Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[KOVA] PS3 V:S X360


ArMiS55

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3535 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Xbox 360 . Nes pulteliai labai patogūs būtent man ir kiti sako nepatvarūs kas jus ten nepatvaru ? Aišku jeigu mėtysi pro langą tai jo. Žaidžiau Halo Reach per Xbox 360 6h niekas man neužkaito viskas veikė.

Ne apie užkaitimą kalba eina. Metinis patvarumas. Tau XBOX 360 laikys 2-4 metus, o su PS3 tai vos ne kaip su PS2, laikysi 10 metų ir eis normaliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne apie užkaitimą kalba eina. Metinis patvarumas. Tau XBOX 360 laikys 2-4 metus, o su PS3 tai vos ne kaip su PS2, laikysi 10 metų ir eis normaliai.

Atsiprašant joptvaimat... Ar tu žinai ką tu tokio durno dabar pasakei ? Sakai Xbox 360 nelaiko ? Kas tau ten suges ką ? Pusbrolis turi Xbox 360 slim 250 gb pirko kai jie tik atsirado kainos buvo kosminės jis norėjo ir nusipirko. Ir jam laiko jau apie 2 - 3 metus. Nieko jam ten negesdavo, tik išaugo ir to amžiaus ir tik retkarčiais pasėdi. O tu sakai kad jie genda. Kas ten suges ką ? Pleistas ir Xboxas galima sakyti tie patys dalykai jie tapatį dalyką atlieka. Sakai jei Xbox genda tai kam juos perka ką ?

Redaguota , nario Narkoša
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsiprašant joptvaimat... Ar tu žinai ką tu tokio durno dabar pasakei ? Sakai Xbox 360 nelaiko ? Kas tau ten suges ką ? Pusbrolis turi Xbox 360 slim 250 gb pirko kai jie tik atsirado kainos buvo kosminės jis norėjo ir nusipirko. Ir jam laiko jau apie 2 - 3 metus. Nieko jam ten negesdavo, tik išaugo ir to amžiaus ir tik retkarčiais pasėdi. O tu sakai kad jie genda. Kas ten suges ką ? Pleistas ir Xboxas galima sakyti tie patys dalykai jie tapatį dalyką atlieka. Sakai jei Xbox genda tai kam juos perka ką ?

Tu neišsiardyk čia berėkdamas. Aš tau sakau, kalbėjau su žmonėmis kurie turi ir tą ir tą konsolę ir visi sakė, kad PS3 buvo geresnis ir jie buvo visiškai teisūs. Visa konsolių statistiką tą rodo + Sony produktai visada buvo patvaresni už Microsoft.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu neišsiardyk čia berėkdamas. Aš tau sakau, kalbėjau su žmonėmis kurie turi ir tą ir tą konsolę ir visi sakė, kad PS3 buvo geresnis ir jie buvo visiškai teisūs. Visa konsolių statistiką tą rodo + Sony produktai visada buvo patvaresni už Microsoft.

Atsakyk į vieną klausimą pilieti. Kuo tau xbox'sai nepatvarūs atsakyk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Narkoša OsVa yra teisus, playstation 3 didesnis patvarumas, aš manau, jog jis nenori pasakyti, kad xbox 360 yra nepatvarus, bet ps3 patvaresnis. Žinoma tai priklauso ir nuo aplinkybių, jeigu tu ten droži kiaurą dieną, tai aišku kažkas ir su ps3 ir su xbox sugest gali.

Aš tai šeip nesu nusistatęs, kuri konsole geresne, abi savotiškai geros, tačiau kažkaip playstation biški labiau traukia prie širdies, nes nuo seno su playstation aš. :)

Redaguota , nario Matt.T
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 4 savaičių...

Turiu abi konsoles tai galiu pasakyti jog abi konsoles turi pliusu ir minusu. Ps3 gpu yra geresnė,bet pulteliai labai nepatogūs (niekaip negaliu priprasti prie pultelio), xbox 360 pultelis daug geresnis, ir žaidžiant FPS žaidimus xbox 360 pultelis paima viršų. Siulau tau ps3 su razer sabertooth pulteliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu ps3, taciau esu zaides ir su xbox apie 10val. Sakot pulteliai xbox patogus? Ziurint kam, man pvz ps3 pultelis smagesnis, taciau xbox meniu grazesnis. Apie vidurius nieko nezinau, tai negaliu pasakyti kuri konsole geresne. Taciau abi konsoles turi savo exclusive zaidimu. Ps3 The Last Of Us, Gran Turismo, o xbox forza turi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, 


 


Iškarto pasakysiu, jog ši kova labai sena ir tikslaus lyderio nepasakysiu, tačiau išvardinsiu kiekvienos konsolės pliusus, minusus, o rinktis paliksiu tau :)


 


PlayStation 3


 


Patogus pultelis


Daugiau USB jungčių


Daugiau branduolių


Talpūs, puikios kokybės blu-ray diskai


Nemokamas wi-fi adapteris


Lengva komunikuoti tarp draugų žaidžiant


 


Minusai:


Bent jau mano pultelis ilgai nelaikydavo


 


 


XBox 360:


 


Į ranką smagiai kimbantis pultelis


Stulbinanti raiška


Ganėtinai graži išvaizda


Keli puikūs žaidimai vien tik šiai platformai


 


Minusai:


XLIVE mokamas


wi-fi adapteris - mokamas


 


 


Žinau, dabar tiek vieni, tiek kiti "varys" ant manęs, tačiau aš turėjęs abi konsoles ir pasakiau, bent tai ką aš pastebėjau per visą tą laiką.


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Sveikas, 

 

Iškarto pasakysiu, jog ši kova labai sena ir tikslaus lyderio nepasakysiu, tačiau išvardinsiu kiekvienos konsolės pliusus, minusus, o rinktis paliksiu tau :)

 

PlayStation 3

 

Patogus pultelis

Daugiau USB jungčių

Daugiau branduolių

Talpūs, puikios kokybės blu-ray diskai

Nemokamas wi-fi adapteris

Lengva komunikuoti tarp draugų žaidžiant

 

Minusai:

Bent jau mano pultelis ilgai nelaikydavo

 

 

XBox 360:

 

Į ranką smagiai kimbantis pultelis

Stulbinanti raiška

Ganėtinai graži išvaizda

Keli puikūs žaidimai vien tik šiai platformai

 

Minusai:

XLIVE mokamas

wi-fi adapteris - mokamas

 

 

Žinau, dabar tiek vieni, tiek kiti "varys" ant manęs, tačiau aš turėjęs abi konsoles ir pasakiau, bent tai ką aš pastebėjau per visą tą laiką.

 

Apie Xbox Man xbox grafikos asmeniškai kai žaidžiau buvo labiau lievesnės. Žaidžiau žaidimą pas draugą grafikos ir spalvos tokios blukios o per ps3 viskas yra gerai ir spalvos gerai viskas puiku aš už PS3,PS4

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

asmeniskai naudojuosi playstation  jau nuo 2008 pats nusipirkau 2009 (+ dar psp 2010 pirkau)  turiu daugiau nei 50 zaidimu ant ps3, isviso pirkau tris ps3 du is ju sugedo ir galiu pasakyti kad ps3 vistiek nesusigadino ivaizdzio  dar turiu xbox 360 kuri pirkau pries 2 metus pasinaudojau kuri laika nusipirkau keleta zaidimu ir ta pati xbox live pirkau bet wistiek nesudomino man jis , aisq turiu dar ps4 kuriuo naudojuosi kuri laika turiu apie 20 zaidimu ant jo galiu pasakyti kad nesigailiu pirkiniu o artimoj ateiti iseis dar daugiau geimu dar daugiau patchu kurie tik pagerins jy .mano nuomone jei nori pareiksti sawo nuomone apie tokius kaip xbox 360 ps3 ar xbox one ar ps4 turi juos tureti pirma naudotis jeis ir ju paslaugomis kuri laika pwz (xbox live ar PS PLUS)  tureti ne wiena zaidima ir tik tada gali sakyti sawo nuomone kuri geresne console nes neuztenka siaip pasinaudoti :) P.S mano PSN:goga7775 ir xbox live :gogalt  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apie Xbox Man xbox grafikos asmeniškai kai žaidžiau buvo labiau lievesnės. Žaidžiau žaidimą pas draugą grafikos ir spalvos tokios blukios o per ps3 viskas yra gerai ir spalvos gerai viskas puiku aš už PS3,PS4

Žiūrint ką žaidei. Aš naudojau Vienodus Samsung TV ir per abu žaidžiau GTA V. Asmeniškai man rezoliucija geresnė buvo X360

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žiūrint ką žaidei. Aš naudojau Vienodus Samsung TV ir per abu žaidžiau GTA V. Asmeniškai man rezoliucija geresnė buvo X360

kaip suprast geresne tu bent turi abi consoles kad lygini ant kurios geriau ir dar aisq ta pati gta 5 turi tureti ant tu paciu consoliu as tai nesiskundziau grafika wien del to kad ne grafikoja esme uzknisa kad wisi grafika tik domisi matos nelabai nusimano apie geimus jei tik grafika domisi

Redaguota , nario goga7775
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

man asmeniškai labiau yra ps3 pats jį tūriu ir man jo dizainas, pultelis ir vien tas pavadinimas labiau traukia nei xbox 

na bet yra teke žaisti ir su xbox man asmeniškai xbox pultelis nėra toks patogus kaip ps3, bet abi konsolės tūri savu + ir - ir jus niekada čia neįrodysit kūri geresnė nes abi pusės įrodinės savo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

man asmeniškai labiau yra ps3 pats jį tūriu ir man jo dizainas, pultelis ir vien tas pavadinimas labiau traukia nei xbox 

na bet yra teke žaisti ir su xbox man asmeniškai xbox pultelis nėra toks patogus kaip ps3, bet abi konsolės tūri savu + ir - ir jus niekada čia neįrodysit kūri geresnė nes abi pusės įrodinės savo

as ta vaikyste uzaugau atrodos prie playstation draugelis turejo playstation 1 paskiau mano mieste buwo kompiuterine sumoki kelis litus zaidi walanda su ps2 paskiau atsirado ps3 del to pamates sakau man reik nusipirkti tai ir nusipirkau man pirmas ir buwo 60gb fat pries 5metus o pati xbox 360 pirkau pries kelis metus bet pasigailejau kazkaip nusipirkau keleta zaidimu pazaidziau su xbox live ta call of duty ir dar kazka pazaides nusipirkau wel ps3 slim nes senas buwo sugedes jau kuri laika paskiau tas slim su gedo po metu dar pries gta 5 iseinat tai nusipirkau super slim ;D bet jo as tai nesiveliu i console war man kazkaip maloniau naudotis playstation ir wiskas + as jau daugiau kaip 5 metus naudojuosi ps3  turiu sawo nuomone ir uzknisa kai waikai kazkokie nusipirko ir paskiau cia rekia kad ''xbox geresnis playstation geresnis'' nervina

Redaguota , nario goga7775
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3535 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...