Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

►FILMŲ KRITIKAI◄


Skrillasz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3104 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Welcome people.

Mes, Skrillasz ir F.E.A.R  

Sumąstėme pasidalinti savo nuomonė apie filmus su jumis.


Kas tai yra?
Tai pora žmonių, kurie aprašo apie filmus kurios matė ir bando juos įvertinti ir pasidalina savo nuomone ir įspūdžiais.

Kokius filmus žiūrėsime? - Įvairius nuo komedijų iki siaubo filmų.

Kas kiek laiko kelsime? - Kelsime ,kai tik pažiūrėsime naują filmą ir kai turėsime laiko, viską kelsime čia.

Ką mes norime tuo pasakyti? - Galiu atsakyti trumpai. Bandysim lavinti savo raštingumą, iškalbingumą ir lietuvių kalbos kultūrą. Ir vos nepamiršau,gal ir jūs susigundysite pažiūrėti filmą.

P.S Administracijos labai prašau ,kad išskirtu šitą temą ,nes mes jos nežadame apleisti. Galim tartis P.M


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------



1# Patologija

10106_090112013013_0.jpg



Wow... Žinot ką ? ... Šitas filmas tiesiog stulbinantis,žiūrėčiau dar, dar ir dar kartą!
Kaip ir pats filmos moto yra: Kiekvienas turi paslaptį, kurios geriau niekam nesakyti.
Būtent taip ir supratau šita filma! Neišduosiu apie ką aš,bet kas šiame filme bus? Daug KRAUJO, daug LAVONU ,daug narkotikų ir net sekso scenų prie lavonų. Man patiko ,tai daug kalbų apie patį mokslą ,na nežinau gal man čia taip nuo vaikystės patinka daug anatomijos ir panašūs dalykėliai. Kas nepatiko? Galiu pasakyti ištiesu beveik nieko! Šitas filmas man pasidarė favoritas, kurį aš rekomenduosių visiems.
Šitas aprašymas buvo trumpas,kitus darysiu ilgesnius I PROMISE


Įvertinimas 9.4/10


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


2# Išvarymas



CONJURING_ONESHEET_MAIN_FINAL_INTL.jpg_2


Brrr... Šitas filmas tikrai vertas žodžio SIAUBO. Į visus siaubo filmus esu linkęs per nelyg daug nekreipti dėmėsio į mažas detalias arba klausimus : kaip jie taip padaro? arba : oh. sh*t! Šią nakt ir man taip bus.
Bet po šito filmo tikrai perbėgo šiurpuliai. Visa atmosfera, visa garso takeliai tiesiog IDEALIAI tipo siaubo žanrui. Nebereiko prie šito deimanto dirbo Pjūklas ir Tūnąs tamsoje režisierius. Visa pradžiai atrodo elementari. Vienkemis. Vaikai . Vaizdo kameros . Ir keisti garsai. Bet visą įdomumą kėlė ,tai kad viskas vyko praeityje. Tai suteikė didelį pliusą ,nes šitas filmas buvo unikalus! O kokie minusai??? Hmm... Reik susimastyti , gal minusai buvo tokie kokius ir buvau įvardines : Kameros kampuose,vienkemis,vaiduoklių ieškotojai. Bet geriausia šita filma žiūrėti vakare,prieš miegą, kad pajustumėte baimę ,kurios taip seniai nejautėte. 



Įvertinimas 8/10
 

Redaguota , nario Skrillasz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1# Dawn of The Planet of The Apes | Bezdžioniu Planetos Aušra


%22Dawn+of+the+Planet+of+the+Apes%22+Fir

Taigi, į šį filmą mes nuėjome per pačia premjerą. Buvau perspėtas jog šio filmo dalys yra 2, o mes ėjome į antrą, tikėjaus jog nieko nesuprasiu. Tačiau prasidėjus filmui aš pradėjau įsijausti ir perprasti senarijų. Iš pradžių mane sužavėjo specialieji efektai, supratau jog tos bezdžionės evoliucionavo iš žmonių, paveikus modifikuotam virusui. Laikui bėgant filmas man pradėjo nusibosti, bezdžionės netikėtai užgrobė imuniteta nuo virusu turinčiu žmoniu ginklus ir pradėjo kara. Mane labiausiai prajuokino tai, jog bezdžionės jojo raitos ant arkliu. Taipogi mane labai prajuokino tai jog bezdžionė sugraibė mažus ShotGun'us ir pradėjo naikinti likusia žmoniu grupę. Neįsibėgėjus filmui, scenarijus pasirodė įdomus, t.y likusiems žmonėms reikia elektros, kurios generatorius stovi bezdžioniu zonoje, jos nenoriai suteikė šansa žmonėms išgauti elektros. Laikui bėgant scenarijus pasidarė nuvalkiotas, bei filmas pasidarė "fantastinis". Apibendrinimas - Nuobodus filmas su nuobodžiu scenarijumi.

 

Įvertinimas 3/10

Redaguota , nario LAProds
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nelabai man patiko jūsų aprašymai, norėčiau išvysti labiau panašius į šiuos aprašymus:

Pono Poperio pingvinai (Mr. Popper’s Penguins)

2011 | Komedija | 01:34
Ponas Poperis (akt. Jim Carrey) – paprastas vyrukas, gyvenantis niekuo neišsiskiriantį gyvenimą, kuris pasikeičia vos per vieną dieną. Ant savo namų durų slenksčio vyras randa dėžę, atkeliavusią tiesiai iš Antarktidos. Siuntinį atsiuntė Poperio tėvas. Dėžėje aptikęs pingvinų skulptūrėles vyras tik pasijuokia iš tėvo jumoro jausmo, tačiau netrukus paaiškėja, kad tai visai ne skulptūrėles, o tikrų tikriausi gyvi pingvinai, besidauginantys šviesos greičiu!
 
Savo svečius įkurdinęs šaldytuve ponas Poperis įsimyli mažyčius Antrarktidos gyventojus ir imasi maištininkų auklėjimo, kuris pasirodo ne tokia jau lengva užduotis. Visa galva pasinėręs į pingvinų gyvenimą vyras apleidžia darbą, pertvarko butą paversdamas jį Šiaurės ašigaliu ir gyvena dėl mažųjų Antarktidos niekadėjų..

 
sėkmės
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Nelabai man patiko jūsų aprašymai, norėčiau išvysti labiau panašius į šiuos aprašymus:

Pono Poperio pingvinai (Mr. Popper’s Penguins)

2011 | Komedija | 01:34
Ponas Poperis (akt. Jim Carrey) – paprastas vyrukas, gyvenantis niekuo neišsiskiriantį gyvenimą, kuris pasikeičia vos per vieną dieną. Ant savo namų durų slenksčio vyras randa dėžę, atkeliavusią tiesiai iš Antarktidos. Siuntinį atsiuntė Poperio tėvas. Dėžėje aptikęs pingvinų skulptūrėles vyras tik pasijuokia iš tėvo jumoro jausmo, tačiau netrukus paaiškėja, kad tai visai ne skulptūrėles, o tikrų tikriausi gyvi pingvinai, besidauginantys šviesos greičiu!
 
Savo svečius įkurdinęs šaldytuve ponas Poperis įsimyli mažyčius Antrarktidos gyventojus ir imasi maištininkų auklėjimo, kuris pasirodo ne tokia jau lengva užduotis. Visa galva pasinėręs į pingvinų gyvenimą vyras apleidžia darbą, pertvarko butą paversdamas jį Šiaurės ašigaliu ir gyvena dėl mažųjų Antarktidos niekadėjų..

 
sėkmės

 

Tokius aprašymus gali išvysti filmai.in, arba obuolys.lt. Jie parašo savo asmeninę patirtį/mintis apie filmą, o čia yra bendras filmo aprašas apie ką jis. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tipo Bezdžionių Revoliucija (sutrumpinau pavadinimą pagal save) toks neįdomus filmas? Blem pagal trailer'į žiauriai sudomino jis mane.. Jeigu jis panašus į pirmąją dalį, tada man patiks ir mūsų skoniai skirtingi, o jeigu ne, tai pažiūrėsim, ar jūsų kritika teisinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tipo Bezdžionių Revoliucija (sutrumpinau pavadinimą pagal save) toks neįdomus filmas? Blem pagal trailer'į žiauriai sudomino jis mane.. Jeigu jis panašus į pirmąją dalį, tada man patiks ir mūsų skoniai skirtingi, o jeigu ne, tai pažiūrėsim, ar jūsų kritika teisinga.

Manau ,kad mūsų skoniai gali nesutapti, aš parašiau savo asmeninę nuomonę, tačiau mūsų (skrillasz ir mano) nuomonė sutapo taip, jog šis filmas nieko vertas, efektai buvo stulbinami, tačiau pačio filmo esmė ir scenarijus buvo tikrai siaubingas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aprašykit Pikti Numireliai, va ten tai filmas... Aš įvertinčiau 100/10 man jis žiaurei patiko, ir kraupokas toks. :D

Be to gera idėja su šita tema. :) Sėkmės aprašinėjant.

Redaguota , nario •The3rniXas•
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aprašykit Pikti Numireliai, va ten tai filmas... Aš įvertinčiau 100/10 man jis žiaurei patiko, ir kraupokas toks. :D

Be to gera idėja su šita tema. :) Sėkmės aprašinėjant.

Apie šį filmą esu girdėjęs, tik nelabai turėjau laiko jį pažiūrėt, dabar bus puiki proga tai padaryti :)

Dėkoju už įvertinimus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3104 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...