Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

GFX užsakymas


Dresta

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3544 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

WTF! Nesupratau tu mokėsi 500lt o pats pasiliksi 1500lt nors tu tik pasiimsi nupiešta darbą tai nežinau.Tas pats kaip griovi kasa vienas žmogus o aš pasiimu jo visus lt gautus ir sumoku "trupini" sau pasilikdamas didesne dali

Redaguota , nario .Ignas
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

WTF! Nesupratau tu mokėsi 500lt o pats pasiliksi 1500lt nors tu tik pasiimsi nupiešta darbą tai nežinau.Tas pats kaip griovi kasa vienas žmogus o aš pasiimu jo visus lt gautus ir sumoku "trupini" sau pasilikdamas didesne dali

Nu tai nepiešk, negausi nieko. Aš hu*elinu iš jūsų mastymo. Jums siūlo lengvus pinigus o jums dar kažkas netinka. Redaguota , nario ES.^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

WTF! Nesupratau tu mokėsi 500lt o pats pasiliksi 1500lt nors tu tik pasiimsi nupiešta darbą tai nežinau.Tas pats kaip griovi kasa vienas žmogus o aš pasiimu jo visus lt gautus ir sumoku "trupini" sau pasilikdamas didesne dali

 

 

nes man pinigus mokės ne kažkoks nepažystamas, o mano mama kuriai grožio salonas priklauso, jai geriau tokius pinigus man atiduot negu kokiam nepažystamam 

 

garantijos - nėra

norit garantijos - watermarkus dėkit ant piešinių kad nepavogčiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3544 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...