Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

mFather - Car Showroom


S'Jobs

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2621 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

as kalbu apie krumus ant asfalto atsimerk pz paziek ta darba ant takelio krumai auga.

Atsičiukink pacanas, jeigu nori ir mappina tuos krumus kur nori nors ir danguj svarbu grožis yra.Neįdomu ar ten krūmas ar ten medis koks skirtumas tos žalumos serveryje reikia kuo daugiau.O jos kuo daugiau tuo gražiau,Patarčiau neberašyt čia , nes pats nebesupranti ką čia šneki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsičiukink pacanas, jeigu nori ir mappina tuos krumus kur nori nors ir danguj svarbu grožis yra.Neįdomu ar ten krūmas ar ten medis koks skirtumas tos žalumos serveryje reikia kuo daugiau.O jos kuo daugiau tuo gražiau,Patarčiau neberašyt čia , nes pats nebesupranti ką čia šneki.

tu duzes ar naras ? kiekvienam jo supistam darbe auga po vos ka ne po 10 krumu kurie *Myliu SuperGames.lt* auga vidury takeliu,gatves, ir tai atroda neitema as jam ta bandau pasakyt o jis to nemoka primt o tu isvis nerasyk cia nes ne su tavim kalba aina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tu duzes ar naras ? kiekvienam jo supistam darbe auga po vos ka ne po 10 krumu kurie *Myliu SuperGames.lt* auga vidury takeliu,gatves, ir tai atroda neitema as jam ta bandau pasakyt o jis to nemoka primt o tu isvis nerasyk cia nes ne su tavim kalba aina.

Apie tavo mappus iš vis nešneku viskas kaip princėsių pasaulį tik trūksta dar kad vienąragį sumappintum. Pingvine tu nesiautėk čia labai kaip jis nori taip ir mappina svarbu , kad jo mappus kažkas perka šitas va darbas man nepatiko bet nesakau , kad visi man nepatiko yra tikrai gražių. Tačiau tavo mappuose nieko gražaus nepamačiau, Iš vis šiuolaikiniai mapperiai pasigave tą patį sfnvilla jau gal metai ar daugiau ir visi mappina tą patį šūda kuris yra vienodas ir vienodas.Kaip tu pakeisi stiliu ir sugalvosi ką nors naujo tada čia reiškis ir sakyk , kad jo mappai blogi. Apie nara nesu toks loxs , kad kažkam nardyčiau tiesiog darau tą ko niekas nepasako. Tie krūmai tau užkliuvo jeigu jam širdis leidžia tegu deda tuos krumus nors ir vidurį kelio kuriam projektui jis mappina galbūt tas tinka. Visi čia esantys kalbat apie logika žaidžiat žaidimus ir jūs norit tame žaidime padaryti viską tikroviškai tip top kaip ir realiame gyvenime.Reikėtų atsižvenlgti į savo mappinimo styliu tada priekaištauti kitiems , kad ten kas kur auga ne vietoj. Dabar toks pavyzdys pas mane kieme yra išklotos plytelės ir vidurį yra krumas kuris jau ten auga ir aplink jį išklotos plytelės iš šono atrodo irgi nelabai logiška tačiau vaizdas susidaro kitas,daug kur dabar jau matau tokį dizaino varijanta tia yra naujas bumas ir tikrovėja ir žaidimuose.Taigi manau nereikėtų čia labia pūstis ir tiesiog vertinti bendra vaizda o ne jo detales.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apie tavo mappus iš vis nešneku viskas kaip princėsių pasaulį tik trūksta dar kad vienąragį sumappintum. Pingvine tu nesiautėk čia labai kaip jis nori taip ir mappina svarbu , kad jo mappus kažkas perka šitas va darbas man nepatiko bet nesakau , kad visi man nepatiko yra tikrai gražių. Tačiau tavo mappuose nieko gražaus nepamačiau, Iš vis šiuolaikiniai mapperiai pasigave tą patį sfnvilla jau gal metai ar daugiau ir visi mappina tą patį šūda kuris yra vienodas ir vienodas.Kaip tu pakeisi stiliu ir sugalvosi ką nors naujo tada čia reiškis ir sakyk , kad jo mappai blogi. Apie nara nesu toks loxs , kad kažkam nardyčiau tiesiog darau tą ko niekas nepasako. Tie krūmai tau užkliuvo jeigu jam širdis leidžia tegu deda tuos krumus nors ir vidurį kelio kuriam projektui jis mappina galbūt tas tinka. Visi čia esantys kalbat apie logika žaidžiat žaidimus ir jūs norit tame žaidime padaryti viską tikroviškai tip top kaip ir realiame gyvenime.Reikėtų atsižvenlgti į savo mappinimo styliu tada priekaištauti kitiems , kad ten kas kur auga ne vietoj. Dabar toks pavyzdys pas mane kieme yra išklotos plytelės ir vidurį yra krumas kuris jau ten auga ir aplink jį išklotos plytelės iš šono atrodo irgi nelabai logiška tačiau vaizdas susidaro kitas,daug kur dabar jau matau tokį dizaino varijanta tia yra naujas bumas ir tikrovėja ir žaidimuose.Taigi manau nereikėtų čia labia pūstis ir tiesiog vertinti bendra vaizda o ne jo detales.

seip ta ne as vienas rasau ir ta sfvilla jis ir pats naudoja o tai kad tu pazejai mano mapp darbus pries 1 metus tai gal geriau nekalbek. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nu akyvaizdei kiekvienam mapp darbe augini savo krumus ant asfalto :D nereik cia nieka matyt visi ta mato tik nekreipe demesio augink savo miskus toliau :D

 

 

http://storyofcities.lt/forumas/index.php?/topic/784-gw-taxi-storyofcities-taxistai/

 

 va tavo miskai :DDDDDDDDDDDD ir kai visi apstume neigi kad ne tavo mepini normalei viskas ok pastave bet *Myliu SuperGames.lt* man is tavo misku jau juokas ima

 

 

 

 STORYOFCITIES DZIUNGLES :) gerai kad tavo visus mepus isims ir pakeis i normalius o ne miskus viskas grazu bet tu krumu ir medziu pas tave perdaug :) primk kritika ir neverik dba

 

Tu rimtai toks dalbajobas ar kas su tavim? toks jausmas, kad tau aplamai žaluma nepatinka, nepatinka krūmai, nepatinka medžiai, tu pats kur gyveni, gal afrikoje dykumoje? nu wtf?? Taigi kaiptik gražiau, juk daug medžių krūmų gelių sudaro jaukumą, pats išeik į lauką apsižiurėk kiek medžių pilna aplink tave supa..

Redaguota , nario T'Nolasco
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu rimtai toks dalbajobas ar kas su tavim? toks jausmas, kad tau aplamai žaluma nepatinka, nepatinka krūmai, nepatinka medžiai, tu pats kur gyveni, gal afrikoje dykumoje? nu wtf?? Taigi kaiptik gražiau, juk daug medžių krūmų gelių sudaro jaukumą, pats išeik į lauką apsižiurėk kiek medžių pilna aplink tave supa..

da vienas debilas :D kaip tu nusisneki kada as sakiau kad nepatinka zaluma ? as kalbu apie jo krumus ant asfalto. atsiciuhink lavonas pirma persiskaityk kas ka raso.

Redaguota , nario Meperis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

da vienas debilas  :D kaip tu nusisneki kada as sakiau kad nepatinka zaluma ? as kalbu apie jo krumus ant asfalto. atsiciuhink lavonas pirma persiskaityk kas ka raso.

 

Tu *Myliu SuperGames.lt*.. pats tokį šūdą mali kad *Myliu SuperGames.lt*.. iš pradžių pradėjai stumti, kad džiunglės visur daug medžių.. tau tas nepatiko... vėliau kai likai suvartytas pradėjai kibti prie krumų augančių ant asfalto.. tu daunas totalus, tu gal apsisprask, jaigu tu nematai tame logikos tai tu ir nemappink ir nepisk kitiems proto, daug kur yra realiame gyvenime, kad iš asfalto krumai arba medžiai yra užauge, o tu vistiek savo, rimtai ligonis pizdu..

Redaguota , nario T'Nolasco
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

atsakau tu grybu , grybas :DD nardau kas girtu mano mapp :DDD kad girtu mano mappus jie tu but labai grazus ir tobuli , o jie tokie nera. kai kuriems gal ir yra bet ne jam :P prie ko zodis mtvevas yra mtevas tai nardymas ? :D visi ir taip zinome kad jis geriausias lietuvoje, super darbas nes jis mano patinka balvone tu.Kai kuriems ir su mano darbais tas pats kai kurie raso pieva kai kurie raso labai grazu. tai kad pusk :P

"Geriausias Lietuvoje" are u fkin kiddin' me ?

O kur Indigo ? Animals ? Jų darbai visiškai neatsilieka nuo mFather, o šis darbas nėra toks, kokį galėtų padaryti mTėvas, bet nėra ir prastas.

P.s Lietuvių k. pamokų nepraleidinėk :(

Redaguota , nario Marius N.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 metų...
  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2621 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...