Peršokti į turinį

[Klausimas] ar būtu galima pakeisti mano loptopui vaizdo plokšte?


Flewman

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3544 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki kaip iš pavadinimo supratot, kad noriu pakeisti vaizdo plokšte savo nešiojamame kompiuteryje jo modelis yra "Acer Aspire 7741".Bet aišku aš dar nežinau ar šiame loptope galima tai padaryti ne kiek skaičiau kaikuriuose loptopuose būna vaizdo plokšte integruota kartu su motinine.Kodėl aš išsimaniau pakeisti vaizdo plokšte tai, kad norisi pažaisti naujus žaidimus tokius kaip Battlefield 4, Watch dogs bei Grand theft auto V (aišku jis nėra išleistas :D) aišku mano dabartine vaizdo plokšte pavelka Battlefield 4 bet tik ant low ir dar kartais su "fps drop". Dabartine vaizdo plokšte AMD Mobility Readon HD 5000 Series , nu jau seniuks :D Tai ir klausiu gal kas turėjote šita loptopo modeli ar išmanote apie juos , ar galima pakeisti vaizdo plokšte mano modeliui. Dar man rodos, kad į loptopus nesideda paprasta pirkta vaizdo plokšte o turi dėtis speciali loptopui. Ar galima kažkur nusipirkti vaizdo plokšte būtent loptopui? Mano loptopas atrodo taip :

 acer_aspire_7741g374g50mn.jpg

 

Tiesa dar norėčiau įsidėti 8GB RAM ir išimti senus 4GB tik problema ta pati ar reikia pirkti būtent loptopui išskirtinius RAM ar ne? O RAM dažniai būna parašyti ant RAM plokštes ar kur?

Redaguota , nario Justas G.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Laptopams yra kitas RAM tipas, t.y. - jų plokštelės mažesnės, gera žinia ta, jog berods, visiem laptopam tie RAM'ai yra standartiniai (nežiūrint į DRR3, DRR2 ir DRR1 skirtumus), tad juos pakeisti tikrai yra įmanoma... O dėl vaizdo plokštės - jos yra integruotos visuose laptopuose, ką tu daugiausiai gali padaryti, tai nusipirkti geresnį GPU ir įgrūsti vietoje senojo, bet tuo atveju reikia labai atsižvelgti į to GPU lizdą (kaip ir su CPU pas stacionarius PC), jog tiktų, man regis VRam keisti neeina...

 

Laptopai neskirti žaidimams, tad iš dviračio, lėktuvo nereikia išradinėt...

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Na dažniausiai laptopuose vaizdo plokštė būna integruota, todėl nemanau, kad tai pasidarysi. Bet pabandyk savo modelį pasigooglint, sakyčiau yra laptopų kur įmanomas keitimas.

 

 

Nu kiek supratau įmanoma mano modelyje 

 

 

Laptopams yra kitas RAM tipas, t.y. - jų plokštelės mažesnės, gera žinia ta, jog berods, visiem laptopam tie RAM'ai yra standartiniai (nežiūrint į DRR3, DRR2 ir DRR1 skirtumus), tad juos pakeisti tikrai yra įmanoma... O dėl vaizdo plokštės - jos yra integruotos visuose laptopuose, ką tu daugiausiai gali padaryti, tai nusipirkti geresnį GPU ir įgrūsti vietoje senojo, bet tuo atveju reikia labai atsižvelgti į to GPU lizdą (kaip ir su CPU pas stacionarius PC), jog tiktų, man regis VRam keisti neeina...

 

Laptopai neskirti žaidimams, tad iš dviračio, lėktuvo nereikia išradinėt...

 

 

Patikėk mačiau ne viena loptopa skirta gaminimui.

Redaguota , nario Justas G.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patikėk mačiau ne viena loptopa skirta gaminimui.

 

Ko tik žmonės neprigalvoja, gi ir su telefonu gali žaisti tuos žaidimus, bet jo pagrindinė paskirtis nėra tokia, kaip ir laptopo, to pasekoje, laptopo ir upgradint pratiškai neeina, kas smarkiai susiję su gaminimu...

 

Kaip supratau, trumpai peržvelgęs tą video, tai jis ten ne vaizdo kortą keičia, o visą motininę, kas laptope praktiškai tolygu naujo PC pirkimui, o toje motininėje integruota kita vaizdo plokštė jei neklystu, jei klystu, tada, jis tiesiog pakeitė GPU, kam nėra būtina keisti motininės...

Redaguota , nario ProGreen
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Nu kiek supratau įmanoma mano modelyje 

 

 
 

 

Patikėk mačiau ne viena loptopa skirta gaminimui.

Na laptopai kad žaidimam neskirti tai čia aišku bet pažaisti irgi galima.Nežinau su savuoju žaidžiu daug žaidų ir problemų nekyla nu nebent tas mažas ekranas ir tt.Reikia jungt per hdmi laida prie plazmos .Ir gauni analogiška žaidimų kompiuteriu o kitaip tai nežinau asmeniškai darau šitaip.Jungiu Laptop per hdmi i plazma jungiu beviele pele ir klavetūra.Džiaugiuosi žaidimu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Na laptopai kad žaidimam neskirti tai čia aišku bet pažaisti irgi galima.Nežinau su savuoju žaidžiu daug žaidų ir problemų nekyla nu nebent tas mažas ekranas ir tt.Reikia jungt per hdmi laida prie plazmos .Ir gauni analogiška žaidimų kompiuteriu o kitaip tai nežinau asmeniškai darau šitaip.Jungiu Laptop per hdmi i plazma jungiu beviele pele ir klavetūra.Džiaugiuosi žaidimu :)

 

Tai, kad gera žaidimą pažaist galėtum turi ir atvaizduoti gerai vaizdo plokšte va kame esmė ar tu jungsi jį per hdmi ar ne gi vistiek jei vaizdo plokšte negali atvaizduoti tokios grafikos jos ir nepavilks. Čia turbūt jungi per hdmi tam kad gražus vaizdas būtu raiška didesne. 

 

 

Ko tik žmonės neprigalvoja, gi ir su telefonu gali žaisti tuos žaidimus, bet jo pagrindinė paskirtis nėra tokia, kaip ir laptopo, to pasekoje, laptopo ir upgradint pratiškai neeina, kas smarkiai susiję su gaminimu...

 

Kaip supratau, trumpai peržvelgęs tą video, tai jis ten ne vaizdo kortą keičia, o visą motininę, kas laptope praktiškai tolygu naujo PC pirkimui, o toje motininėje integruota kita vaizdo plokštė jei neklystu, jei klystu, tada, jis tiesiog pakeitė GPU, kam nėra būtina keisti motininės...

 

 

Tai kiek supratau man būtu galima pakeisti vaizdo plokšte? Ar čia viska reikia keisti?

Redaguota , nario Justas G.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kiek supratau man būtu galima pakeisti vaizdo plokšte? Ar čia viska reikia keisti?

 

Tu čia jau pats pasidomėk, bet fiziškai tai GPU pakeisti yra TIKRAI įmanoma, bet nežinia ar galima įdėti kito modelio GPU (geresnį), dėl to tu pats geriau labiau pasidomėk... Be to, esmė, jog tu pakeisi tik GPU, o ne visą VGA (nepakeisi VRAM), tad, kai ieškosi, tai ir ieškok būtent pagal "how to change GPU", o ne "how to change graphics card"... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ProGreen ka tu čia nusišneki: "laptopai nėra skirti žaidimams".... Alienware, asus rog ar lenovo ideapad y510p nemates? :D

Jis pasakė apskritai, jog laptopų pakirtis nėra žaidimams, nes, visų pirma, PC skirti žaidimams yra vos ne du kart pigesni už tuos "žaidimų" laptopus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3544 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...