Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4390 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai gal dar twiterriu , facebook ir kt. medalius padarom ? Aš labai skeptiškai žiūriu, nes tai niekaip nesusiję su mūsų projektų. Kas youtubina - tas gaus atlygi youtubėje. Kuom čia youtubas dėtas žaidimų forume, nežinau. O jūs ar žinot ? 

Susijęs tuo, kad dauguma čia esančių Youtube'rių yra tie kurie žaidžia žaidimus, juos komentuoja, ir filmuoja.

  • Teigiamai 1
  • Atsakymų 71
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Yra medaliai GFX'eriams, MAP'eriams, SCRIPT'eriams, tai kodėl nepadarius YouTube'riams? Jei jau yra medalių sistema, tai naudojamės ja.

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Manau, jei padarytu, tai tada reikėtu turėti mažiausiai 1000 prenumeratorių.

Manau reikėtų labiau atsižvelgti ne į prenumeratorius, o į turinį, nes tą 1000 prenumeratorių galima ir per angliškus saitus "prisivanot". Manau 100 - 200 yra normaliai.

Ir nuo kada norint būti youtuberiu turi turėti tūkstančiais prenumeratorių? Ir kodėl būtent 1000? Jei koks "Vėjavaikis" turėtų 500 prenumeratorių, jis jau ne youtuberis?

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Ką tau duos labiau ? Jei pagal prenumeratorių skaičių skirti duos medalius , tai nemanau , kad kažkas iš tų kurie turi daug sub , čia ar lankosi iš vis...Tie kas pasiekę kokį 100 ir jie jau čia nebeieško nauju sekėju. Prieš.

Nieko cia nebus galit net rakinti tema.

Ne, kodėl? Kodėl mes visą laiką turim nusileidinėti administracijai? Kodėl jie negali padaryti to ko mes norim? Kodėl jie nepadaro savo prižadėtų dalykų? Kur nauja reputacijos sistema, kur ekonomika? Ne gi taip sunku yra išversti? Pamenu tą ekonomiką išverčiau per valandą su biškiu. Taip sunku yra į mūsų norus atsižvelgti? Manau kalbu daugelio žmonių vardu, atsibodot su savo pažadais darykit ką prižadėję, kur Dota 2 forumas, apskritai jūs bent prisimenat ką prižadat? Susimastykit...

  • Teigiamai 1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4390 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...