Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nokia lumia gal kas turit/kaip nuomuonės..?


Ernestas``

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3735 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi artėjančio h.b progą,leido išsirinkt betkokį telefoną  taigi gal kas turi pasiulymų? bent mano variantas būtu Nokia lumia 1020 į visokius s4 net nežiuriu nes kažkaip ''pykiną'' mane nuo ju tai vo gal kas turit ir galit pasakyt kaip kas veikia ir pan ar nelužta ir t.t :) Ačiū

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepatariu pirkti jei dėl game nes paskutinis ,,Š". Sako neskilsta ekranas :DDD vos vos nukrito skilo visas. ir mano klasiokui. 

game tai kažkaip ir nelabai manau kad žaisiu.. svarbu facebook,gera kamerą,SMS,call  nu aišku gal ten koki vieną,kitą žaidimą parsisiusiu bet šeip kad grajint totaliai tai ne...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu nokia Lumia 520. Siulymas nepirk nebent yra blykste prie kine kamera o zaidimų ir gi nieko gero atsibosta imk android ir dideliu ekranu. o dėl ekranu lumijos tvirtumu tai mano iš rankos iškrito ant ekrano ir *Myliu SuperGames.lt* ne tai kad skilo bet susiklo ir ekranas neberegavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu nokia Lumia 520. Siulymas nepirk nebent yra blykste prie kine kamera o zaidimų ir gi nieko gero atsibosta imk android ir dideliu ekranu. o dėl ekranu lumijos tvirtumu tai mano iš rankos iškrito ant ekrano ir *Myliu SuperGames.lt* ne tai kad skilo bet susiklo ir ekranas neberegavo.

Kaip jums suduzta.. Man kiek krito nieko neatsitiko:D

Redaguota , nario Frixo♦
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turėjau neperseniausiai Lumia 920. Kamera žinoma labai gera, tikrai geresnė nei samsunguose.. Nepatiko kad baterija mažai laiko, svoris (na 920 sunkiausias iš Lumia tai.. :D ) Taipogi iš pradžių lb erzino windows phone, bet po kažkiek laiko jau kažkaip nlb tas rūpėjo. Tiktai dar vienas minusas, kad beveik visos programos/žaidimai yra mokami. Šiaip tai Lumia telefonai visai patogūs, kaikurie sako kad sunkiai susiorentuot juose - taip nėra. Na, gal iš pradžių kartais erzins, bet kai viską sudėsi į tam tikras vietas - bus tobula.
P.S. Kiek kartų kritęs, bet nk nebuvo. Gan stiprus telefas. ;)

Redaguota , nario Soundas_
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nokia lumia 520 ir 1020, nepatariu imti vis bedos buna, ar lagina ar dar kazkas, tevas vos ne kiekviena diena nervinasi..

Nelabai suprantu, gal tau kokį kloną įkišo ar dar ką, kad lagina jums tie telefonai. Už tokią kainą kaip Nokia Lumia 520, realiai nieko gero nenupirksi iš Android, telefonai tikrai verti savo kainos, nelagina, kur kas geriau tempia visus žaidimus, patvarūs, buvo keletą kartų jau iškritęs, jokių įskylimų, kas sako kad nėra daug programų nemokamų, tai klysta. Tikrai pasirinkimas yra nemažas, gal ne toks didelis kaip Android, bet tikrai galima rasti visko ko reikia, o nenaudingomis programomis užkišti tikrai neverta, ka daugelis daro ant savo Android telefonų, prisirašo "ale kietų programėlių", kurių net nenaudoja, arba naudoja porą kartų į metus...  Beto Lumia ir po ilgo laikotarpio veikia taip pat, be jokių didesnių lagų, priešingai nei androidas, nesvarbu, kad telefonas nėra prikimštas programų ar failų tačiau vis tiek yra jaučiamas strigimo pojūtis, net ir resetai tik trumpam laikui tepadeda. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu nokia lumia 900 jau 1,5metų, panaudojęs 3mėnesius persižegnojau, kad nėra nieko normalaus (pačia pradžia wp buvo) iš programėlių nėra, bet atlyžau ir toliau iki šiol jį naudoju, telefonas ,mano nuomone, labai patogus, greitai galima priprasti prie operacinės sistemos. Turi vieną minusą senesni modeliai, tiksliau du:

 

• Nokia lumia 900 nepalaiko Windows Phone 8, jis turi specialiai jam sukūrta 7.8 atnaujinimą ir niekada nebus naujinamas į 8.

• Senesnių modelių garso kokybė puiki, bet pats garsumas nėra aukštas triūkšmingol aplinokoje (pvz. mokykloje pertraukos metu);

 

Dar kas neperdaugiausiai, bet kartais erzina, tai speciali programėlė kurią reikia įsidiegti kompiūteryje (pavadinimu Zune), kad galėtumei į telefoną arba iš telefono perkėlti muziką, filmus bei nuotraukas...

 

P.S Pas mane telefonas krites kokį tuziną kartų, aiškų dužes, bet galiu pasakyti "Lumios turi didelius kiaušus" :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepasitikėk jokiais Lumia "hateriais". Pats turiu Nokia Lumia 520 telefoną ir kiek kartų krito ant pačio ekrano tai nei vieno menkiausio įbrėžimo,net plėvelės ant ekrano neturiu. O krito tiek autobuse,tiek ant asfalto ir kaip naujas. Aišku tik dangtelis nukentėjo vos vos bet xujnia. O šiaip tai jei nori būtent su WP 8 OS,tai patariu imt. Dar kai Balandžio mėnesį turi išleisti Windows Phone 8.1 su daug daug pribambasų tai išvis čj ledas bus. Tik va pas juos su žaidimais minusas,nėra daug gerų kiek Android turi. Bet jei tau nereikia tai Lumia 1020 kaip tik tau. Kamera afigena,viskas afigena krč. Patariu iš širdies,imk ir nepasigailėsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

aij čia dar toks klausims turbūt neišeis geltono nusipirkt o tik visa juoda bet juodas man biški šhit atrodo tai vistiek kaip supratau galima nusipirkt tuos dangtelius ir pasikeist į geltoną ar ten kaip nors ''moderniai'' pritvirtintą kad neišeis pasikeist?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

aij čia dar toks klausims turbūt neišeis geltono nusipirkt o tik visa juoda bet juodas man biški šhit atrodo tai vistiek kaip supratau galima nusipirkt tuos dangtelius ir pasikeist į geltoną ar ten kaip nors ''moderniai'' pritvirtintą kad neišeis pasikeist?

Priklausomai, nuo modelio. Nežinau ar ant visų eina pasikeisti, bet ant daugumos modelių galima lengvai pakeisti telefono spalvą. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Siūlyčiau NOKIA Lumia 1520, nes ji didelė, galinga, graži ir turi tokia pat gera kamera. (Turbūt geriausias Windows Phone telefonas.)

 

Bet pagalvok apie patogumą. Jis ŽIAURIAI didelis. Į kišene be šansų tilps,ir valdymas dviem rankom. Prikin stotelėj stovi ir skambini kam nors iš tokio. Visų žvilgsnis į tave tik bus,dar atkirs kas nors. Suaugęs būtum tai dar kitas reikalas. Labiau už save pastovėt galėtum. (Ir taip,jis geriausias)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3735 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...