Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Belaukiant GTA IV (PC), išankstinė apžvalga


Gungas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5647 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2989408837_e2cb6e4058_o.jpg

Iki GTA 4 (PC) išleidimo liko tik mėnesis! Rockstar pasakoja, kodėl asmeninio kompiuterio versija buvo kuriama 6 mėnesiais ilgiau, ir kokių naujovių galime tikėtis.

PC pradėta kurti nuo pat pradžių kartu su xBox360. Žaidimas sulaukė didžiulio pasisekimo konsolėse, bet Rockstar to negana! Prie super Singleplayer rėžimo, jie žada tokį pat įdomų Multiplayer. Kiekvienas žaidėjas galės susikurti savo žaidimo serverį su betkokiais nustatymais. Jei nenorite kurti, rasite serverių filtravimo įrankį, kuris jums padės išsirinkti norimą žaidimo rėžimą ir visus papildomus nustatymus. Na ir tai vienas iš pagrindinių Microsoft Live sistemos online žaidimų, taigi Multiplayer turėtų sublizgėti ne blogiau, nei vieno žaidėjo kampanija.

2989408963_fd2d33f647_o.jpg

Rocstar tvirtina, kad multiplayer bus žymiai smagesnis ir didesnis. Kompiuterio klaviatūra ir pelė suteikia valdymo paprastumą. Taigi galėsime sulaukti dar intensyvesnių gaudynių ar sušaudymų. Juk su pele galėsi tiksliai pataikyti į automobilio ratą ar vairuotojo galvą, o tada ir prasidės visas smagumas multiplayer rėžime. :)

2989432253_c3288eb728_o.jpg

PC pamatysime visiškai naują grafiką. 2560 x 1600 *Myliu SuperGames.lt* rezoliucija, ŽYMIAI detalesnės tekstūros, neribotas matymo laukas ir automobilių grūstys iki 30 vienoje sankryžoje! Šiam malonumui jums prireiks Core 2 Extreme X9650 CPU, GeForce GTX 280 graphics card, and 3 GB of RAM - įspūdinga! Tik prisiminkime, kad su tokiu buvo žaidžiama 2560 x 1600 *Myliu SuperGames.lt* max settings, o 1920×1080 rezoliucijai galbūt pakaks net ir eilinio Intel Core 2 Duo 8400 su 4870. Visai nedaug palyginus su kitais naujais žaidimais kaip Crysis ar FarCry 2. :)

Dar gausime video įrašymo galimybę. Tereiks nuspausti F2, ir bus įrašytos paskutinės 60s žaidimo sekundžių. Neužtenka 1min? Nuspauskite F2 kelis kartus, tiek pat pailgės ir įrašymo laikas. :) Kai kažką nufilmuosit, pačiame žaidime rasite video editor, kuris leis lengvai sumontuoti tuos mažus klipukus, į vieną filmuką. Žinoma galiausiai video galima talpinti GTA Social interneto klube.

GTA 4 laukti liko :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kaip mano galiu jaust laga su ar nea:

CPU: AMD 4x2.2Ghz

RAM: DDR800 4gb

VGA: 8600gt 256mb

HDD: 500gb...

?

pukysxxx užtenka gal jau girtis apie savo PC, pats buvai pasakęs, kad nematysi jokių problemų, žaidžiant GTA IV, o tu dar klausi, ar pavilks.

Nesigiriu, tik dabar kaip paskaiciau, kaip apie naujausia Quad procesoriu pradejo mineti, o mano procesoriui ner ko lygintis, nes Quad'as naujas 4x3ghz kazkur, vaizduska rekomenduonamiem 8600 512mb, o pas manea 256mb tai todel ir klausiu... Pff...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kaip mano galiu jaust laga su ar nea:

CPU: AMD 4x2.2Ghz

RAM: DDR800 4gb

VGA: 8600gt 256mb

HDD: 500gb...

?

pukysxxx užtenka gal jau girtis apie savo PC, pats buvai pasakęs, kad nematysi jokių problemų, žaidžiant GTA IV, o tu dar klausi, ar pavilks.

Nesigiriu, tik dabar kaip paskaiciau, kaip apie naujausia Quad procesoriu pradejo mineti, o mano procesoriui ner ko lygintis, nes Quad'as naujas 4x3ghz kazkur, vaizduska rekomenduonamiem 8600 512mb, o pas manea 256mb tai todel ir klausiu... Pff...

Vis dėl to, manau tikrai galėsi žaisti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kaip mano galiu jaust laga su ar nea:

CPU: AMD 4x2.2Ghz

RAM: DDR800 4gb

VGA: 8600gt 256mb

HDD: 500gb...

?

pukysxxx užtenka gal jau girtis apie savo PC, pats buvai pasakęs, kad nematysi jokių problemų, žaidžiant GTA IV, o tu dar klausi, ar pavilks.

Nesigiriu, tik dabar kaip paskaiciau, kaip apie naujausia Quad procesoriu pradejo mineti, o mano procesoriui ner ko lygintis, nes Quad'as naujas 4x3ghz kazkur, vaizduska rekomenduonamiem 8600 512mb, o pas manea 256mb tai todel ir klausiu... Pff...

Vis dėl to, manau tikrai galėsi žaisti :)

Dekuj, reik tiketis. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o vilks mano pc jei mano tokie parametrai - 2gb ram, vaizduske nvidia geforce 7600 GT, 1.99 ghz, amd sempron 2800+ ? :|

Na ant didziausios grafikos tikrai nepavilks.Bt gal ant 1440x900 turetu pavezt beto pas tave silpnas prosesorius 2008+ ir beto nepasakei kiek ram tavo vaizdo plokstei nes daug kas priklauso pasakiai tik pavadinima o siaip tau visai nieko 2gb ram 1,99ghz. ;):)

Pas mane tai pc duomenys yra:1gb ram vaizdo plokste ATI 1300x 512 ram,1.8ghz,AMD Procesorius 3400+. As manau akd mano pc normalus nei geras nei blogas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5647 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...