Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Royal-Life.LT Jūsų žaidimas - Mūsų likimas


Chilleris

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3461 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Duxeli, aš tik keliuose projektuose te buvau, ir nesėdžiu visuose, ten vienam prižiūrėtojas, kitam admin ir dar kitam paprastas žaidėjas. Žaidžiu vieną serverį, ir gali neatmazint, ir nepostint šūdų. Nes pats esi šūdas, sako nieko nemoku, moku aš nors ir nedaug, bet neprimetu, kad ant visų sričių esu "profas"

O kur primetu, ateik gal ts? Ai taigi plonas balsas. Tai kad pienburni mokinkis pagarbos vyresniams. Ups tave gi pagimdė ir tėvukas pasakė shit happens, turbut iki dabar mama masto, kdoėl aborto nepasidarė. Tai kad vyniok iš čia. ČIa ne vieta bazarinti ,suvartytas kaip reikalas, tai kad jeigu dar bazaru nauju išmoksi galėsi ts ateiti. Laisvas šunie, nėra ka kalbėti su mažvaikiu, prie pc sėdi kabelio princesė tai erelis :DDDDD . The end of your story dalbajobas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kur primetu, ateik gal ts? Ai taigi plonas balsas. Tai kad pienburni mokinkis pagarbos vyresniams. Ups tave gi pagimdė ir tėvukas pasakė shit happens, turbut iki dabar mama masto, kdoėl aborto nepasidarė. Tai kad vyniok iš čia. ČIa ne vieta bazarinti ,suvartytas kaip reikalas, tai kad jeigu dar bazaru nauju išmoksi galėsi ts ateiti. Laisvas šunie, nėra ka kalbėti su mažvaikiu, prie pc sėdi kabelio princesė tai erelis :DDDDD . The end of your story dalbajobas

Nebežinai ką sakyt, ir jau į ts kvieti gerai ateik į ts.jax.lt mega kabinėtas, galėsim pakalbėt :DDDD pažiūrėsim, man tas balsas nesvarbu supranti? Tau nepamoina stumti ant tėvų? aborto liekana tu. Ateik sakau į tą ts.jax.lt į mega kabinetas pass papokinsiu agurote.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Duxeli, aš tik keliuose projektuose te buvau, ir nesėdžiu visuose, ten vienam prižiūrėtojas, kitam admin ir dar kitam paprastas žaidėjas. Žaidžiu vieną serverį, ir gali neatmazint, ir nepostint šūdų. Nes pats esi šūdas, sako nieko nemoku, moku aš nors ir nedaug, bet neprimetu, kad ant visų sričių esu "profas"

gaidį, kad nešioju akinius tai jau naujus pirkt? Vpšh sako normaliai apsirenk :DDDDDDDDDDDD pažiūrėk į savo aprangą :DDDDDDDDDDDD

 

1093848_609584439073401_749130475_o.jpg

Nespaudžia batukai?

Nėra ka su tavimi kalbęėti vaikeli:D ŠUda tu sugebi šuda ir padarysi, nuotrauka paprasta ikėle, gauk toki nusifotkinti :D ačkajobas :D

 

Pažiurėk vaikeli dar nedauges

.cf73a2341f08b3c771ad8e352a2b511e852.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nėra ka su tavimi kalbęėti vaikeli:D ŠUda tu sugebi šuda ir padarysi, nuotrauka paprasta ikėle, gauk toki nusifotkinti :D ačkajobas :D

 

Pažiurėk vaikeli dar nedauges

.cf73a2341f08b3c771ad8e352a2b511e852.jpg

 

Atgal šovė, gera kaip pačio nuotrauką paviešina? Ir nebesimato tavęs temoje. Prieš viešindamas kito nuotrauką, į veidrodį pasižiūrėk, ar esi tu už jį geresnis, kad viešintum jo nuotrauką ir ant jo visokiais žodžiais varytum, kokia jo apranga ir kt. Koks tau skirtumas? Pats ryžai apsirengęs, ir su " dubultais " so? Niekas tau nieko nesako, ramiai būkit, kad užstumsit ant žmogaus nuo to geriau nepasidarys nei Jums, o tik jį įžeisit, bet lazda turi du galus.

 

Sėkmės su projektu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atgal šovė, gera kaip pačio nuotrauką paviešina? Ir nebesimato tavęs temoje. Prieš viešindamas kito nuotrauką, į veidrodį pasižiūrėk, ar esi tu už jį geresnis, kad viešintum jo nuotrauką ir ant jo visokiais žodžiais varytum, kokia jo apranga ir kt. Koks tau skirtumas? Pats ryžai apsirengęs, ir su " dubultais " so? Niekas tau nieko nesako, ramiai būkit, kad užstumsit ant žmogaus nuo to geriau nepasidarys nei Jums, o tik jį įžeisit, bet lazda turi du galus.

 

Sėkmės su projektu .

Zdare :D Dėkui :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atgal šovė, gera kaip pačio nuotrauką paviešina? Ir nebesimato tavęs temoje. Prieš viešindamas kito nuotrauką, į veidrodį pasižiūrėk, ar esi tu už jį geresnis, kad viešintum jo nuotrauką ir ant jo visokiais žodžiais varytum, kokia jo apranga ir kt. Koks tau skirtumas? Pats ryžai apsirengęs, ir su " dubultais " so? Niekas tau nieko nesako, ramiai būkit, kad užstumsit ant žmogaus nuo to geriau nepasidarys nei Jums, o tik jį įžeisit, bet lazda turi du galus.

 

Sėkmės su projektu .

Aš tau iš viso nieko nesakysiu nes neturiu prieš tave nieko. Aš paviešinau jo nuotrauką, todėl, kad jis man sakė, kad labai blogai rengiuosi, ir esu ačkarikas, ir kas, kad esu ačkarikas? Aš tų ačkarikų atvest galiu nuo kurių nepabėgsi. Bet nenoriu čia prisibazarint apie šaikas, taip kaip Auris Chiller, su savo klubais su xėbra čia jau axujėnas? Teletabių xėbra pas jį čj. O Auris per daug ima į galvą, kad pasakė ne tą miestą pasirinkot, negali normaliai atsakyti, nesikeikdamas. Normaliai atrašytum gal ir žaistų daugiau žaidėjų pas tave, bet jau pasikėlęs esi tai kur pas tave žais tie žaidėjai, kai Arminas pareklamino, tai ir atėjo žaidėjų per startą. :D:D

ir dar man sako, kad aš vaikas galiu įrodyt, kad pats esi vaikas buvai ir liksi. Nafik čia reikia dėlioti -REP? Akis tiesa bado?

Redaguota , nario Aurimas J.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tau iš viso nieko nesakysiu nes neturiu prieš tave nieko. Aš paviešinau jo nuotrauką, todėl, kad jis man sakė, kad labai blogai rengiuosi, ir esu ačkarikas, ir kas, kad esu ačkarikas? Aš tų ačkarikų atvest galiu nuo kurių nepabėgsi. Bet nenoriu čia prisibazarint apie šaikas, taip kaip Auris Chiller, su savo klubais su xėbra čia jau axujėnas? Teletabių xėbra pas jį čj. O Auris per daug ima į galvą, kad pasakė ne tą miestą pasirinkot, negali normaliai atsakyti, nesikeikdamas. Normaliai atrašytum gal ir žaistų daugiau žaidėjų pas tave, bet jau pasikėlęs esi tai kur pas tave žais tie žaidėjai, kai Arminas pareklamino, tai ir atėjo žaidėjų per startą. :D:D

ir dar man sako, kad aš vaikas galiu įrodyt, kad pats esi vaikas buvai ir liksi. Nafik čia reikia dėlioti -REP? Akis tiesa bado?

tai, kad tu pats teletabis laido riteri :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Gerbiamoji tauta, nemanau, kad visi čia kritikavę yra nors tiek pasiekė, kiek šis žmogus. 70% čia kritikuojančių ir tie kurie sako, kad šis serveris gaus ddosą, stobaliai šiuo momentu ieško telefonų knygoje kebabinių. Nenukrypkime nuo temos, tai va prieš kritikuodami užeikite pirmiausia į šį forumą ir paskaitykite atnaujinimus nemanau, kad kiekviename projekte tokius rasite, šio serverio valdžia dirbą kiek tik gali, kad šis projektas pajūdėtu. Gerbiu tuos žmonės kurie palaiko, projektą koks jis ir be būtų, bet tokiems, kaip minėjau yra ribos, ir abejoju ar yra tokių kurie sukūrė kažką panašaus. Nepykit bet aš savo nuomonė išreiškiau. Ačiū už dėmėsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip nežaidžiu tavo projektuose. Tačiau iš seniau pamenu, kad puikiai dirbdavai prie IPB. Bet dabartinis dizainas tai vemt verčia, ir bg platintas. Vienų žodžių- nėra žodžių.

Deja neturiu gfxeriu,kad pasikeisti kažka. Startavus gal ir atsiras
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3461 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...