Peršokti į turinį

Interneto problemos.


batim

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3682 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi taigi turiu tokią problemą su naršykle man metą kažkokį buką errorą ir neina jo paleisti kas padės tam daug rep štai foto: http://www.part.lt/perziura/3bb995faa6d26549e8ad13e222b76bbe209.bmp

 

 

P.S nesiūlykite virijantų kaip : perrašyk win, --no-sandbox šios priemonės nepadėjo beje pas man win xp sp 3

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Padaryk System Restore, ir atsuk laiką iki tada kada veikė tau bent viena interneto naršyklė. Jeigu išvis tau neiveina iš jų neveikė nuo pat Windows XP įrašymo, tai nieko kito negaliu pasiūlyti, kaip tik persirašyti savo operacinę sistemą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Na sistem restor bandžiau bet tik jį ijungi meta tipo " negalima pajunkti nes išjugtą tai tipo rr pc, ir isijunk nu ok bandžiau ir nieko nesigavo meta tipo sistemos klaida ir pabandykite vėliau o vėliau ta patį š meta. Be to man naršyklė veikė, bet dabar kažkaip nebeveikia.

Redaguota , nario batim
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na sistem restor bandžiau bet tik jį ijungi meta tipo " negalima pajunkti nes išjugtą tai tipo rr pc, ir isijunk nu ok bandžiau ir nieko nesigavo meta tipo sistemos klaida ir pabandykite vėliau o vėliau ta patį š meta. Be to man naršyklė veikė, bet dabar kažkaip nebeveikia.

Mėgink atlikti System Restore per Safe Mode, jeigu tai vis tiek nepadeda, siūlyčiau persirašyti savo OS, nes dienų reikalas, kada išvis nebeįjungsi to savo kompiuterio ir vis tiek reikės viską perrašinėti. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3682 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...