Peršokti į turinį

Paiškinkit man as nesuprantu


iLikriu

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3630 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

A, nežinau dėl ko. :D gali būt, kad dėl to ankščiau pats žaisdavau, bet jau pabodo visiškai jau metai kai nelošiu ir nesiruošiu toliau žaist.. :D

Man tai kaip atsirado iškart nepatiko nžn dėl ko bet man tai beryšio geimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man tai kaip atsirado iškart nepatiko nžn dėl ko bet man tai beryšio geimas

Ko tu prisikabinai prie žmoniu kurie žaidžia ši žaidimą? Jie nori ir žaidžia.Tai nesuprantu koks tolkas tau klausti kodėl jie žaidžia ji..Kad lego nedėliojo tai nereiškia kad vien dėl šios priežasties jie žaidžia ši žaidimą.Aš dėliojau vaikysteja visokius lego ar pnš..Bet aš vistiek žaidžiu Minecraft'ą nes tiesiog jis man patinka tas kvadrateliu pasaulis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip real life, tik čia cube word (kažkas tokio).. Jei tavo laki fantazija tai tau kaip tik šits žaidimas :)

Jei minecraftas tau "kaip real life" tai patarčiau mažiau laiko praleisti prie jo :D

 

Šeip žaidimas įdomus tuom, kad kai jis atsirado, jis buvo unikalus. Anksčiau nebuvo nieko panašaus į tokį survival žaidimą, kur galėtum craftinti įvairius itemus, statyti būstus kaip tik išneša fantazija ir juolabiau nebuvo survival multiplayer. O dėl lego, tai čia kaiptik manau turėtų žaist tie, kurie tą lego mėgo. Ten iš kvadratinių detalių statei kas tik šovė į galvą - čia taip pat :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aš nenoriu ižeisti nieko  jei jums patinka ir žaiskit bet man idomu kuo jus domi sis žaidimas ir tiek nes aš ten nieko gero nematau ...

Patinka todėl, kad tai yra SandBox žaidimas, kuriame gali simuliuoti žaidimo objektais ir išlaisvinti fantaziją. Man asmeniškai patinka Minecraft'as, nes man patinka ta išskirtinė grafika ir pats žaidimo tikslas.

Čia bent jau mano nuomonė. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3630 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...