą sistemą reikia pateikti protingai bei patraukliai, kas šiuo metu nėra padaryta.

Moku, patikėk moku, žinoma, ne tiek kiek tu. Apie paveikslėlių keitimą, nieko nekeičiau, niekas nieko neprašė.

3-4 dienos 1 darbas ? Tuk tuk. Team icons, footer, header, ~3 bg, monitorius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Noro dirbti yra arba bent jau buvo.

Kiti - tu ir Rimantas. Auris ką padarė? Ogi nieko, ant jo kas nors "varo" ? Niekas. "Tyli kiaulė gilią šaknį knisa".

Niekur ir neminėjau, kad tokios ir tokios sistemos NEGALIMA naudoti SA:MP stiliaus projekte, žinoma tą sistemą reikia pateikti protingai bei patraukliai, kas šiuo metu nėra padaryta.

Moku, patikėk moku, žinoma, ne tiek kiek tu. Apie paveikslėlių keitimą, nieko nekeičiau, niekas nieko neprašė.

3-4 dienos 1 darbas ? Tuk tuk. Team icons, footer, header, ~3 bg, monitorius.

Aurimas- pagalbininkas tik. Tad jam nepriklauso nei su IPB nei kažkur kitur dirbti. Aš jam užduosiu darbo, jis ir jį padarys.

Redaguota , nario Ryan'Miller.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Noro dirbti yra arba bent jau buvo.

Kiti - tu ir Rimantas. Auris ką padarė? Ogi nieko, ant jo kas nors "varo" ? Niekas. "Tyli kiaulė gilią šaknį knisa".

Niekur ir neminėjau, kad tokios ir tokios sistemos NEGALIMA naudoti SA:MP stiliaus projekte, žinoma tą sistemą reikia pateikti protingai bei patraukliai, kas šiuo metu nėra padaryta.

Moku, patikėk moku, žinoma, ne tiek kiek tu. Apie paveikslėlių keitimą, nieko nekeičiau, niekas nieko neprašė.

3-4 dienos 1 darbas ? Tuk tuk. Team icons, footer, header, ~3 bg, monitorius.

Kas tau išvis gražu? Forumas negražus,serverio map darbai negražūs,svetainė negraži. Tau gražu tik tai, ką tu pats padarai. O,kai paprašiau nupiešti svetainės dizainą,ką atsakei? "Ne nedarysiu". Arg ne taip buvo?

Beto dėl darbų:

Koks monitorius? Kur tu jį matai? Tu skaitai tą sfg monitorių kur uždėjai ant headerio,kur dariau edit dizaino? Ir taip,tu per 3-4 paskutines dienas padarei tik 1 header. Na šiandien dar galima sakyti 1bg. Ir apie kokius 3 bg kalbi? Max 2,nes kitas platintas buvo ir aš jį turėjau seniai. Visi tavo išvardinti darbai buvo padaryti prieš savaitę ir tai jeigu ne daugiau.

Redaguota , nario Gabas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas tau išvis gražu? Forumas negražus,serverio map darbai negražūs,svetainė negraži. Tau gražu tik tai, ką tu pats padarai. O,kai paprašiau nupiešti svetainės dizainą,ką atsakei? "Ne nedarysiu". Arg ne taip buvo?

Beto dėl darbų:

Koks monitorius? Kur tu jį matai? Tu skaitai tą sfg monitorių kur uždėjai ant headerio,kur dariau edit dizaino? Ir taip,tu per 3-4 paskutines dienas padarei tik 1 header. Na šiandien dar galima sakyti 1bg. Ir apie kokius 3 bg kalbi? Max 2,nes kitas platintas buvo ir aš jį turėjau seniai. Visi tavo išvardinti darbai buvo padaryti prieš savaitę ir tai jeigu ne daugiau.

Tu pabūk mano varpeliu, šaaa lala lala.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Maršalas, sveikas gi čia tu.

 

Ant tiek nevykėlis esi, negana keist vartotojų vardus?

 

Ant tiek prigautas esi, ir raštas ir visas kitas.

 

Tai va dėl ko čia mane šmeiži.

 

Tuojau ir šis acc bus užblokuotas tavo kaip ir etc_ :funny:

Koks Maršalas? Vieno žmogaus prašymu ( kurio dabar neįvardinsiu ), tave protinu.

 

Pakviesk į skaipą: capitain420 

Nes jau nepirmą žmogų tuo "Marku" pavadini nevykėli.

Redaguota , nario M. J.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O srverio administracijos išsiauklėjime.

 

Visa nuomonė, ką manau apie tą Rimantą:

 

Pasikėlęs šuo.

Kaip šauksi,taip atsilieps. Pirmas pradėjai varyti,tai ir prašom. Turi savo.

O svarbumas pagrindinis ne dizaine ar administracijoje (nors administracija antra svarbumo eilėje), o modifikacija. Čia kuria temas be reikalo,nemokėdamas susirašyti su žmonėmis,kurių darbas ir yra padatyti,kad būtų grąžu. O tu gali neigti,kad tave tikrai ne quin. kvietė šioje temoje pastumti,bet manęs neapgausi. Gi quin. į skype chatą buvo numetės tavo skype. Ir tipo jūs pažystami.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3535 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...