Peršokti į turinį

[PASIŪLYMAS] Naujas, niekur nematytas medalis!


archyvasg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3607 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 71
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Prieš vis dėl to.

1.Tų video šiam forume niekas nežiūri,nes čia pagrinde 90% ateina sa-mp'eriai visokie mc žaidėjai,cs o 10% sudaro kitu diskusiju.
2.Čia tu youtuberių tikrai nėra daug gal vos pora.
3.Norint kad toks medalis būtų,reikia kad nariai kurie yra tariami youtuberiai keltu video į šita forumą nuolatos, o jei kas kiek laiko įkelia koki video 1-3 žmonės, tai medalio kurti neapsimoka.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas medalis parodytų kiek youtuberių yra forume, leistu sudaryti grupes su kitais youtuberiais, nes žinotume kas yra youtuberiai. Daugiau youtuberių dalyvautų forumo veikloje.

 

Nepamiršk to, kad šis forumas gyvuoja visai ne pagal šitą idėją, susiburti youtuberiams ir t.t. Tam yra atskiri forumai, tarkim " videoplus.lt " Ten renkasi visi youtuberiai, gali įstoti į komandas ir t.t.. Tad aš esu prieš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš vis dėl to.

1.Tų video šiam forume niekas nežiūri,nes čia pagrinde 90% ateina sa-mp'eriai visokie mc žaidėjai,cs o 10% sudaro kitu diskusiju.

2.Čia tu youtuberių tikrai nėra daug gal vos pora.

3.Norint kad toks medalis būtų,reikia kad nariai kurie yra tariami youtuberiai keltu video į šita forumą nuolatos, o jei kas kiek laiko įkelia koki video 1-3 žmonės, tai medalio kurti neapsimoka.

Tas žodis "apsimoka" labai jau pigiai skamba administratoriems tik, kad daugiau patingyniaut šis forumas kuo toliau tuo daugiau darosi niūresnis .. Aš esu už nesuprantu kas blogo įvyktu jeigu sukurtumėt medalį youtuberiams? Savaime aišku nieko ,jeigu kažkas kitas sukurtu medalį jums nereikėtu vargti ,tai 99%, kad jau būtų įdėtas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas žodis "apsimoka" labai jau pigiai skamba administratoriems tik, kad daugiau patingyniaut šis forumas kuo toliau tuo daugiau darosi niūresnis .. Aš esu už nesuprantu kas blogo įvyktu jeigu sukurtumėt medalį youtuberiams? Savaime aišku nieko ,jeigu kažkas kitas sukurtu medalį jums nereikėtu vargti ,tai 99%, kad jau būtų įdėtas.

 

Jie nekuria nes tai nereikalinga, pvž gal tegul sukuria ir tokius medalius ? Sportiškiausias,gražiausias,turtingiausias ir t.t

Youtuberiu šitam forume išviso beveik nemačiau tik 1-3,tad *Myliu SuperGames.lt* kurti medali ? Gerai tarkim aš moku programuoti 2D ar ten 3D žaidimus,tai gal davai sukuriam medali žaidimu programuotojams ? Tik va jei sukurtu kokia iš to nauda,jei ta medali turės keli žmonės, ir tas medalis tiesiog bus dėl vaizdo

Na vienu žodžiu...

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jie nekuria nes tai nereikalinga, pvž gal tegul sukuria ir tokius medalius ? Sportiškiausias,gražiausias,turtingiausias ir t.t

Youtuberiu šitam forume išviso beveik nemačiau tik 1-3,tad *Myliu SuperGames.lt* kurti medali ? Gerai tarkim aš moku programuoti 2D ar ten 3D žaidimus,tai gal davai sukuriam medali žaidimu programuotojams ? Tik va jei sukurtu kokia iš to nauda,jei ta medali turės keli žmonės, ir tas medalis tiesiog bus dėl vaizdo

Na vienu žodžiu...

 

Visi medaliai yra tik "dėl vaizdo"....

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš vis dėl to.

1.Tų video šiam forume niekas nežiūri,nes čia pagrinde 90% ateina sa-mp'eriai visokie mc žaidėjai,cs o 10% sudaro kitu diskusiju.

2.Čia tu youtuberių tikrai nėra daug gal vos pora.

3.Norint kad toks medalis būtų,reikia kad nariai kurie yra tariami youtuberiai keltu video į šita forumą nuolatos, o jei kas kiek laiko įkelia koki video 1-3 žmonės, tai medalio kurti neapsimoka.

O tai kam tuomet rakim VFX'erio medalis? Dar nėra žmogaus, kuris jį turėtų, tačiau medalis vis tiek yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3607 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...