Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Apsilankymas šūdserviuose. 1 serija. 1 epizodas.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3569 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Surizikuosiu būti iškeiktas, apsvaidytas -REP ar panašiai. Esu prieš tokio tipo serverius, tačiau šis filmukas nuotaikos nepakėlė...

Prie ko tie kompiuteriai? Kuom jie blogi? Kitokio kompiuterio objekto lyg ir nėra. Netikiu, jog populiarūs šūdserveriai nenaudoja tokių... Su augalija tas pats... Visur fontanai, botanikos sodai.

Dėl V.I.P irgi... Gal tiesiog visi nusipirko? Gal įžvelgė serveryje ką nors? Kodėl neišjuoki SARG' o, SAVG' o, jog ten visi administratoriai ar panašiai? Nemanau, jog SARG' e ar dar kur visi direktoriai tokie teisingi ir nepriima draugų į darbą. Visur yra korupcija...

Redaguota , nario Laggeris
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kai darysit kitą - kalbėkit ir rodykit patys, o ne ss rodyk. Ir apie AGP nedarykit. :D Jau nespėjot. - 

AGP ir nedarysim.

 

Mldc, kurk dar tik geriau kai su sob'u prasinešat ir dar kokiais cleo modais ;D

Gerai, pabandysiu. DĖKUI!

 

Surizikuosiu būti iškeiktas, apsvaidytas -REP ar panašiai. Esu prieš tokio tipo serverius, tačiau šis filmukas nuotaikos nepakėlė...

Prie ko tie kompiuteriai? Kuom jie blogi? Kitokio kompiuterio objekto lyg ir nėra. Netikiu, jog populiarūs šūdserveriai nenaudoja tokių... Su augalija tas pats... Visur fontanai, botanikos sodai.

Dėl V.I.P irgi... Gal tiesiog visi nusipirko? Gal įžvelgė serveryje ką nors? Kodėl neišjuoki SARG' o, SAVG' o, jog ten visi administratoriai ar panašiai? Nemanau, jog SARG' e ar dar kur visi direktoriai tokie teisingi ir nepriima draugų į darbą. Visur yra korupcija...

Ne, viskas gerai, niekas čia tavęs nei keikia nei ką. Tiesiog, sukūriau apie tuos PC juoko forma ir tiek, kadangi muzika tokia nebloga, tai kažką reikėjo gi prikurti.. Nemanau kad ten kas pirko vip'us.. CITUOJU: šūdservių kūrėjai, neįsižeiskit, viskas tik ant prikolo.

 

Serverio failai net jau paplatinti :D

Aš irgi tą pastebėjau. :D

 

Kad, tas pats sargas šūdas palyginus su kitu pvz Lsgyvenimas.lt serveriu, kodel taip sprendžiu ? Todėl nes tame sarge anticheatine šudinesnė ir visos kitos sistemos

Ok ok.

Redaguota , nario Domiinykas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

samp.hostersbay.lt:7283 Daryk antrą dalį šitame serveryje, ten SARG'o kopija niekas nepakeisti tik vietoj SARG padaryta LSFG , atėjau su Eisma` ir užsidėjom Admin'us 4 Lvl su komanda /paketas. :D Be to jeigu norit pažiūrėti SARG'o kopiją be klaidų - SaZone.lt:7777, ten visas saugojimo klaidas sutvarkiau ir panašiai, money bug'us sutvarkiau. Jeigu kam reikia Perdarytos Duombazės, kad saugojimo klaidų nebūtų rašykit į AŽ, galbūt atsiūsiu .SQL (Bet liks Skin saugojimo klaida, nes ją susitvarkęs esu per Pawno). Atsiprašau už reklamą, jeigu gausiu įspėjimą, neberašysiu neįtemą :DD

Redaguota , nario Flicted_Bass
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepaminėjai dar kelių žiaurių prikolų apie jų serverį, nusiperki būtą už 20 lt, o padarius RR ir parašius /nmapp jau turi namą už 2 milus :D Krč nuėjom su chebra su čytais pacheatint, tai gal visą valandą cheatinom ir niekas nebanino, dar plius prie administratoriu cheatinau, tai jie vpš neareguoja, sako gal tau padėt ką nors... Dėjo dėjo IP banus , tačiau vistiek ėjo kurti naujus acc, tai mždg apie 1 valandą laiko jų serverį kankinom cheatindami, poto susiprato nueiti ir per failus ip banus sukrauti. Forumas taipogi tragiškas, visos emigracijos ir panašios anketos kopintos iš kitų serverių. Taigi šis projektas panašu jog bus antrasis Lietuvos AGP :D

Redaguota , nario Gytis25
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai Domai, bandėt pajuokaut, kad reputacijos taškų užsidirbti? Kam to viso reikia? Susikūria projektas su platinta modifikacija, - tegul laikosi, ateis jo laikas užsidarys. Nereikia iš musės daryti dramblio, geriau nueik į kokį LMG, SARG, LAS-VENTURAS serverį ( nors l-v nereikėjo minėti, kažkiek išsiskiria unikalumu ) ir ten surenk tokį šou.

 

Man nelabai patinka tavo elgesys, bet kita puse, gal kažkam juokinga. Sekmės...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks tikslas? pasakyk tu man, kad čia pavadininsi "Šūdserveri radau" ir t.t, kietesnis nebūsi, nu bet ten tas serveris tai šūdserveris ištiesų..

Nu gi šeip sukūrėm ir viskas..

 

Geras :D .

Tai kaip tu manai dėlko tenais loše ? Nes vipus visi turi , daugiau nėra dėl ko ten būti.

Thanks.

 

Su kokio lygio dalykais užsiiminėja žmogus, tokio lygio ir pats žmogus. Kurt video tam, kad tarp video sudėtum nuotraukas ? Didelė klaida. Prikolingų vietų aš čia nelabai matau, nebent čia pačio nemokėjimas kurti kažką.

Na, vieną kartą nuotraukos, kitą kartą gal šnekėsim..

 

Gerai Domai, bandėt pajuokaut, kad reputacijos taškų užsidirbti? Kam to viso reikia? Susikūria projektas su platinta modifikacija, - tegul laikosi, ateis jo laikas užsidarys. Nereikia iš musės daryti dramblio, geriau nueik į kokį LMG, SARG, LAS-VENTURAS serverį ( nors l-v nereikėjo minėti, kažkiek išsiskiria unikalumu ) ir ten surenk tokį šou.

 

Man nelabai patinka tavo elgesys, bet kita puse, gal kažkam juokinga. Sekmės...

Swx drg, *Myliu SuperGames.lt* man tie repai? Aš už juos duonos nenusipirksiu. Sukūriau šiaip sau, ir tiek, neturėjau ką veikti tą dieną. Dėkui..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu gi šeip sukūrėm ir viskas..

 

Thanks.

 

Na, vieną kartą nuotraukos, kitą kartą gal šnekėsim..

 

Swx drg, *Myliu SuperGames.lt* man tie repai? Aš už juos duonos nenusipirksiu. Sukūriau šiaip sau, ir tiek, neturėjau ką veikti tą dieną. Dėkui..

 

O video like'ai ir prenumeravimai nupirks duoną ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3569 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...