Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Sudegė stacionarus kompiuteris. Ką daryti?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3073 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Normalus.

Kaip man 100% sužinoti kas sudegė? Apžiūrėjau motininę, normaliai atrodo.

 

Ka reiskia normaliai atrodo meistre? Tu ten juodu demiu bandei surast, ar dar kazko?

Sako tau kad motinine parejo, o tai reiskia kad ja reik isimt ir nusipirkus nauja idet i PC. O ne sedet nifiga neismananciam zmogui prie PC, ir su lupa ieskot kazko itartino..

Man atrodo teks keist ir maitinmo bloka kartu.. nes kai pareina,tai dazniausiai iskart abu (o jie ne milijonus kainuoja, skelbimuose iskart abu uz 150lt nupirktum)

Redaguota , nario Vadila
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ka reiskia normaliai atrodo meistre? Tu ten juodu demiu bandei surast, ar dar kazko?

Sako tau kad motinine parejo, o tai reiskia kad ja reik isimt ir nusipirkus nauja idet i PC. O ne sedet nifiga neismananciam zmogui prie PC, ir su lupa ieskot kazko itartino..

Man atrodo teks keist ir maitinmo bloka kartu.. nes kai pareina,tai dazniausiai iskart abu (o jie ne milijonus kainuoja, skelbimuose iskart abu uz 150lt nupirktum)

Nesmirda, bačkeles ir kanalai sveiki.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš pats ruošiuosi pirkti kitą kompiuterį, nes mano dega. Smirda visas pc po kokių trisdešimt minučių svylėsiais. Maitiimo blokas po tiek laiko laibai sukaista, taipogi ir DVD-ROM'as. Procesorius ir Vaizdo plokštė sukaista iki 80С. Taigi siūlau tau keisti motininę ar maitinimo bloką. Jei maitinimo blokas nebuvo keistas per tuos dešimt metų, tai tikrai jis galėjo sudegt ir nebeišmaitint. Man taip buvo per penkerius metus, tad pirmą jį pakeisk. Jei vistiek neveiks keist motininę siūlyčiau. Jei tas irgi nepadės, pirma būk įsitikinęs kad mait. blokas buvo pakeistas ir sujungtas visas teisingai. Jei tie abu variantai nepadės, siūlau keisti visą kompiuterį, nes kiti būdai sugaiš tikrai nemažai pinigų už kurious galėtum nusipirkti kitą (naudotą turbūt) kompiuterį. Galėjo būti, kad visa motininė sudegė kartu su visomis sujungtomis detalėmis (vaizduškė, procas, kita).


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką čia speliot, jei motininė jau viską jum pasake? Viena trumpas biptelejimas reiškia, jog negali pasiekti tavo ram'u. Problema arba ramuose arba pačioj motininėj. Kur tiksliai tai geriausia būtų kaip sakė patikrinti pas draugą.

Štai ką reiškia vienas trumpas biptelėjimas: http://www.pcguide.com/ts/x/sys/beep/amiB1-c.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu maitinimo blokuj tikrai pzdc tai tavo kompas išvis neįsijungtų, pas mane buvo sugėdęs tai pas pažįstamą nuvežiau ir jis tikrino motinine ir maitinimo bloką, nuo kito PC buvau nuėmęs ir įstatęs į savajį ir veikė. Jis naują maitinimo bloką įdėjo ir iki šiol viskas veikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia gali būti dėl faraono. Patikrink faraoną.

Faraonas tai kur yra prie atmičenliko už izorofkės ir paduoda grinčiagą

Gal tu geriau eik toliau žaisti savo to SA:MP'o... <_<

Į tema, tai čia spėju bus motininė plokštė kalta, manau lengviausia būtų nuvežti tas kokį "meistriuką" ir jis pasižiūrės, mes čia galim tik spėlioti.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3073 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...