Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Reikia vieno FS arba pawn kodo


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4902 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pradejau kurt nuo 0, gang wars serva ir reikia kad is sono butu paveiksleliai (su kokiu gun nukillino kita) Tipo Vardas_Pavarde [tec9 gun paveiksliukas] Vardas_Pavarde

Prasau labai reik, nes koks gw servas be sito ;)

Cia kiap matau ne to ko prasiau. Cia komandos, o man reik pvz.: nukilini zaideja ir sone raso Vardas_Pavarde [gun paveiksliukas] Vardas_Pavarde

O siaip komandos geros ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pradejau kurt nuo 0, gang wars serva ir reikia kad is sono butu paveiksleliai (su kokiu gun nukillino kita) Tipo Vardas_Pavarde [tec9 gun paveiksliukas] Vardas_Pavarde

Prasau labai reik, nes koks gw servas be sito ;)

Cia kiap matau ne to ko prasiau. Cia komandos, o man reik pvz.: nukilini zaideja ir sone raso Vardas_Pavarde [gun paveiksliukas] Vardas_Pavarde

O siaip komandos geros ;)

buciau labai dekingas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pradejau kurt nuo 0, gang wars serva ir reikia kad is sono butu paveiksleliai (su kokiu gun nukillino kita) Tipo Vardas_Pavarde [tec9 gun paveiksliukas] Vardas_Pavarde

Prasau labai reik, nes koks gw servas be sito ;)

Cia kiap matau ne to ko prasiau. Cia komandos, o man reik pvz.: nukilini zaideja ir sone raso Vardas_Pavarde [gun paveiksliukas] Vardas_Pavarde

O siaip komandos geros ;)

buciau labai dekingas ;)

tai man nesvarbu aciusk ka turi nors ir koda... Man labai reik jo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4902 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...