Peršokti į turinį

[Pagalbos] mysql r7


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3693 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, esu dar žalias ant mysql, taigi turiu klausimą...

Darau pagal šią pamoką.

http://www.supergames.lt/topic/140890-pamokamysql-saugojimaskrovimas/

 

Viska gražiai sudėjęs nesaugo duomenų, va myslq_log:

[14:41:12] >> mysql_connect(localhost, root, lsmp, ******) on port 3306
[14:41:12] CMySQLHandler::CMySQLHandler() - constructor called.
[14:41:12] CMySQLHandler::CMySQLHandler() - Connecting to "localhost" | DB: "lsmp" | Username: "root"
[14:41:13] CMySQLHandler::Connect() - Can't connect to MySQL server on 'localhost' (10061) (Error ID: 2003)
[14:41:20] >> mysql_close( Connection handle: 1 )
[14:41:20] CMySQLHandler::~CMySQLHandler() - deconstructor called.
[14:41:20] CMySQLHandler::FreeResult() - There is nothing to free (Reason: Connection is dead)
[14:41:20] CMySQLHandler::Disconnect() - You cannot call this function now. (Reason: Connection is dead)
[14:41:20] Unloading Plugin
[14:42:06] >> mysql_connect(localhost, root, lsmp, ******) on port 3306
[14:42:06] CMySQLHandler::CMySQLHandler() - constructor called.
[14:42:06] CMySQLHandler::CMySQLHandler() - Connecting to "localhost" | DB: "lsmp" | Username: "root"
[14:42:06] CMySQLHandler::Connect() - Connection was successful.
[14:42:06] CMySQLHandler::Connect() - Auto-Reconnect has been enabled.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šaunuolis, kad bent susiprotėjai, jog reikia rodyti ir logus. Ne taip kaip kiti...

[14:41:13] CMySQLHandler::Connect() - Can't connect to MySQL server on 'localhost' (10061) (Error ID: 2003)

Štai ir tavo klaida. Kitą kartą pats peržiūrėk logą, nereikės temų kurti, pats pabandysi susitvarkyti. Kai bandai pats daug lengviau įsimena tai ir ties ta vieta nebe lieka spragų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū už tokia kritika :) Bet žiūrėk biški žemiau kodo(Čia rodo, kad prisijungia):

[14:41:20] Unloading Plugin
[14:42:06] >> mysql_connect(localhost, root, lsmp, ******) on port 3306
[14:42:06] CMySQLHandler::CMySQLHandler() - constructor called.
[14:42:06] CMySQLHandler::CMySQLHandler() - Connecting to "localhost" | DB: "lsmp" | Username: "root"
[14:42:06] CMySQLHandler::Connect() - Connection was successful.
[14:42:06] CMySQLHandler::Connect() - Auto-Reconnect has been enabled.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Na taip, tiek rašo. Sakau, kad aš dariau pagal pamoką, kuria esu nurodes viršuje. O dėl saugojimo ar kraunamų script sudedu gražiai ten kur reikia. :)

Ir dar vienas klausimas,.

Kai rašau;

new Duombaze;

Duombaze = mysql_connect(host,user,duom,pass);

Ir kodėl meta warning, kad netinka Duombaze?

Redaguota , nario BoČeNas*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na taip, tiek rašo. Sakau, kad aš dariau pagal pamoką, kuria esu nurodes viršuje. O dėl saugojimo ar kraunamų script sudedu gražiai ten kur reikia. :)

Ir dar vienas klausimas,.

Kai rašau;

new Duombaze;

Duombaze = mysql_connect(host,user,duom,pass);

Ir kodėl meta warning, kad netinka Duombaze?

 

tu sukūręs duomenų bazę phpmyadmin ir turi įjungęs XAMPP ar WAMP?

 

parašyk tikslų warning tekstą

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai suprantu, aš norėjau pasakyti, kad tas warningas bus tol kol nepanaudosi DuomBaze, kai pradėsi kurti registraciją/prisijungimą su DuomBaze kintamuoju, tai warningas dings

Dekui nors už šią pagalbą.

 

Dabar klausiu, gal žinai pamoka normalia kur paaiškintu kaip rašyt, kad saugotu duomenis. Nes kiek ieškau niekur nerandu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://www.supergames.lt/topic/140890-pamokamysql-saugojimaskrovimas/

 

Nesu bandęs šios pamokos, tačiau manau turėtu padėti, tik žiūrėk tą vietą kur rašo apie MySQL R7, nes pas tave tokia plugino versija

Tu skaityk ką aš viršuj rašiau, tą pačią pamoka kurią aš dariau, ir man nesaugoja, duomenų,,,

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Štai mano saugojimo script:

stock SaveStats(playerid)
{
new query[100];
//Suformatuojame užklausą kuri "atnaujins" lentelę "zaidejai" kur stulpelis "ID" lygus kintamajama "pInfo[playerid][ID]"
format(query,sizeof(query),"UPDATE zaidejai SET Pinigai = %d, Xp = %d, Darbas = %d, Hp = %f WHERE ID = %d",
pInfo[playerid][Pinigai],pInfo[playerid][Xp],pInfo[playerid][Darbas],pInfo[playerid][Hp],pInfo[playerid][ID]);
mysql_function_query(connection_handler,query,false,"","",); // Jokių funkcijų iškviesti nereikia nes informaciją siunčiame Į duombazę
return 1;
}
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ten kur rašai UPDATE, kintamieji turi būti kabutėse

stock SaveStats(playerid)
{
new query[100];
//Suformatuojame užklausą kuri "atnaujins" lentelę "zaidejai" kur stulpelis "ID" lygus kintamajama "pInfo[playerid][ID]"
format(query,sizeof(query),"UPDATE zaidejai SET Pinigai = '%d', Xp = '%d', Darbas = '%d', Hp = '%f' WHERE ID = '%d'",
pInfo[playerid][Pinigai],pInfo[playerid][Xp],pInfo[playerid][Darbas],pInfo[playerid][Hp],pInfo[playerid][ID]);
mysql_function_query(connection_handler,query,false,"","",); // Jokių funkcijų iškviesti nereikia nes informaciją siunčiame Į duombazę
return 1;
}
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Ten kur rašai UPDATE, kintamieji turi būti kabutėse

stock SaveStats(playerid)
{
new query[100];
//Suformatuojame užklausą kuri "atnaujins" lentelę "zaidejai" kur stulpelis "ID" lygus kintamajama "pInfo[playerid][ID]"
format(query,sizeof(query),"UPDATE zaidejai SET Pinigai = '%d', Xp = '%d', Darbas = '%d', Hp = '%f' WHERE ID = '%d'",
pInfo[playerid][Pinigai],pInfo[playerid][Xp],pInfo[playerid][Darbas],pInfo[playerid][Hp],pInfo[playerid][ID]);
mysql_function_query(connection_handler,query,false,"","",); // Jokių funkcijų iškviesti nereikia nes informaciją siunčiame Į duombazę
return 1;
}

NE, neturi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3693 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...