Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

vLRG.LT | Investuok ir užsidirbk


Marius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3600 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki...

 

Parduodamas projektas vLRG.LT.

Kas tai per projektas? Manau daugelis jį žinosite, daug gero ir blogo matęs serveriukas.

Buvęs geriausių projektų Lietuvoje,dirbo nuo 2010 metų.

 

Projektas turėjo startuoti,tačiau vel eilinį kartą pavedė skripteris.

Šiandiena gryžęs po darbo sužinojau jog jis pareiškė,jog vienas nedirbs,nors jam sakiau,kad dirbu ir net neturiu laiko įjungti kompiuterio,kadangi namo gryžtu naktį,o ryte vel išvažiuoju.

 

Žmonės kurie rimtai ęsate nusiteike ir galvojate kurti projektą, siūlau perimti vLRG ir jeigu pasistengsite išties pasieksite dideliu rezultatų, taip pat duosiu ir savu žmonių kurie su projektų jau senai, padės jums įsitvirtinti,patars,prilaikys seną kolektyvą.

 

Kas įeina? VVP,FORUMAS,GAMEMODAI SF,KAIMELIAI,LV,LS, FB GRUPE,MUZIKINIAI ĮRAŠAI IR AUDIO PRISTATYMAI, 3 skype ( kiekviename po 2100~ samp žaidėjų )

 

Palikite savo kontaktus tėmoje arba AZ konkrečiai susidomėję žmones ir turėdamas laiko su jūmis susisieksiu.

 

Kodėl projektas parduodamas?

Kaip ir sakiau del laiko stokos,beto ir šiaip pavargau sampinti , 6 metai kai esu su šiuo žaidimų ir tikrai atsibodo šį virtualybe,tuolab,kad dabar turiu pastovu ir gerai apmokama darbą, bei šiaip laikas nulipti nuo kompiuterio visgi turiu ir asmenynį gyvenimą. :)

 

Nemeluosiu ir pasakysiu. Tikrasis projekto pastovus pelnas 800-2200 ( grynais ) su vidutiniškai 100~ žaidėjų.

Jeigu turėsite noro turėsite ir 200 žaidėjų ar net daugiau, taip pat turėsite ir dar didesni pelną.

Labai daug žmonių laukė šiuo projekto,bet gaila,kad taip įšėjo, aš tikrai nesu kaltas ir dariau viską ką galėjau, gaila,kad nuvyliau,tačiau tikiuosi,kad rimti žmones perims projektą ir žaidėjai džiaugsis tolimesnių virtualių vLRG gyvenimu.

Šiaip ar taip prie projekto praleidau daug metų ir atidaviau daug sveikatos,todėl tikrai norėčiau,jog jis gyvuotu toliau, jei kaškuom galėsiu, padėsiu ir padėsiu įsitvirtinti.

 

Kaina - Sutartinė ( pasiūlymai ) .....

Redaguota , nario Rimas`
  • Teigiamai 8
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Durniausia kad Marius kuria tema šiame forume,šitame forume rimtu pirkėju nerasi va parašyk tema į ten turėtum gauti pasiūlymu, o čia tai nemanau.

Šiaip pamenu ta sena gera vLRG san-fierro mieste kažkada ten prieš 2-3 metus ir las-venturas mieste va tada buvo zjbs,na bet senu laiku nebesugražinsi.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Durniausia kad Marius kuria tema šiame forume,šitame forume rimtu pirkėju nerasi va parašyk tema į ten turėtum gauti pasiūlymu, o čia tai nemanau.

Šiaip pamenu ta sena gera vLRG san-fierro mieste kažkada ten prieš 2-3 metus ir las-venturas mieste va tada buvo zjbs,na bet senu laiku nebesugražinsi.

 

Neturiu aš ten vartotojo, jei turi parašyk man į skype (pagelbėsi) :D .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neturiu aš ten vartotojo, jei turi parašyk man į skype (pagelbėsi) :D .

Žinoma kad turiu,bet reikia ten patvirtint tapatybė o ten kainuoja patvirtint 10lt tai jei gali permesk tada padėsiu :D

O šiaip jeigu apie pardavima tai taip pasakysiu,nėr zavasko nėr ir vlrg. Tai va jei nupirks tai nemanau kad iškils.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinoma kad turiu,bet reikia ten patvirtint tapatybė o ten kainuoja patvirtint 10lt tai jei gali permesk tada padėsiu :D

O šiaip jeigu apie pardavima tai taip pasakysiu,nėr zavasko nėr ir vlrg. Tai va jei nupirks tai nemanau kad iškils.

Na ne vien nuo manęs žaidėjai stovėjo. Senas kolektyvas galbūt,bet prie ko čia aš? Juk aš nei žaidžiu nei ką, tiesiog visi ten renkasi seni žaidėjai ,o naujieji savininkai priimtu kelis maniškius į komanda, manau padėtu ir puikiai susidirbtu,beto aš ir pats turėdamas laiko kaškiek padalyvaučiau ten,kol viskas įsivažiuotu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na ne vien nuo manęs žaidėjai stovėjo. Senas kolektyvas galbūt,bet prie ko čia aš? Juk aš nei žaidžiu nei ką, tiesiog visi ten renkasi seni žaidėjai ,o naujieji savininkai priimtu kelis maniškius į komanda, manau padėtu ir puikiai susidirbtu,beto aš ir pats turėdamas laiko kaškiek padalyvaučiau ten,kol viskas įsivažiuotu :)

Taip drūtai pasakius esi to projekto siela,ir jei startuotu forumas kažkada su nauju kolektyvu ir jei tavęs nebutu visi tikrai nustebtu.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip ir galvojau,kad taip bus,geriausiai daryti vienam skriptinti ir t.t.Ir tik pasimti pagalbininkus kurie užsiema webinimu bei prižiūri serverį...

Kol buvau jaunesnis ir turėjau kada , tol taip ir dariau,bet dabar nėra laiko.

Todėl tikėkimes,kad atsiras žmogeliai,kurie viską perims :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinoma kad turiu,bet reikia ten patvirtint tapatybė o ten kainuoja patvirtint 10lt tai jei gali permesk tada padėsiu :D

O šiaip jeigu apie pardavima tai taip pasakysiu,nėr zavasko nėr ir vlrg. Tai va jei nupirks tai nemanau kad iškils.

Pritariu, nebus Zavasko - nebus ir pseno gero projekto. Jei nori parduot kelk i ;)

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Eilinį kartą nuvylei...

Ar tikrai aš nuvyliau???

 

Prie ko čia aš ir ką galiu padaryti tokiais atvejais? Jeigu yra surastas žmogus kuris dirba ir veliau pyst ir meta viska nes tingi daryti projekta ir tai ne pirmas ir ne antras ir ne trečias toks žmogus? :)

 

Aš laiko projektui neturiu todėl ir ieškojau pastovaus žmogaus, bendrasavininko,tačiau tokio neradau, matyt nelemta man arba dievas duoda ženkla,kad reikia baigti sedėti prie interneto ( prie kuriuo jau ir net nebesėdžiu ) :D

 

O žmones kurie turite aktyvu uždarbio acc, parašykite man, busiu dekingas :)

Redaguota , nario Rimas`
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3600 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...