Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

mFather - Car Showroom


S'Jobs

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2621 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sorry, bet šitas mapas išvis be logikos :) Nesuprantu kodėl jus dievinat ta mTėva kai jo mappai ( dauguma ) yra be logikos? Kaimeliose didėlis mašinų salonas? da hell?
Man tai nepatinka. Unikalumas gal ir yra, bet labai mažas. Šitas pastatas nelimpa prie kaimelių exterjero. Čia mano nuomonė, gali dabar rašyti "kad aš čia nelaukiams ir t.t". 
Sėkmės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sorry, bet šitas mapas išvis be logikos :) Nesuprantu kodėl jus dievinat ta mTėva kai jo mappai ( dauguma ) yra be logikos? Kaimeliose didėlis mašinų salonas? da hell?

Man tai nepatinka. Unikalumas gal ir yra, bet labai mažas. Šitas pastatas nelimpa prie kaimelių exterjero. Čia mano nuomonė, gali dabar rašyti "kad aš čia nelaukiams ir t.t". 

Sėkmės. 

Logikos ieškotojai. :lol: Juokinga ir apmaudu dėl tokių kaip tu.  :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Logikos ieškotojai. :lol: Juokinga ir apmaudu dėl tokių kaip tu.  :lol:

Buvau susidaręs apie tave kitokią nuomonę. Negali pykti vien dėl to, jog daugumai darbas nepatiko. Asmeniškai man tavo darbai visiškai nepatinka, nepatinka tokio stiliaus darbai, trūksta logikos. Reikia derintis ir prie aplinkos. Tai tas pats kaip paprasto kaimelio kampe įdėti modernų dangoraižį, visiškai nesiderina. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Logikos ieškotojai. :lol: Juokinga ir apmaudu dėl tokių kaip tu.  :lol:

Priimk kritika. Aš kaip ir minėjau tu už šį darbą gausi daug kritikos. Ir gavai o dabar pradėda  čia kažko nervuotis ir įrodynėti.Mes matom vienomis akymis tu matai kitomis visiems neįtiksi galbūt vienas kitas tavo darbas yra vienas kitas normalus tačiau baigi nusivažiuot ir artimiausiu metu pradedi mappinti pievas praeitas mappas jau buvo tas kurį jau buvo galima nurašyti tačiau dar buvo pakenčiamas šitas darbas ta textura visiškai pieviška vieta irgi ne kokia kaip ir minėjo kiti.ir kaimeliuose tokio dydžio pastatai nelabai galimi.Nesuprantu ką jus norit padaryti tačiau jeigu mappini kaime tai ir mappink kaime , iš kaimo miesto pats žinai kad nepadarysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

O kas sakė, jog kritika nėra priimta?

 

Aš tik nesutikau su jūsų nuomone, jog tai nėra logiškas darbas, nors jis man primena realų statinį, kuris tikrai nėra pastatytas kaip daugumos mapp'erių iš plonų sienų, kurios atrodo, jog tik prisilietus iškart nugrius. ^^

 

Apie statinį, jog jis nėra priderintas prie aplinkos. Gerai, jis nėra priderintas, o kaip reikia tada darbą derinti prie aplinkos?  :lol: Pagal aukštį? :D  Atvirai kalbant nemačiau dar Lietuvos mapp'erio darbo, kuris būtų priderintas prie aplinkos, nes dažniausiai yra pasirenkami tokie objektai, kurių aplink tą darbą net nėra, todėl tas mapp'as tuojau pat išlenda prieš akis žiūrint į visą kraštovaizdį. Nesakau, jog šis darbas yra super, man jis asmeniškai irgi nelabai patiko, bet esmė tame kad šis darbas buvo pirmas naudojant modernų stilių. O kur jis buvo naudojamas - man visiškai nerūpi. Galėjau šį pastatą ir danguje su'map'inti, bet svarbiausia kad įgavau patirties ir esu už jus dauguma geresnis GTA San Andreas žaidimo architektas - to man pilnai pakanka kad jūsų visų nuomones laikyčiau žemiau už savo.  :)

Redaguota , nario S'Jobs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kas sakė, jog kritika nėra priimta?

 

Aš tik nesutikau su jūsų nuomone, jog tai nėra logiškas darbas, nors jis man primena realų statinį, kuris tikrai nėra pastatytas kaip daugumos mapp'erių iš plonų sienų, kurios atrodo, jog tik prisilietus iškart nugrius. ^^

 

Apie statinį, jog jis nėra priderintas prie aplinkos. Gerai, jis nėra priderintas, o kaip reikia tada darbą derinti prie aplinkos?  :lol: Pagal aukštį? :D  Atvirai kalbant nemačiau dar Lietuvos mapp'erio darbo, kuris būtų priderintas prie aplinkos, nes dažniausiai yra pasirenkami tokie objektai, kurių aplink tą darbą net nėra, todėl tas mapp'as tuojau pat išlenda prieš akis žiūrint į visą kraštovaizdį. Nesakau, jog šis darbas yra super, man jis asmeniškai irgi nelabai nepatiko, bet esmė tame kad šis darbas buvo pirmas naudojant modernų stilių. O kur jis buvo naudojamas - man visiškai nerūpi. Galėjau šį pastatą ir danguje su'map'inti, bet svarbiausia kad įgavau patirties ir esu už jus dauguma geresnis GTA San Andreas žaidimo architektas - to man pilnai pakanka kad jūsų visų nuomones laikyčiau žemiau už savo.  :)

Ir sutinku ir nesutinku.

Blemba irgi duodat, Jus į savo mapp pažiūrėkit kaip jie yra priderinti :D visie tokie patys mappai , manyčiau nekaip nepriderinsi prie kaimėlių bet jau nemačiau. Ir kas dar man keista, kad jus kritikuojat mapperį geresnį už pačius jus. Daug sakys , kad nardau bet čia klystat :P esam bšk susipikė su mtėvu tai nėra tolko nardyti nes žinau jo charakterį :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Priimk kritika. Aš kaip ir minėjau tu už šį darbą gausi daug kritikos. Ir gavai o dabar pradėda  čia kažko nervuotis ir įrodynėti.Mes matom vienomis akymis tu matai kitomis visiems neįtiksi galbūt vienas kitas tavo darbas yra vienas kitas normalus tačiau baigi nusivažiuot ir artimiausiu metu pradedi mappinti pievas praeitas mappas jau buvo tas kurį jau buvo galima nurašyti tačiau dar buvo pakenčiamas šitas darbas ta textura visiškai pieviška vieta irgi ne kokia kaip ir minėjo kiti.ir kaimeliuose tokio dydžio pastatai nelabai galimi.Nesuprantu ką jus norit padaryti tačiau jeigu mappini kaime tai ir mappink kaime , iš kaimo miesto pats žinai kad nepadarysi.

Ką pats parašei tuo pats ne padarai :D  Beveik visi šio tinklalapio mapperiai  nepriima kritiką :D

Redaguota , nario Justas Š.
Narys įspėtas už šį pranešimą: nesinaudojimas "Redaguoti" mygtuku
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas mažam gyvenamajam kaimelyje stato mašinų salonus? Juolabiau pastatei šitą saloną ant keliuko. 

Dirbti su objektais tikrai moki gerai , šaunuolis. Bet to neužtenka, reikia biški ir skonio,supratingumo turėti mapinge.

 

O kad rinkoje eina tavo MAPP darbai tai taip, GRP serveriams labai tinka tokie dalykai, jie mėgsta tokius keistus darbus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką pats parašei tuo pats ne padarai :D  Beveik visi šio tinklalapio mapperiai  nepriima kritiką :D

Aš ir nesistengiu taip padaryti aš esi š ne mapperis iškart pasakau bet pažiūrėjus į jo akstesnius mappus ir šita tai yra tiesiog nesulyginima na tai o dėl pasatato aukščio geriau nesiginčyk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas mažam gyvenamajam kaimelyje stato mašinų salonus? Juolabiau pastatei šitą saloną ant keliuko. 

Dirbti su objektais tikrai moki gerai , šaunuolis. Bet to neužtenka, reikia biški ir skonio,supratingumo turėti mapinge.

 

O kad rinkoje eina tavo MAPP darbai tai taip, GRP serveriams labai tinka tokie dalykai, jie mėgsta tokius keistus darbus. 

Stato tie, kurie iš kaimo nori padaryti miestelį ^^ 

Kokio keliuko? Gal šaligatvio? Objektas buvo uždėtas ant šaligatvio dėl to kad parkingas yra toks, jog mašina turi atvažiuoti nuo kelio, todėl per šaligatvius tai nevažiuosi. + Kam tie šaligatviai SAMP'e reikalingi  :lol: Vis vien kai laukiniai visi keliu bėgioja ir jiems visiems pohui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

O kas sakė, jog kritika nėra priimta?

 

Aš tik nesutikau su jūsų nuomone, jog tai nėra logiškas darbas, nors jis man primena realų statinį, kuris tikrai nėra pastatytas kaip daugumos mapp'erių iš plonų sienų, kurios atrodo, jog tik prisilietus iškart nugrius. ^^

 

Apie statinį, jog jis nėra priderintas prie aplinkos. Gerai, jis nėra priderintas, o kaip reikia tada darbą derinti prie aplinkos?  :lol: Pagal aukštį? :D  Atvirai kalbant nemačiau dar Lietuvos mapp'erio darbo, kuris būtų priderintas prie aplinkos, nes dažniausiai yra pasirenkami tokie objektai, kurių aplink tą darbą net nėra, todėl tas mapp'as tuojau pat išlenda prieš akis žiūrint į visą kraštovaizdį. Nesakau, jog šis darbas yra super, man jis asmeniškai irgi nelabai patiko, bet esmė tame kad šis darbas buvo pirmas naudojant modernų stilių. O kur jis buvo naudojamas - man visiškai nerūpi. Galėjau šį pastatą ir danguje su'map'inti, bet svarbiausia kad įgavau patirties ir esu už jus dauguma geresnis GTA San Andreas žaidimo architektas - to man pilnai pakanka kad jūsų visų nuomones laikyčiau žemiau už savo.  :)

Prie ko tos plonos sienos? Svarbu, jog susidarytu pastato įvaizdis. ^^
 
Taip ir derinti pagal aukštį. :D Pagal aplinkinių pastatų tekstūras. Nesvarbu koks objektas pasirinktas, svarbu, kad atrodytu, jog jis ten ir turi būti. Šaunu, jog įgavai patirties, bet nereikia savęs tiek iškelti. Galbūt aš laikau tavo nuomonę žemiau už savo, bet to nesakau. :)

Geras darbas, tik va nufilmuotas prastai. :D Neina įsižiūrėt. O čia ką kalba apie priderinimą prie aplinkos, tai vėjus šneka, nes jeigu darbą darei pagal užsakymą, tai čia ne maperio, o serverio idėjininko bėdos, ar jis derinas ar ne. :) Peace.

Sutinku, jog darbas nufilmuotas prastai, labai jau tamsu. Temoje nenurodyta, jog darbas pagal užsakymą.

Stato tie, kurie iš kaimo nori padaryti miestelį ^^ 

Kokio keliuko? Gal šaligatvio? Objektas buvo uždėtas ant šaligatvio dėl to kad parkingas yra toks, jog mašina turi atvažiuoti nuo kelio, todėl per šaligatvius tai nevažiuosi. + Kam tie šaligatviai SAMP'e reikalingi  :lol: Vis vien kai laukiniai visi keliu bėgioja ir jiems visiems pohui.

Galbūt reikėjo užsiminti, jog nori padaryti miestelį? ^^
Drįsčiau paprieštarauti, „Role-Play“ tipo serveriuose šaligatviai naudojami pagal paskirtį, priešingai negu „GRP“ tipo serveriuose. Taigi SAMP'e šaligatviai reikalingi. :D

Redaguota , nario Laggeris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Stato tie, kurie iš kaimo nori padaryti miestelį ^^ 

Kokio keliuko? Gal šaligatvio? Objektas buvo uždėtas ant šaligatvio dėl to kad parkingas yra toks, jog mašina turi atvažiuoti nuo kelio, todėl per šaligatvius tai nevažiuosi. + Kam tie šaligatviai SAMP'e reikalingi  :lol: Vis vien kai laukiniai visi keliu bėgioja ir jiems visiems pohui.

Ne apie šaligatvius kalbu. Atrodo aiškiai minėjau jog kalbu apie keliuka nuo kalno link papludimio ar kaip jį ten pavadint. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2621 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...