Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kuria Windows operacinė sistema pasiringti ?


Alex :)

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3657 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Anksčiau taip, galvojau, kad Windows 8.1 yra nieko gero. Bet geriau pamąsčius, tai tenka pergalvoti, dabar naudoju Windows 7, Windows buvo įrašyti kartu, kai gavau naują (tikrai gerą) PC (gavau po Kalėdų). Tad štai keli mėnesiai ir pačių Windows'ų darbas nelabai man tenkina, nors kiek galėdamas stengiuosi nesisiųsti random failų ar kitaip apkrauti savo PC. O pas draugą yra įrašyti Windows 8.1, nors kompiuteris pats yra silpnesnis už maniškį, tačiau jo kompiuteris dirba tikrai gerai, nors Win 8 pas jį jau skaičiuoja nemažą laiką. Tad manau imk Windows 8.1, priprasi prie valdymo ir būsi patenkintas :)

Redaguota , nario Mc_Fripe
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Windows 7 rašykis jai žaist planuoji, o windows 8.1-8 darbui pagrinde, bet aš neesu prieš 8.1. Čia jau nuo taves pačio priklauso ką nori imti. Nes ten taspats yra.

 

Prie ko čia tie žaidimai kaip tik ant Windows 8 visi žaidimai veikia o gal net geriau, šito pats nežinau. Tik žinau kad Windows 8 ne tik darbui yra skirti.

Pritariu, XP patogiausi yra.

Na kai turi medini pc tada gal,o kai kompas 8gb ram, 4 branduoliu procesorius bus tai kažkaip keistai su tokiu monstru ir dar xp naudotis + palaikymas atjungtas jau ant windows xp,o aš žadu nesisiusti o pirkti operacinė sistema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

XP windowsai savo manau jau atgyveno, tuo labiau kad jiem čia neužilgo arba jau sustabdė leisti updatus, tai kad nieko gero iš jų. O šeip manau čia tavo asmeninis pasirinkimas turėtų būt dėl patogumo, šeip spartesni windows 8 yra, bet 7 man naudojimas paprastesnis, gal dėl to jog esu pripratęs prie tokių standartinių windows kaip buvo xp ir dar senesni. O šeip 8

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

XP windowsai savo manau jau atgyveno, tuo labiau kad jiem čia neužilgo arba jau sustabdė leisti updatus, tai kad nieko gero iš jų. O šeip manau čia tavo asmeninis pasirinkimas turėtų būt dėl patogumo, šeip spartesni windows 8 yra, bet 7 man naudojimas paprastesnis, gal dėl to jog esu pripratęs prie tokių standartinių windows kaip buvo xp ir dar senesni. O šeip 8

Windows XP palaikymas buvo atjungtas šių metu balandžio 8 dieną. O šiaip man operacinės sistemos reikia kad būtų patraukli akiai o svarbiausia kad naši ir patogi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Windows 8.1:

Geriau veikia žaidimai - FAKTAS!

Greitesni - FAKTAS!

Patogesni - FAKTAS!

Gražesni - FAKTAS!

Kreivarankiai pasakys jog Windows 7 geriau, tik dėl to jog juos išgazdino naujoji išvaizda (nors tą šlykštų "optima-linija" supergames dizainą priėmė su džiaugsmu).

Silpnesniuose kompiuteriuose geriau veikia Windows 8.1, naujuose irgi.

Windows 7 - MITAS!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Windows 8 naudoju nuo jų išleidimo, iš pradžių buvo keisti, atrodė nepatikimi, bet po kelių dienų pripratau, ir prie Win 7 grįžti net nesinorėjo. Po to išėjo 8.1, jie daug ko nepakeitė, tačiau tik užbaigė Win 7 prisiminimus mano galvoje. Dabar jei kada rinkčiausi Win 7, tai būtų tik tada, kada man duotu pinigus už tai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Perejau is Win8 i Win7, ir tuom esu labai patenkintas.

Daugiau zaidimu galiu pasileist. Megstu ir senus klasikinius geimus palost, kuriu deja Win8 nepalaiko..

Pritariu labai Win8 Yra paskutinis šūdas nebent nežaidi jokių žaidimų tada gal ir gerai bet net ant Win 8.1 mėginau įrašyt Eset įsirašė ir mėto beveik ant visų programų virusus :D nors eset pgr puslapį parašyta kad tinka ir win 8.1 bet šūds buvo :D

WIn 7 yra geriausias variantas dabar :) laukiu WIndows 9 jie turėtų būt geri kaip ir facebook kaškur mačiau paveiksliuka kuriame pavaizduoti WIndowsai Tai kas antri windowsai buvo geri taip ir yra Buvo xp geri poto ėjo Vista šūdini poto ėjo WIndows 7 geri poto Windows 8 šūdini :D ir dabar bus WIndows 9

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pritariu labai Win8 Yra paskutinis šūdas nebent nežaidi jokių žaidimų tada gal ir gerai bet net ant Win 8.1 mėginau įrašyt Eset įsirašė ir mėto beveik ant visų programų virusus :D nors eset pgr puslapį parašyta kad tinka ir win 8.1 bet šūds buvo :D

WIn 7 yra geriausias variantas dabar :) laukiu WIndows 9 jie turėtų būt geri kaip ir facebook kaškur mačiau paveiksliuka kuriame pavaizduoti WIndowsai Tai kas antri windowsai buvo geri taip ir yra Buvo xp geri poto ėjo Vista šūdini poto ėjo WIndows 7 geri poto Windows 8 šūdini :D ir dabar bus WIndows 9

tai tie 9 būs kokių 2015 vasara.. o šeip antivirusine sunkų rast normalia visos beveik šūdus rodo nu nežinau kaip  ten koks kaspersky  kiek žinau daug kas naudoja ji bet koks eset,avg tai baisu ant kiekvieno failo beveik..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai čia taip išeina kad senu žaidimu ant windows 8 nepažaisiu ?? Tarkim nes norėsiu labai senus game palošt t.y nuo 2007-2009m tokius kaip visi ''Call of Duty'' ''FEAR'' ''NFS'' ''FarCry'' ir t.t 
Nes man reikia tokiu windows kad nelužinėtu butu patogus,gražus ir svarbiausia kad dauguma programu/žaidimu veiktu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai čia taip išeina kad senu žaidimu ant windows 8 nepažaisiu ?? Tarkim nes norėsiu labai senus game palošt t.y nuo 2007-2009m tokius kaip visi ''Call of Duty'' ''FEAR'' ''NFS'' ''FarCry'' ir t.t 

Nes man reikia tokiu windows kad nelužinėtu butu patogus,gražus ir svarbiausia kad dauguma programu/žaidimu veiktu.

Counter-Strike 1.6 veikia puikiai ant Windows 8.1, visi iš tavo įvardintų žaidimų turėtų be problemų veikti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aišku kad 8 be kalbų. Daug kas užsistūmę ant jų dėl metro, kuris stovi vietoj starto. Bet nėra ko čia verkti, pats išbandžiau iš pradžių truputį keistoka buvo, bet per porą dienų pripratau. Viskas lygiai tas pats kaip 7 win tik čiut gražesnė aplinka ir metro yra, ir 100x spartesni nei 7. Mano tėtis nusipirko naują pc su 7 win tai man jaučiasi toks kaip lagas ar pnš, lyginant su mano pc kuriame jau metus laiko stovi win8. Neklausyk tų kurie peza kad 7 geriau nei 8. Patikėk nenusivilsi ;) Galiu lažintis kad po metų/pusantrų jau visi pamirš apie 7 ir siūlys 8 lygiai tas pats kas buvo su XP ir 7, išpradžių visi stumė ant 7 o dabar net neįsivaizduoja pc su senoviniais XP. Kam naudoti seną daiktą, kai galima naudoti daug naujesnį kuris netik nėra prastesnis bet yra ir daug spartesnis ;)

Čia tas pats kaip ir visi užsistūmę ant Vista. Neseniai į ją teko persirašyti, tai viskas su ja normaliai, tiesiog žmonės nenori naujovių, o aš noriu, man patinka nauji dalykai. O kodėl nieks neužsistūmė ant 7? nes jų išvaizda panaši į Vistos, tai tiesiog nebeverkė, o kaip ir sakiau, visi verkia dėl naujovių.

 

IŠVADA: Visada atsinaujinkit, nebūkit senienos!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia tas pats kaip ir visi užsistūmę ant Vista. Neseniai į ją teko persirašyti, tai viskas su ja normaliai, tiesiog žmonės nenori naujovių, o aš noriu, man patinka nauji dalykai. O kodėl nieks neužsistūmė ant 7? nes jų išvaizda panaši į Vistos, tai tiesiog nebeverkė, o kaip ir sakiau, visi verkia dėl naujovių.

 

IŠVADA: Visada atsinaujinkit, nebūkit senienos!

Windows Vista visi vadina nepavykusia arba kitaip nevykusia OS.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Windows Vista visi vadina nepavykusia arba kitaip nevykusia OS.

Man buvo lygiai tas pats, bet aš pasiryžau žengt žingsnį pirmyn su technologijom ir likau patenkintas :) Pirkau pc su win8 tai dabar jokių būdų nekeisčiau jų i win7. Ta metro funkcija (pradinis ekranas) labai patinka juolab, kad vos įjungęs pc galiu iškarto pamatyti orus, finansus ir kitą įdomia info. Negana to ant to ekraniuko galiu užsimest tai ką noriu tad net neužėjus į darbalaukį galiu įsijungti norimą programą. Dar kas patiko, kad darbalaukyje galiu būt apsikrovęs, o pradiniam ekrane galiu pasilikt tik tai ką naudoju dažnai ir kito šlamšto net nekraut. Šiek tiek veliu, nes sunku rašyt, bet sakau nepasigailėsi nebent esi nepratęs prie naujovių ir sunkiai jas priimantis žmogus.

P.S dėl žaidimų kiek žaidžiu tai bėdų nebuvo, o dėl win8.1 tai asmeniškai man ji nepatiko, nes aš pripratau be to START mygtuko ir man taip net geriau :D + neapsimoka jų siųstis viena kita klaida ištaisyta.. Aišku kaip kam, bet faktas, kad win8 ;)

Redaguota , nario Barzdocius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Win XP - senas geras Win, bet dabar jo neapsimoka i naujus PC rasytis, nes jo jau oficialiai nebepalaiko Microsoft. Beto kaikurie zaidimai naujesni ant ju jau nebepasileidzia.

Win Vista - kaip ir sako nepasisekes Win. Patys kurejai pasake jog jame yra kazkoks kaip bug'as, kuris ryja resursus (kazkas pan.) ir to bug'o neimanoma istaisyt.

Win 7 - Puikiai pavelka senus geimus (ne visus) , bei naujus. Optimaliausias manau variantas dabar.

Win 8/8.1 - Maziau resursu ryja negu kiti Win. Senu geimu nepaleidzia, o jei paleidzia tai su klaidom (ne apie visus senus geimus kalbu). Su naujais lyg ir susitvarko puikiai. Zodziu jei losiat tik naujausius geimus tai butu optimaliausias variantas rinktis sita.

Redaguota , nario Vadila
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3657 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...