Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Photoshop , Oil Paint effect.


iFreak*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3564 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš CS4 ir nevisi CS6 naudoja jei nepagalvojai.

 

Kur jis sakė, kad visi naudoja CS6? Jis kiek pastebėjau apie save kalbėjo, ne apie kitus. Vapšė aš nesuprantu tavo verkimų, sukuria pamoka tai dar verkia matai kad jis ne tą photoshopą naudoja ir kad pas jį tokios funkcijos nėra. Nu apgailėtinas esi, tik tiek ištikrųjų galiu pasakyt. :x

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kur jis sakė, kad visi naudoja CS6? Jis kiek pastebėjau apie save kalbėjo, ne apie kitus. Vapšė aš nesuprantu tavo verkimų, sukuria pamoka tai dar verkia matai kad jis ne tą photoshopą naudoja ir kad pas jį tokios funkcijos nėra. Nu apgailėtinas esi, tik tiek ištikrųjų galiu pasakyt. :x

Nepriskirčiau čia prie pamokos :D. 2 paspaudimai ir jau prieš tai įdėtas cc. VUOLIA

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepriskirčiau čia prie pamokos :D. 2 paspaudimai ir jau prieš tai įdėtas cc. VUOLIA

 

Tu mąstai galva ar kuom? Naujokas kątik pradėjęs naudotis photoshopu jau žino kad tokia ir tokia funkcija yra, žino kokie outcome iš jos, žino kur spaust kad ją padaryt ane?

 

Aš nesuprantu, jūs rimtai galva mąstykit o ne šikna. Jeigu nieko gudro nesugebat parašyt tai geriau nieko nerašykit ir sedėkit šiknas suraukę kad kažkas kitas padarė naujokam tutorialą o jūs tik sugebat burbėt kad čia tik pora paspaudimų ir nesugebat net gi tokio tutorialo padaryt. Neveltui Lietuviai, kaip ir dažnai sakau. 

Garantuoju kad pats nežinojai kad tokia funkcija yra ir kaip ją pasidaryt, tai neūžk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu mąstai galva ar kuom? Naujokas kątik pradėjęs naudotis photoshopu jau žino kad tokia ir tokia funkcija yra, žino kokie outcome iš jos, žino kur spaust kad ją padaryt ane?

 

Aš nesuprantu, jūs rimtai galva mąstykit o ne šikna. Jeigu nieko gudro nesugebat parašyt tai geriau nieko nerašykit ir sedėkit šiknas suraukę kad kažkas kitas padarė naujokam tutorialą o jūs tik sugebat burbėt kad čia tik pora paspaudimų ir nesugebat net gi tokio tutorialo padaryt. Neveltui Lietuviai, kaip ir dažnai sakau. 

Garantuoju kad pats nežinojai kad tokia funkcija yra ir kaip ją pasidaryt, tai neūžk.

Tavo durnas išsireiškimas pakėlė man nuotaiką, ką dar pasakysi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prasideda :D. Eilinė atmaske apie verkimą.

 

Aš tau nesakiau, kad tu verki, aš tau pasiūliau nueit apsiverk, tavo pasirinkimas ar eisi ar ne. Supranti dalykas tas yra, kad jūs primetat profesionaliais gfx'eriais ir mokat kitus kritikuot tik, kaip čia galėjo tokį tutorialą sukurt jeigu jisai 1 minutės ar ten kiek ilgumo ir pora paspaudimų tik. Kodėl nekritikuoji profesionalių gfx'erių kurie kuria tutorialus naujokams kaip papraščiausiai nuotrauką į photoshopą įkelt? Tu nesupranti turbūt to dalyko, kad pažengęs ant šitos skilties automatiškai nežiūrėtų į tokius tutorialus (išimčių yra galiu pasakyti) ir patys mokėtų visas photoshopo funkcijas. O naujokas? Ką naujokas moka? Tam ir yra skirti tokie tutorialai kad išmokint naujokus naujų funkcijų kurias jie galėtų naudot savo darbuose ir laikui einant išmokt jas taikyt ir panašiai.

 

O kad čia tu ateini pareikšt savo bevertę nuomonę kad tutorialas be tolko tai galiu pasakyti grynas freepostas. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu mąstai galva ar kuom? Naujokas kątik pradėjęs naudotis photoshopu jau žino kad tokia ir tokia funkcija yra, žino kokie outcome iš jos, žino kur spaust kad ją padaryt ane?

 

Aš nesuprantu, jūs rimtai galva mąstykit o ne šikna. Jeigu nieko gudro nesugebat parašyt tai geriau nieko nerašykit ir sedėkit šiknas suraukę kad kažkas kitas padarė naujokam tutorialą o jūs tik sugebat burbėt kad čia tik pora paspaudimų ir nesugebat net gi tokio tutorialo padaryt. Neveltui Lietuviai, kaip ir dažnai sakau. 

Garantuoju kad pats nežinojai kad tokia funkcija yra ir kaip ją pasidaryt, tai neūžk.

Tau gal užteks visiem pyst protą? Aš jam paiškinau apie tai nes jis nesusiprato ir neparode kur atsisiusti ši efektą ar kita buda kaip padaryti ši efektą tas užsičiaupk nes rimtai atsibodai su savo kritikavimu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3564 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...