Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Photoshop , Oil Paint effect.


iFreak*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3564 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tau gal užteks visiem pyst protą? Aš jam paiškinau apie tai nes jis nesusiprato ir neparode kur atsisiusti ši efektą ar kita buda kaip padaryti ši efektą tas užsičiaupk nes rimtai atsibodai su savo kritikavimu..

 

Tu nustosi vieną kartą verkt ir primest koks tu kietas gfxeris esi, geresnis už kitus visąžinis aš nustosiu kritikuot. ;)

Jeigu nerandi kur ''atsisiųst'' visąžini, tai nueini į google ir įrašai photoshop oil effect ir susirandi, aiškutėliai? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tau nesakiau, kad tu verki, aš tau pasiūliau nueit apsiverk, tavo pasirinkimas ar eisi ar ne. Supranti dalykas tas yra, kad jūs primetat profesionaliais gfx'eriais ir mokat kitus kritikuot tik, kaip čia galėjo tokį tutorialą sukurt jeigu jisai 1 minutės ar ten kiek ilgumo ir pora paspaudimų tik. Kodėl nekritikuoji profesionalių gfx'erių kurie kuria tutorialus naujokams kaip papraščiausiai nuotrauką į photoshopą įkelt? Tu nesupranti turbūt to dalyko, kad pažengęs ant šitos skilties automatiškai nežiūrėtų į tokius tutorialus (išimčių yra galiu pasakyti) ir patys mokėtų visas photoshopo funkcijas. O naujokas? Ką naujokas moka? Tam ir yra skirti tokie tutorialai kad išmokint naujokus naujų funkcijų kurias jie galėtų naudot savo darbuose ir laikui einant išmokt jas taikyt ir panašiai.

 

O kad čia tu ateini pareikšt savo bevertę nuomonę kad tutorialas be tolko tai galiu pasakyti grynas freepostas. ;)

Tų tavo tutorialų naujokam, ne vienas ir ne du, kam antrą syki išradinėti dviratį? Kad ir tų "oil paint effect" mažiausiai 3-5, tai kam pogalais kurti vėl? :)

 

Dėl free postų atvirai man neįdomu, forumas skirtas diskutuoti, atėjau - pasakiau savo nuomonę, o ką apie ją manys man nei šilta nei šalta.

Redaguota , nario KarolisV
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tų tavo tutorialų naujokam, ne vienas ir ne du, kam antrą syki išradinėti dviratį? Kad ir tų "oil paint effect" mažiausiai 3-5, tai kam pogalais kurti vėl? :)

 

Dėl free postų atvirai man neįdomu, forumas skirtas diskutuoti, atėjau - pasakiau savo nuomonę, o ką apie ją manys man nei šilta nei šalta.

 

Surask man šiame forume 3-5 tutorialus oil paint effect tai pasakysiu, kad buvai teisus. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O ar jis kūrė būtent šiam tinklapiui? Ne. Kas norės šito išmokt, tas naudosis youtube, google ir laisviausiai ras.

 

Žmogus norėjo sukurt, norėjo įdėt į supergames, sukūrė ir įdėjo, kad kitiem nereiketų tiek ieškot per google. Tikiuosi paaiškinau, temą baigiu, truputį jau užkniso galiu pasakyti ginčytis su tavim. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogus norėjo sukurt, norėjo įdėt į supergames, sukūrė ir įdėjo, kad kitiem nereiketų tiek ieškot per google. Tikiuosi paaiškinau, temą baigiu, truputį jau užkniso galiu pasakyti ginčytis su tavim. ;)

:D Tikrai nemanau, kad sunku per google ieškot, pilnai užtenka parašyt ką nors ties šiuos temos pav ir tau išmeta ne viena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3564 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...