Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3642 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Su Fable pats sufailinai. Anniversary bus tas pats Fable the lost chapters, tik su HD grafikomis, tad nieko nuostabaus, kad jo pusbrolis žaidžia tą žaidimą :) Maniau ir durnam aišku, kad jis kalba apie tą, kuris išleistas prieš maždaug 10 metų :) Pasirodo ne.

 

Arba kitas variantas - consolės :)

Redaguota , nario Žalgirietis
3113187470.png
(redaguota)

Su Fable pats sufailinai. Anniversary bus tas pats Fable the lost chapters, tik su HD grafikomis, tad nieko nuostabaus, kad jo pusbrolis žaidžia tą žaidimą :) Maniau ir durnam aišku, kad jis kalba apie tą, kuris išleistas prieš maždaug 10 metų :) Pasirodo ne.

Bet tai čia ne žaidimo papildymas. Čia visiškai atskiras žaidimas po dešimties metų. Mes gi ten kalbam ne apie paprastą fable, o apie šį, naujajį. 

 

 

Atsiprašau už double post,bet fable aniversery yra išleistas ant consoliu kiek žn dbr tik ant pc išleis tai gal jo pusbrolis žaidė ant consoles?

O va šitas variantas jau galimas :D

Redaguota , nario .lukonic`

 

Bet tai čia ne žaidimo papildymas. Čia visiškai atskiras žaidimas po dešimties metų. Mes gi ten kalbam ne apie paprastą fable, o apie šį, naujajį. 

 

 

O va šitas variantas jau galimas :D

 

Ne naujas čia identiškas tik su hd grafikom

Naujasis SA-MP Projektas SOUTHSTORY.LT

www.southstory.lt

ts.southstory.lt

samp.southstory.lt

 

Gerbiamasis, pagrįskite savo nuomonę.

 

Ką čia grįst? Kelis pranešimus sudėjo į video, kurie nedaro jokio įspūdžio, nufilmavo pasidalintą video, kuris aiškiai parodijingas ir duoda suprast, kad debilai čia tik ir tesi lanko, jis vienas čia protingesnis už visus todėl gali čia šaipytis iš visų atsiprašant...

(redaguota)

Yey 2 epizodas, kaip Playandwatch, kadre xD

 

EDIT |

 

Ką čia grįst? Kelis pranešimus sudėjo į video, kurie nedaro jokio įspūdžio, nufilmavo pasidalintą video, kuris aiškiai parodijingas ir duoda suprast, kad debilai čia tik ir tesi lanko, jis vienas čia protingesnis už visus todėl gali čia šaipytis iš visų atsiprašant...

 

Šį kartą esi labai teisus, šis video apie visa tai ir pasako - 

 

Mygu +REP už išmintingumą.

Redaguota , nario DemoN'

 

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3642 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...