Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4475 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Teisybę sakai, bet matai gal kažkam galva atsidauš ir surimtės, pagalvos, kad jų veiksmai gali pakenkti kitiem.

 

Nieko jie nesurimtės. Debilu gimęs į protinguolį netapsi. Paskaitys, eidami miegot pagalvos, o ryte vėl ta pati „dainelė“ iš naujo. Kol patys nepajus, koks jausmas, kai iš tavęs tyčiojimąsi, tol nesikeis.

Tikslai

Surinkti 100 Pranešimų [+]

Surinkti 200 Pranešimų [-]

Surinkti 10 + R3P [-]

Nieko jie nesurimtės. Debilu gimęs į protinguolį netapsi. Paskaitys, eidami miegot pagalvos, o ryte vėl ta pati „dainelė“ iš naujo. Kol patys nepajus, koks jausmas, kai iš tavęs tyčiojimąsi, tol nesikeis.

Tiesa, kol kas nei auklėtojai nesakau apie tai nei nieko , nes žinau , kad pakvies juos po pamokų , pasikalbės ir vėl tapati nesamone kitą diena. :)

Tiesa, kol kas nei auklėtojai nesakau apie tai nei nieko , nes žinau , kad pakvies juos po pamokų , pasikalbės ir vėl tapati nesamone kitą diena. :)

 

Ką tie mokytojai? :DD Tu net neįsivaizduoji, koks šiame amžiuje egzistuoja „jaunimas“.. Mokytojus siunčia tiesiai šviesiai nach%?*, jeigu pakelia ranką - eina skųsti jų, po to netenka darbo. Užtat ir beveik nieko nedaro, nes patys bijo prarast darbą. Koks turtingesnis nevisprotis pasitaikys ir viskas..

Tikslai

Surinkti 100 Pranešimų [+]

Surinkti 200 Pranešimų [-]

Surinkti 10 + R3P [-]

 

Ną man tenka susidurti su tuom , nes pas mane klasiokai... Galima sakyti kiekviena diena pristoja gal 10 žmonių ir maždaug nerviną mato ir toliau nervina , nervina , nes matos , kad nervinuos ir aišku labai užknisa. Būna , kad neinu į pamokas del to. Esu ir ne viena kart del to susimušes ir ne kartą yra ant tevų kažka pasake stengiuos susilaikyt dar. Atkentesiu dar pora mėn. ir žadų pereit į kita mokykla būtent del klasioku ir manau kitoj mokykloj viska susitvarkys , bent jau tikiiuuos. Kai būnų vienas su jais tai lyg ir viskas normaliai , kai dar koks klasiokas vienas prisidėda jau tragedija tampa. Atrodo lyg normaliai bendrauju , nieko nedarau ten nenormalaus , bet vistiek ką žinau. Duchai ir tiek :c

 

Reikia įvaryt baimę jiems, mušk juos :D -.-

 

:D juokini, iš manęs GYVENIME nėra tyčiojesi. ;) tiesiog mano pažįstamas, amžiną atilsį, pasitraukė iš gyvenimo dėl to.

 

 

Žinai, pasakysiu. Ne šiame forume apie tai kalbėti. Nesakau kad visi parašys "eik hujne rasai ir tiek" , kiti ir paskaitys viską, bet čia daugiau nei puse tokių ir yra marozu, kuriems mokykloje belekas užkliūna, nepastūmę kažko praeit negali.

 

Mano nuomone: Man net gėda Lietuvoje gyvent, net kartais ir baisu. Gatvėse belekas prie tavęs gali prišokt, ten sudaužyt, ir poto kaip nori taip eik namo. Mokyklose situacija taip pat baisi, kas antra dieną per pertraukas vyksta muštynės ir pan.

problemos sprendimas, užsirašyk į boksą ar tailendietišką boksą, pasitreniruok porą mėnėsių, galėsi pats telefonus atiminėt (aišku pajuokavau, tau to gal ir nereikia, tiesiog pats būsi fiziškai pasirengęs)

 

Klasėje yra toks atsilupęs, kabinasi ne vien prie manęs, bet ir prie kitų klasės draugų, tačiau nesuprantu vieno - gauna smūgių į kūną, bet paskui vėl lenda. Pačioje mokykloje yra tokie "kieti", bet nesityčioja, nebent vieną kartą ir tai, kad prieš draugus pasirodyti. Dažniausiai tyčiojasi iš tų, kurių nepažįsta, t.y. nežino pvz:. mano draugų, giminės. Beje pridursiu - tyčiojamasi klasėje iš to kuris gerai mokosi ir yra protu viršesni už skriaudėją.

Tai kaip ir minėjau, reikia jam įvaryti baimę, arba rimtai atkirsti vieną kartą kad nebelįstų.

 

Psichas... Galvok galva! Pas mane irgi klasiokai kaip pas Frixą, masiškai tyčiojasi, kai būni dviese-tryse dar nieko, o jei ne, tai jėtus... Atrodo būni ne su žmonėm, o su laukiniais.. Irgi stengiuos kentėt, pabaigęs 8'ą klasę pereisiu į rimtą mokyklą, galbūt bent kieknors nusikratysiu patyčių..

 

Nu tai nesuprantu kas per idiotizmas, mušk juos totaliai.

Tad man irgi jaunystei buvo problemos su tokiais dalykais , bet tas žmogus kuris prie manęs lindo buvo ir tėvai mokykloje ginčai ir t.t ir po truputi aš su juo pradėjau bendrauti bendrauti ir paskui susidraugavom , ir esame dabar mes geriausi draugai iš klasės , ir dabar mes prie kitų kabinėjames.

Tai jei norite kad prie jūsų nebelystu reikia susidraugauti su agresoriumi .

Draugai už pinigus.

 

 

To topic:

 

Kadangi rašau daug kur mušk juos ir panašiai, kadangi aš sakau tiesiog iš patirties, pavydžiui iš klasės, iš manęs niekas negali pasityčioti, kadangi esu įvaręs "baime" Aišku jie visi mano draugai neiško nesityčiojų, tiesiog tai darau, kad jie iš manęs nesityčiotų, ir tada gera draugystė klasiokai viskas čiki piki. Kaip?, tiesiog visi žino kas yra pvž turnikas, rankos lenkimas, kai jie mato kad esi stipresnis už juos, jie prie tavęs nelis, logiška..?

 

O dabar dėl to kad klasiokai tyčiojasi tai čia jūk idiotizmas, pvž man niekad nebuvo taip, nebent kai labai pvž susifeilinu ten kažką xujovai padarau tai aišku visi pažvengia, bet patyčios, omg... nebent iš kitų klasių ar kol kolidoriumi eini koks duchas kažką ten parėkia, užpisa tokie tik kai šaikoj (5 stovi) tada stūmia kai vienas yra tai tyli *Myliu SuperGames.lt* prie manęs, sučkos... 

 

Problemos sprendimas yra logiškas, pradėkit sportuoti, sustiprėkit fiziškai, o nelįskit į šikna, ir niekadą neleiskit jūsų žeminti, sekmės -.-

(redaguota)

O jei rankas ir kojas sulaužys - vis tiek stokis ir parodyk, koks tu tvirtas.

Pirmiausia dauguma ne ant tiek drąsūs, kad kojas ir rankas laužyt. O jei ir sulaužys, sugysi ir po teismus užtampysi :)

 

Esmė tame kad šiais laikais pilną tokių dalbajobų kurie nešiojas peilius, tai nežinosi, ar išvis liksi gyvas.

Nešiotis nešiojasi ir galvoja jei bus taip, dursiu ir panašiai, bet dažniausiai kai ateina laikas daryt, blauzdos suskystėja.

 

Arba neturi, nes jos sulaužytos už  „stovėjimą už save“. Sušoktų kokie 3 pažiūrėčiau ar dar „stotumeisi“ gavęs į nosį ;)

Kartais ir tie 3 nebaisūs jei prasigėrę ir prasirūkę, o tu pasportavęs. O šeip yra toks apibūdinimas kaip "Bandos jausmas". Keli žmonės seka paskui 1, kuris yra stipresnis ir įsistatęs save į lyderio poziciją. Jei 3 šoka, pisi tam lyderiui į snukutį ir kai pamato, kad jų stipriausias kraunasi malkų, patys pabėga. Išbandytas dalykas. Dar vienas dalykas kas padeda kovoj prieš kelis žmonės, tai greitas judėjimas. Išmokau to MMA pamokose. Judi taip, kad jie vydamiesi tave atsistotų į eilę, vienas kitam maišytųsi, todėl tave pasiekt galėtų tik 1.

... esame dabar mes geriausi draugai iš klasės , ir dabar mes prie kitų kabinėjames....

Tai čia tipo dabar tu jau mandras skaitaisi? "Dabar mes prie kitų kabinėjamės"... Ir kas tau iš to? Malonu? Ypač kai pats savo kailiu pajautęs esi ką reiškia kai iš tavęs tyčiojasi?

Redaguota , nario Žalgirietis
3113187470.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4475 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...