Peršokti į turinį

Klausimas LoL'o blogas


Thierry

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3680 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, norėjau jūsų paklausti ar jums būtų įdomu skaityti ir domėtis žmogumi kuris žaidžia LoL'a ir kiekvieną mach'a aprašo? T.y kurčiau bloga tik įdomu ar būtų žmonių kurie to domėtųsi?

 

P.S žaisčiau vien ranked ir kiekvienas mach'as būtų aprašomas, dabar esu Gold V tikslas Platinum I.

Komentarus paliekam po apačia :)

Redaguota , nario - Kentas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriau sukurk Lol'o blog'ą savo Twitch ir Youtube live, tada aš gal ir žėčiau. Nes pats noriu išmokt elementarius dalykus, išmokt to ko nesu išmokęs. Ir įsigilint į tam tikrus champ'us. Pats esu B4 bet praitas buvo b3. Sunku išlipt iš bronzos kai nemoku carry'int žaidimo. Man įdomu būtų žiurėt kaip žaidžia Gold/Plat/DMD TheChosenOne atsibodęs nes nieko gero nepamoko

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriau sukurk Lol'o blog'ą savo Twitch ir Youtube live, tada aš gal ir žėčiau. Nes pats noriu išmokt elementarius dalykus, išmokt to ko nesu išmokęs. Ir įsigilint į tam tikrus champ'us. Pats esu B4 bet praitas buvo b3. Sunku išlipt iš bronzos kai nemoku carry'int žaidimo. Man įdomu būtų žiurėt kaip žaidžia Gold/Plat/DMD TheChosenOne atsibodęs nes nieko gero nepamoko

Sutinku su minskels. Padaryk :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką manot jeigu kiekvieną mach'a įrašinėčiau ir kelčiau į YouTube, būtų įdomu žiūrėti? Aišku kelčiau visus iš eilės mach'us defeat'us ir victory.

Tiesiog daryk live stream'us, kad galėtum mokintis iš klaidų, tarkim galėsi skaity chat'ą ką blogai darai ir panašiai, galėsi kalbėt live su žmonėm ir jie tau padės matchuos'e :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesiog daryk live stream'us, kad galėtum mokintis iš klaidų, tarkim galėsi skaity chat'ą ką blogai darai ir panašiai, galėsi kalbėt live su žmonėm ir jie tau padės matchuos'e :)

Suprask, kad streaminimui reikia geri interneto, gal pas jį nėra toks geras, žiūrėk užseniiečių stream'us ir mokinkis, bet žiūrėdamas nieko neišmoksi, viską turi patirti pats ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Suprask, kad streaminimui reikia geri interneto, gal pas jį nėra toks geras, žiūrėk užseniiečių stream'us ir mokinkis, bet žiūrėdamas nieko neišmoksi, viską turi patirti pats ;)

Bet kai kitas žaidžia ir matai jo veiksmus, kaip jis reguoją į late game, kaip viskas vyksta, kokius build stato, tu matai live visą žaidimą ir kas žaidžia susikalba su į jį žiurinčiais žmonėm. :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet kai kitas žaidžia ir matai jo veiksmus, kaip jis reguoją į late game, kaip viskas vyksta, kokius build stato, tu matai live visą žaidimą ir kas žaidžia susikalba su į jį žiurinčiais žmonėm. :)

Visko taip neišmoksi, aš žiūriu dėl įdomumo, nes to ką padaro jie tu ar aš nesugebėsime to padaryti, tik pamatę, turi žaisti ir mėginti. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3680 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...