Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirmasis mano žaidimas "Skaičius"!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3585 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Narys įspėtas už šį pranešimą: - Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.

 

Senas pranešimas: 

O AVG zaibys ane?

 

:D per kiek laiko? Ir koks skirtumas kiek atsiustų tu palygink savo ir mano,savo žaidimui net pavadinimo nesugalvojai ir jis veikia per CMD...

http://www.supergames.lt/topic/179571-%C5%BEaidimas/

Tu lohas nematei nesakyk ten buvoi tik games yžanga ir vsio db jis yra sutvarkytas 

Redaguota , nario Justas Š.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu lohas nematei nesakyk ten buvoi tik games yžanga ir vsio db jis yra sutvarkytas 

Kad nuoroda neveikia,be to visi rašo,kad ten veikia per CMD vienu žodžiu išeik iš temos,nelygink mano programavimo žinių su savo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Narys įspėtas už šį pranešimą: - Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.

 

Senas pranešimas: 

Kad nuoroda neveikia,be to visi rašo,kad ten veikia per CMD vienu žodžiu išeik iš temos,nelygink mano programavimo žinių su savo.

Tai ble failai.lt ikeltas ten tas kur senas o naujo nei nekeliau i supergames.lt tai nematei nesakyk dx

O tu tikras kad tavo programavimo žinios didesnes ka ?

Redaguota , nario Justas Š.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai ble failai.lt ikeltas ten tas kur senas o naujo nei nekeliau i supergames.lt tai nematei nesakyk dx

O tu tikras kad tavo programavimo žinios didesnes ka ?

:D tai parodyk. Nesu visiškai įsitikinęs,bet pagal tavo šnekėjimą esu įsitikinęs,kad tau max 10m ir ko gero tą savo žaidimą dariai pagal youtube tutorialą be to čia ne pirmas mano darbas su java,čia pirmas žaidimas :D

http://www.supergames.lt/topic/174606-patogi-program%C4%97l%C4%97-vartams-atnaujinta-v13/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D tai parodyk. Nesu visiškai įsitikinęs,bet pagal tavo šnekėjimą esu įsitikinęs,kad tau max 10m ir ko gero tą savo žaidimą dariai pagal youtube tutorialą be to čia ne pirmas mano darbas su java,čia pirmas žaidimas :D

http://www.supergames.lt/topic/174606-patogi-program%C4%97l%C4%97-vartams-atnaujinta-v13

Pirma man 16 o tau gal 12 /

 Antra nespresk koksai Žmogus jei nepažysti ir nežinai  ka jis moka ir gali 

Redaguota , nario Bilas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirma man 16 o tau gal 12 /

 Antra nespresk koksai Žmogus jei nepažysti ir nežinai  ka jis moka ir gali 

Iš tų draugiškų žodžių aukščiau nepasakyčiau,kad tau bent 12,man yra 14.

O tai kokio velnio nežinodamas žmogaus varai "debilas,duchas" ir tt...? vien dėl to,kad aš padariau su java ir gražiau atrodo?

 

 

 

 

O už si darba tai mldc gerai kad mokinies ir judi i prieki

 

Judu į priekį? :D pažiūrėk į datą su šituo žaidimu atgal paėjau... Tiesiog noriu pradėti kurti žaidimus,bet pradėsiu nuo paprasčiausių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip jį paleisti? Spaudžu ant jo bet nieko ;/

Parašyta aiškiai,veikia tik su 64 bitų java.

 

matosi iš tavo temos, ir iš tos vartų sistemos, kokios tavo programavimo žinios..

Moki daugiau? Parodyk,o ne freepostink čia. Aš nesakau,kad esu pro,bet nesakau kad nieko nesugebu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nors aš šito dalykelio neišbandžiau,bet gerai kad bandai kažką kurti..O tau Bilai reiketu užsičiaupt kad žaidimas panašus tai nereiškia kad kopijuotas..

 

Tu lohas nematei nesakyk ten buvoi (kam tas "i" čia išvis?)

 

Tai ble failai.lt įkeltas ten tas kur senas o naujo neįkeliau ( o tai kartais čia nosine neturėtu būt? ) i supergames.lt tai nematei nesakyk dx

O tu tikras kad tavo programavimo žinios didesnes ka ( o tai kartais čia nosine neturėtu būt? )

 

 tik games (kur "į" padėjai?) yžanga ir vsio db jis yra sutvarkytas 

 

Pirma man 16 o tau gal 12 /

 Antra nespresk koksai žmogus jei nepažysti ir nežinai  ką jis moka ir gali 

 

 

 

 

O už ši darbą tai mldc gerai kad mokinies ir judi į prieki

 

Tai vat Bilai kaip 16-ečiui patariu pasimokyti savo gimtosios kalbos (kekviena klaida mano pastebėta buvo pažymėta raudonai)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nors aš šito dalykėlio neišbandžiau,bet gerai kad bandai kažką kurti..O tau Bilai reikėtų užsičiaupt kad žaidimas panašus tai nereiškia kad kopijuotas..

 

 

 

Tai vat Bilai kaip 16-ečiui patariu pasimokyti savo gimtosios kalbos (kiekviena klaida mano pastebėta buvo pažymėta raudonai)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Nors aš šito dalykėlio neišbandžiau,bet gerai kad bandai kažką kurti..O tau Bilai reikėtų užsičiaupt kad žaidimas panašus tai nereiškia kad kopijuotas..

 

 

 

Tai vat Bilai kaip 16-ečiui patariu pasimokyti savo gimtosios kalbos (kiekviena klaida mano pastebėta buvo pažymėta raudonai)

 

Dar vienas "16 metų" atėjo ir freepostina...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu nevadovauk ir as nerasau lt raidziu nes nesu prie pc prates rasyti keles kartais rasau o kas sake kad KOPINTAS games sakiau panasus o nekopintas

Gerai,pakaks.

Moderatoriai,galit rakinti temą,vistiek šio žaidimo atnaujinimų nedarysiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nors aš šito dalykelio neišbandžiau,bet gerai kad bandai kažką kurti..O tau Bilai reiketu užsičiaupt kad žaidimas panašus tai nereiškia kad kopijuotas..

 

 

 

Tai vat Bilai kaip 16-ečiui patariu pasimokyti savo gimtosios kalbos (kekviena klaida mano pastebėta buvo pažymėta raudonai)

Sakai kitiems, kad išmoktu lietuvių kalbos, bet pats darai klaidų :D, ne šeip tai pasitaiko klaidų, pats klaidų darau rašydamas, tai nieko nesakau, bet Bilai su tokia tavo rašysena nepasakyčiau, kad tau 16 metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3585 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...