Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodamas steam accountas.


♦ CEPAJAV ♦

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3578 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Steam accountas nėra koks užbannintas ar šiaip su vac ar kitokiom nesąmonėm tiesiog parduodu nes reik pinigų ir šiaip jau nebe tas metas žaisti man žaidimus kadangi jau esu suaugės. Steam accountas turi iš viso 85 žaidimus šita accounta turiu jau net 2metus ir taip vis pirkdavau žaidimus ir taip surinkau gan nemažai žaidimų. Inventory irgi yra neblogų cs:go skinu galėsiu parodyt per skype vaizda ar padaryt prt screen.

 

Taigi dėl kainos galim susitart šitas steam accountas yra gan daug vertas.

Kas pirmas eis ir panašiai tai iškart pasakau aš eisiu pirmas jei bus man žinomas tarpininkas arba jei jus būsit patikimas ir žinomas šitam forume.

 

Skype kontaktai: cpv4721

437667df68940728bef44bd478cb0a7e250.png

Redaguota , nario ♦ CEPAJAV ♦
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu gal čiuožęs? :D Šnd iš manęs acc pavogė :D Sako be įrodymų :D Tingiu naktį su atsilikėliais ginčytis. Ryt primesiu foto iš skype chat kaip šitas veikėjas pavogia steam acc nesumokėdamas.

Kad pasakei, jog pavogė, tai nieko nereiškia. Ir iš manęs acc pavogė, bet sukėliau visus įrodymus, tema paviešinta. Būtų tau gaila to acc, tai nemiegotum ir iš karto temą publikuotum, o ne eitum per forumą ir visiems tą patį pasakotum.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3578 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...