Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

The Reborn Kingdom


ProGreen

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2719 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu gražiai atrodo , bet man užkibo tos texturos :D , a kada dirbot su texturom pridėjot prie( Color -> Sampling->|None| ) ir ( Alpha -> Sampling ->|None| ) ? nes atrodo prastoka ta textura , ar čia savo texture pack įdėjot ?.

Vanduo man patiko bet galėjot (random Effector pridėti tada osum būtu gal ir yra bet nlb matosi ) Debesys patiko .

Salų darymas daug neužime daug laiko , bet manau daug laiko užeme Pastatu ir bažnyčios darymas , galiu pasakyti viskas LIUX .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nu gražiai atrodo , bet man užkibo tos texturos :D , a kada dirbot su texturom pridėjot prie( Color -> Sampling->|None| ) ir ( Alpha -> Sampling ->|None| ) ? nes atrodo prastoka ta textura , ar čia savo texture pack įdėjot ?.

Vanduo man patiko bet galėjot (random Effector pridėti tada osum būtu gal ir yra bet nlb matosi ) Debesys patiko .

Salų darymas daug neužime daug laiko , bet manau daug laiko užeme Pastatu ir bažnyčios darymas , galiu pasakyti viskas LIUX .

 

Na, aš vis dėl to pradžiamokslis ant C4D, tad tiesiog tų dalykų nežinojau, taigi, išjungus SAMPLING:

b7b45cd6e6.jpg

Na nežinau, aš tai nematau jokio skirtumo :|, gal pasakytum kur tiksliai jis turėtų matytis? Tekstūros yra "Atherys Ascended 1.7.8 V.3.1" 4x. Dėl vandens, tai tu geriau įsižiūrėk, kai kur matosi net kažkas panašaus į putas, kitur dalinai matosi dugnas, bangos yra ne vienodos - kiekviena unikali... Nebent ne tai turėjai galvoje... Tai pat, salų generavimas man užėmė kokias 6 valandas, nes teko išmokti dirbti su WorldMachine programa, kuri vis gi yra labai aukšto lygio... Nors ir neapsimokėjo mokytis dirbti su WorldMachine, bet kai jau moku, tai be didelio vargo galiu sugeneruoti kad ir 10 kartų didesnį pasaulį, su logiškai išsidėsčiusiu reliefu, tikroviškais ežerais, kalnais ir upėm... Na ir žinoma, su pastatais tai pasiknisom... :D

 

Be to, dar ilgai su Logo knisausi :D, pradėjau nuo http://thumb9.shutterstock.com/display_pic_with_logo/502240/502240,1273535352,2/stock-photo-american-bald-eagle-flying-and-hunting-52807300.jpg ...

Redaguota , nario ƤƦΘƓƦƐƐƝ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nuu gražu šaunuoliai :D

Ačiū už gerą pasisakymą

 

 

Labai gražu. :o

Šaunu jog tau patiko  :soka:

 

 

Kas nepatiko tai stogai galėjot padaryti gražesnius, + su kuo salas darėt worldpainter, world machine?

Dėl stogų, tai kadangi žemėlapis skirtas serveriui, o tam serveryje nelabai matysis bendras stogų vaizdas iš žaidėjo pozicijos, bei stogai padaryti taip, jog per juos galima būtų ne itin sunkiai laipiot, "parkūrint", tai taip va ir gavosi, bet turėsiu tai galvoje, kitą kartą reiks daugiau dėmesio tam skirti. Pasaulis generuotas su WorldMachine, juk jau sakiau, o pritaikytas (konvertuotas) pasitelkiant WorldPainter.

 

 

Nu jei dėl tu texture kad gražiau atrodytu šektiek tai reikėjo taip padaryti gal ir padarei , jei padarei tada texturu pack nepatinka man :D .

213kj1v.jpg

Vis vien tiksliai nesupratau, kas yra kas, bei koks tarp to skirtumas... Tad, ar teisingai supratau - su sampling tekstūros yra labai tikslios, išryškintos, o be sampling jos šiek tiek susilieja, atrodo realiau, gražiau? Šiaip ar taip, anksčiau Sampling buvo nustatytas į "multi", kaip atrodė kai pakeičiau į "none" jau pateikiau praitam savo poste...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"Arnas922 - piktas žmogus, primalė daug šūdo, pastatė du namus."

 

Tikėjausi šiek tiek daugiau nei to, bet *Myliu SuperGames.lt*.

 

 

P.S Stačiau: Namus, Sodus, Užtvanką, Medžius ir t.t.

 

Tu ten labai piktai pabėgai ir sakei "atsikniskit", o aš net nežinau ką tu statei... Tu dėjai, aš dėjau, o dabar einam išgert...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu ten labai piktai pabėgai ir sakei "atsikniskit", o aš net nežinau ką tu statei... Tu dėjai, aš dėjau, o dabar einam išgert...

 

Taip buvo dėl to, kad tyčiojais ir iš manes ir iš mano projekto. Siaip gerbiu tave kaip zmogu ir kaip draugą, nes tavo dėka susipažinau su Slieku, Eimiu, Tomu ir kitais. Tavo dėka patekau į šį forumą, bei sužinojau apie Minecraft serverių įpatybes, Bet turiu pasakyt, jog kartais tavo "bazaras" perkopia tam tikras ribas.

 

Kad ir kaip būtų, nemanau, kad verta diskutuot kuris ant kurio "dėjo". Nes tokiu būdu nieko neišsiaiškinsim, tik dar labiau viską pabloginsim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įkelkit nuotraukų be jokių teksturų.

 

5b5ddb8474.jpg

 

c76bc48d75.jpg

 

82e6b3d950.jpg

 

b3fc3e6ede.jpg

 

9cfdbfb0aa.jpg

 

Na štai, parodžiau daugiau tokias vietas, kur siekiant aukštos kokybės vaizdo, nelabai buvo galima patekti...

 

 

Taip buvo dėl to, kad tyčiojais ir iš manes ir iš mano projekto. Siaip gerbiu tave kaip zmogu ir kaip draugą, nes tavo dėka susipažinau su Slieku, Eimiu, Tomu ir kitais. Tavo dėka patekau į šį forumą, bei sužinojau apie Minecraft serverių įpatybes, Bet turiu pasakyt, jog kartais tavo "bazaras" perkopia tam tikras ribas.

 

Kad ir kaip būtų, nemanau, kad verta diskutuot kuris ant kurio "dėjo". Nes tokiu būdu nieko neišsiaiškinsim, tik dar labiau viską pabloginsim.

 

Awww, tiesiog toks mano bendravimo stilius, kaip ir matiai, aš toks ant visko "dėjęs"... Kai kuriems tai suprantama, kitiems - nesvarbu, dar kiti to nepripažysta... Tiesą sakant niekada nenorėjau įžeisti tavęs ir ypač tavojo projekto, jei jau tu visa tai taip supratai, galiu ir atsiprašyti, gi vot grynai dzin :D... Šiaip ar taip, yra kaip yra ir tai nėra itin svarbu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

o čia servas bus ? =D

 

Pagal idėją - taip, bus RP serveris su šiuo žemėlapiu. Tik prieš pradedant kurti tą serverį, man reikia sėkmingai paleisti 2 projektus į darbą, jog užtikrinčiau RP serverio sėkmę... Tad, greitai serverio nesulauksit...  :soka:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2719 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...