Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

vLRG.LT | Investuok ir užsidirbk


Marius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3600 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Modifikacija gali nusipirkti kokia nori ir kur nori už nedidele kaina,arba susikurti pats. Žmones ne už modifikacijas moka :)

O šiaip nekritikuok,o paimk ir sukurk,o jeigu pavyks, kas tikrai tau neįmanoma sukurti kaška geresnio negu šis projektas,žemai nusilenksiu ;)

O kam man kurti, jei pilna durnelių, kurie tai daro?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Projektas tiek tikrai nėra vertas kiek tu nori. Tau jis atrodo vertas daug, nes tu į jį esi idėjas daug pastangų, ir kaip pats minėjai sveikatos, bet pažvelgus iš kitos pusės tokia suma tikrai didelė.

Kokie čia pinigai :D

 

Apskritai projekto menesio pirmas pelnas butu didesnis už man mokamus pinigus už projekta pf..

Paaugliems ir kitokiems žmonėms kurie lankosi šiame projekte čia dideli pinigai, tačiau tai yra mažiausia kapeika, kadangi dar nėra susidure su finansiniu gyvenimū. Pažvelgiau investicijas į projektus,kainas tai net keista pasidarė,kad žmones į kaškokius projektus kurie negarantuoja nieko kloja po 10 000 ir daugiau tūkstančių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokie čia pinigai :D

 

Apskritai projekto menesio pirmas pelnas butu didesnis už man mokamus pinigus už projekta pf..

Paaugliems ir kitokiems žmonėms kurie lankosi šiame projekte čia dideli pinigai, tačiau tai yra mažiausia kapeika, kadangi dar nėra susidure su finansiniu gyvenimū. Pažvelgiau investicijas į projektus,kainas tai net keista pasidarė,kad žmones į kaškokius projektus kurie negarantuoja nieko kloja po 10 000 ir daugiau tūkstančių.

Tu parašei "butu" bet to dar nėra, ir tu tikrai ranka prie širdies pridėjęs nepasakytum kad esi šimtu procentu tikras kad taip bus, galiu patart, nusisamdyk rimta programuotoja/script'erį ir atidaryk. Startavusi projektą kurio ONLINE bus normalus, kalba eina apie nuolatinius ~ 100 - 150 žaidėjų, turėsi daugiau šansu parduot už tokia sumą, ir mano manymu tada tokio projekto tokie pinigai bus verti, ką aš turiu omeny sakydamas "tokie pinigai" ? tai tiesiog numesiu citata viena iš tavo post'ų: ,,Keturių skaičių ~ tai manau suprantama kad suma tikrai nebus mažesnė negu 1.000 litų. O kalbant apie tai ką matei žmonės ten investuot investuoja tokius pinigus tikrai ne į tokio pobūdžio projektus.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3600 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...