Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

mFather - Car Showroom


S'Jobs

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2621 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nebent šiame forume geriausias. Lietuvoje yra dar keletas tokio, ir net aukštesnio lygio maperių, apie kuriuos veikiausiai nežinai.

#miliu #kaciukus #laik4laik #follow4follow #atia #miliu #bebrus

Kalbėdamas apie kitus, manau, kalbi apie save.

Turi tu tą mapperio medalį, bet praėjus pro temas ir darbus, tai beginner'io darbai, nedaug ko verti.

Deja, bet lietuvoje geresnių nėra, tu tikrai šimtu procentų žemiau už mTėvą esi. O jei ir yra, kuo aš abejoju, jie gyvena po akmeniu ir bijo išlyst į viešumą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kalbėdamas apie kitus, manau, kalbi apie save.

Turi tu tą mapperio medalį, bet praėjus pro temas ir darbus, tai beginner'io darbai, nedaug ko verti.

Deja, bet lietuvoje geresnių nėra, tu tikrai šimtu procentų žemiau už mTėvą esi. O jei ir yra, kuo aš abejoju, jie gyvena po akmeniu ir bijo išlyst į viešumą.

 

Dėja bet yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kalbėdamas apie kitus, manau, kalbi apie save.

Turi tu tą mapperio medalį, bet praėjus pro temas ir darbus, tai beginner'io darbai, nedaug ko verti.

Deja, bet lietuvoje geresnių nėra, tu tikrai šimtu procentų žemiau už mTėvą esi. O jei ir yra, kuo aš abejoju, jie gyvena po akmeniu ir bijo išlyst į viešumą.

Noup, jei kalbėčiau apie save, nebūčiau rašęs "apie kuriuos veikiausiai nežinai", nes Grisha mane puuuikiai žino^^ o mappinimu jau gan senokai neužsiimu. Bet vistiek įdomu sužinot, ką blogo pamatei tarkim toj parduotuvėj miestelių? Man svarbi net ir tokio žmogaus kritika.  :wub:

Redaguota , nario Hark0w
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas tie ne visi? Tu?  :lol:

 

Yra ir daugiau tokių žmonių, o paskaitęs šios temos ankstesnius komentarus galėtum tuo įsitikinti. ;) Asmeniškai man taip pat tu niekada nebuvai tas žmogus, kurio MAPP darbai būtų gražūs. Iš visų tavo darbų atrodo buvo vienas, kuris patiko man, bet ne daugiau. Didžioji dalis turi savo favoritus MAPP'erius, aš jį taip pat turiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Yra ir daugiau tokių žmonių, o paskaitęs šios temos ankstesnius komentarus galėtum tuo įsitikinti. ;) Asmeniškai man taip pat tu niekada nebuvai tas žmogus, kurio MAPP darbai būtų gražūs. Iš visų tavo darbų atrodo buvo vienas, kuris patiko man, bet ne daugiau. Didžioji dalis turi savo favoritus MAPP'erius, aš jį taip pat turiu.

Na dauguma, kurie šioje temoje pasisakė prieš mane yra degę nuo mano komentarų arba tiesiog pavydi. Aišku yra ir tokių, kuriems mano darbai nepatinka, bet man visiškai vienodai, nes žinau kad žmonių, kuriems mano darbai yra gražus vyrauja tikrai daugiau, o man to pilnai pakanka. ;)

 

Kova būtu beprasmė... Gerai, padarytu žemėlapius, patalpintu, padarytu balsavimą ir viskas priklausytu ne nuo atlikto darbo, o nuo to kiek pažįstamų turi.

Neturiu nei vieno kontaktuose iš SuperGames rato.  :lol:

 

Rolf battle galiu paklaust kiek laiko mappini?

Treti metai eina, bet jau svarstau apie karjeros pabaigą.  :lol: Užsidirbau jau ant pensijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

S'Jobs (Mafijos Tevai) Ir taip aišku jog tu laimėtum... Nes "juk geriausias Lietuvos mapp'eris".

Bet ką sumapp'intum ir įmestum. Rašytu visi 'labai gražu', 'kaip visada gražiai' ir t.t.. Juk jie tik pamato nick ir viskas...

Tai kam eiti dar kova? Jog įrodytum "kad kietas esi"?

 

Žmonės parašė savo nuomone apie šitą mapp'a.

Redaguota , nario EuroGames
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ohh,  o dar mane vadina pasikelusiu... O čia gi GERIAUSIAS LIETUVOS MAPPERIS!! :D *rofl* tau toli dar iki to. Yra žmonių kurie apie savę nieko nerašo ir nerodo savo darbų, bet daug geriau už tave ir visus šiame forume. Galbut esi geriausias šiame forume, bet ne lietuvoje. O, kad kritiką priimt nemoki tai ir taip jau aišku :D

P.S Žmonės galit kritikuoti jo darbus, bet jis visvien pasiūs jūs n*, nes nemoka priimti kritikos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na dauguma, kurie šioje temoje pasisakė prieš mane yra degę nuo mano komentarų arba tiesiog pavydi. Aišku yra ir tokių, kuriems mano darbai nepatinka, bet man visiškai vienodai, nes žinau kad žmonių, kuriems mano darbai yra gražus vyrauja tikrai daugiau, o man to pilnai pakanka. ;)

 

Neturiu nei vieno kontaktuose iš SuperGames rato.  :lol:

 

Treti metai eina, bet jau svarstau apie karjeros pabaigą.  :lol: Užsidirbau jau ant pensijos.

Tai vat galvoji tai pats laikas ir jau atsisėsti į pavėsį užliesti viena kitiems,

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na dauguma, kurie šioje temoje pasisakė prieš mane yra degę nuo mano komentarų arba tiesiog pavydi. Aišku yra ir tokių, kuriems mano darbai nepatinka, bet man visiškai vienodai, nes žinau kad žmonių, kuriems mano darbai yra gražus vyrauja tikrai daugiau, o man to pilnai pakanka. ;)

 

 

Taip, darbai visiems patikti negali, vis tiek skonis daugiau ar mažiau, bet bus skirtingas. Aš pats mėgstu labiau RolePlay tipo MAPP darbus, bet Lietuvoje vyrauja daugiau kitoks stilius, tad jame tavo darbai užima didesnę padėtį. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

S'Jobs (Mafijos Tevai) Ir taip aišku jog tu laimėtum... Nes "juk geriausias Lietuvos mapp'eris".

Bet ką sumapp'intum ir įmestum. Rašytu visi 'labai gražu', 'kaip visada gražiai' ir t.t.. Juk jie tik pamato nick ir viskas...

Tai kam eiti dar kova? Jog įrodytum "kad kietas esi"?

 

Žmonės parašė savo nuomone apie šitą mapp'a.

 

Nebutinai noriu kovos. Sakykit ką su'map'int ir su'map'insiu parodydamas visus savo sugebėjimus. Ir taip manau galėsiu užčiaupt visus skeptikus. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

S'Jobs (Mafijos Tevai) Ir taip aišku jog tu laimėtum... Nes "juk geriausias Lietuvos mapp'eris".

Bet ką sumapp'intum ir įmestum. Rašytu visi 'labai gražu', 'kaip visada gražiai' ir t.t.. Juk jie tik pamato nick ir viskas...

Tai kam eiti dar kova? Jog įrodytum "kad kietas esi"?

 

Jei nori ikelk mapa I sa-mp.com, kur nei viens nezino taip gerai kas yra mafijos tevas ir paziurek kaip ivertins.

Nenoriu padlaiziaut ir stumt, bet mapas gan idomus, tik pirma kart ziuredamas video nelabai maciau smulkmenas, antra kart viskas ryskiau mates. Map darbas visai fainas, bet man toks stilius keistokas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jei nori ikelk mapa I sa-mp.com, kur nei viens nezino taip gerai kas yra mafijos tevas ir paziurek kaip ivertins.

 

Tiesiog niekas nevertins jei neduosi jiems mapp'o kodo. :)

 

 

Ohh,  o dar mane vadina pasikelusiu... O čia gi GERIAUSIAS LIETUVOS MAPPERIS!!  :D *rofl* tau toli dar iki to. Yra žmonių kurie apie savę nieko nerašo ir nerodo savo darbų, bet daug geriau už tave ir visus šiame forume. Galbut esi geriausias šiame forume, bet ne lietuvoje. O, kad kritiką priimt nemoki tai ir taip jau aišku  :D

P.S Žmonės galit kritikuoti jo darbus, bet jis visvien pasiūs jūs n*, nes nemoka priimti kritikos  :)

 

Fuck the logic.

 

"Yra žmonių kurie apie savę nieko nerašo..."

 

Čia tas pats kai būtų "Yra žmogus, kuris į viešumą nelenda ir yra daug geresnis krepšininkas nei Lebronas Jamesas", tai tu reikšdamas savo nuomonę remkis argumentais, o ne "kas būtų jeigu būtų". Jeigu tavo mama būtų su kiaušiniais, tai tavo tėvai būtų pyderastai, kurie tave įsivaikino.  :| Nieko asmeniško, tai tik tavo komentarą pašiepiantis sakinukas.

 

P.S. Kur tavo komentare kritika? Parašai kad darbas nepatiko, o kuo jis nepatiko... O dabar vapshė fucking best mapp'er off lithuania.. Nesu toks, bet už tokius ilgliežuvius išmanau savo darbą tikrai geriau, todėl keep calm and sit down. Jūsų kaip mažų vaikų reikia kiekvieną kartą parašyti, jog pasakytumėte akivaizdžias klaidas iš kurių galėtumėme pasimokyti. Dėl to kad pastatas yra per didelis aplinkai, parašiau dėl ko taip yra. Jeigu pats nebūtum isterikas ir neieškotum prie ko prikibti pasiskaitytum kaip ramus žmogus visus mano komentarus ir suprastum kaip čia viskas yra, bet kadangi esi toks, tai ....  :crazy: 

Redaguota , nario S'Jobs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2621 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...