Peršokti į turinį

[Apklausa] Ką manote apie blackzero.biz


Admin_Ghost

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3672 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Ar gerai kad blackzero.biz nulaužinėja svetaines  

54 balsai

  1. 1. Ar gerai kad blackzero.biz nulaužinėja svetaines?

    • Taip,Gerai panaikins svetaines mažiau bus sa:mp mc ir cs projektų
      26
    • Ne,Blogai jie gali nulaužti mano svetaine :( arba mano draugo
      5
    • Man neįdomų tegul laužia įsveikatą ne mano problemos
      23


Recommended Posts

Sveiki,Taigi pamačiau kad daug svetainių jau yra nulaužtų ir plius SFG.LT populiarus sa:mp projektas taigi sugalvojau sukurti apklausą ir pažiūrėti ką manote apie blackzero.biz gerai kad jie hackina kitas svetaines ir pas save dėda visokius hackus ir doss programas
Lauksių komentarų ir rezultatų :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Niekas nesiorientuoja į tuos kvailus vaikų "projektus", rimtai. Kas buvo ar bus tai tik for fun. Čia net hacking'u nepavadinsi.

 

Yra ten visko ir apie cardinga, tik ne visiem prieinama. Žodžiu vyksta visko daug. Forumas perspektyvų turi, plius dar lietuviškas. Vienintelis toks. Siūlau visiems ateit pasimokyt, apsišviest šiek tiek. Pravers gyvenime. Tik nebūkit įkyrūs, nes pasiųs TOLI.

 

Z3kar,

HackForums kopija? Vienintelį hacking'o forumą matyt žinai, ir tas paskutinis šūdas. Panašūs jei tik tuo, kad pobūdis tas pats, ir MyBB naudoja.

 

Eimantas P.,

 

Ir kas iš to DDoS? Kiek pas tave gbps? Paatakuosi ir viskas, o tada jau lauk atsako. Yra daug rimtų žmonių, taip ramiai niekas nepaliktų. Gailėtumeis kaip niekad. Čia tau ne žaidimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką apie juos galvot? gauja kvailių, talpinančių brutalų mėšlą. Suvokimo neturinti kompanija, kaip kažkada ir minėjo prisižais, tik deja, kad jų drąsa išlenda ant jaunimo projektų. Tegul nulaužia kažką rimtesnio, tarkim kaip aš praeitais metais grpg.eu tinklapio duomenų bazę išsitraukiau iš šūdo primaliau, sulaukiau svečių iš Šiaulių ir žalą turėjau atlygint - gera pamoka dar ir šiandien, vienintelis pasiūlymas jiems - apsiraminti, tegu jau talpina tą šūdą, bet bandomąsias žiurkes pasirenka ką nors kitą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

apgailėtina anglišku forumu kopija. Matos nieko unikalaus nesukure net savo dizo neturi. Ir viska kiek mačiau yra iš anglišku forumu. Dėmesio siekiantys daugiau nk.

http://www.blackzero.biz/tema-filmai-in-filmai-nemokamai

šitas tutorialas net nėra ju o CAGsolutions :D 

Redaguota , nario Clᴇv
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

apgailėtina anglišku forumu kopija. Matos nieko unikalaus nesukure net savo dizo neturi. Ir viska kiek mačiau yra iš anglišku forumu. Dėmesio siekiantys daugiau nk.

http://www.blackzero.biz/tema-filmai-in-filmai-nemokamai

šitas tutorialas net nėra ju o CAGsolutions :D

tai tas tutorialas ir ne to CAGsolutions nesvarbu kad cagsolutions idėjas į savo bloga(Weba) bet visi tie kodai ne jo tik surašė kaip ką ir fiso nors irašius į google filmai.in nemokamai primes daug daug tik kaip supergames.lt toks forūmas kad nevisi moka google naudot tai.. o šeip dėl manes tie blackzerobiz tegu laužia įsveikatą ne mano problemos 

bet iš dalies pagalvojus gal ir blogai kad taip iš lempos naikina jus čia sakot šudserviai visa kitą tai net nežėkis į tuos naujus postus servu kokiam sarge,lv loškit ir fsio o šeip  kad taip laužia tai kaip jūs tada siūlot tiem ''šudserviam'' pasiekt daugiau žaidėjų jeigu sūkurią ir po dienos nulaužia juk sarg,lmg irgi nepradėjo nuo šimtų žaidėjų jie pirmom dienom kai nieks jų nežinojo irgi būvo ''šudserviai'' ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai tas tutorialas ir ne to CAGsolutions nesvarbu kad cagsolutions idėjas į savo bloga(Weba) bet visi tie kodai ne jo tik surašė kaip ką ir fiso nors irašius į google filmai.in nemokamai primes daug daug tik kaip supergames.lt toks forūmas kad nevisi moka google naudot tai.. o šeip dėl manes tie blackzerobiz tegu laužia įsveikatą ne mano problemos 

bet iš dalies pagalvojus gal ir blogai kad taip iš lempos naikina jus čia sakot šudserviai visa kitą tai net nežėkis į tuos naujus postus servu kokiam sarge,lv loškit ir fsio o šeip  kad taip laužia tai kaip jūs tada siūlot tiem ''šudserviam'' pasiekt daugiau žaidėjų jeigu sūkurią ir po dienos nulaužia juk sarg,lmg irgi nepradėjo nuo šimtų žaidėjų jie pirmom dienom kai nieks jų nežinojo irgi būvo ''šudserviai'' ...

vistiek jie apgailetini nieko savo neturi nieko unikalaus jokiu savadarbiu relyzu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką apie juos galvot? gauja kvailių, talpinančių brutalų mėšlą. Suvokimo neturinti kompanija, kaip kažkada ir minėjo prisižais, tik deja, kad jų drąsa išlenda ant jaunimo projektų. Tegul nulaužia kažką rimtesnio, tarkim kaip aš praeitais metais grpg.eu tinklapio duomenų bazę išsitraukiau iš šūdo primaliau, sulaukiau svečių iš Šiaulių ir žalą turėjau atlygint - gera pamoka dar ir šiandien, vienintelis pasiūlymas jiems - apsiraminti, tegu jau talpina tą šūdą, bet bandomąsias žiurkes pasirenka ką nors kitą.

Jo... Tau negėda? Kas per šūdwebis tas grpg? Svečių sakai sulaukei? Tai kas tu per ***** kad apsisaugot nesugebi?

 

O ir šiaip, visiems: jūs galvokit ką šnekat. Nebijot, kad teks atsakyt? Ką jūs apskritai matot, yra tik paviršius. Suvokimo paie hacking'ą pas jus absolučiai nėra.

 

Juokas ima iš tokių hackerių ir viskas.Tas blackzero vaikų išmastimas ne kitaip.

 

Vieninteliai vaikai iš šito forumo atėjo. O aš dabar iš principo pradėsiu visus tuos jūsų "projektus" lankstyt. Nes matau, kad šikat į kelnes.

 

Ir dar, susivokit, kad hackinama yra dėl PINIGŲ ir vertingos informacijos. Tie šūdwebiai krito for fun, kai nėr kas veikt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mhm, gal ir internete yra geras sait'as, pasižiūrėti šeip įdomu,viskas ok.

 

Bet apie tuos "dalyvius" Tai turbūt, sėdi prie pc akiniuoti storuliai ir tiek, į lauką išeitų, tai juos ten lengvai "pahackintų" Tai jau geriau kažką naudingo veikite, jeigu jau prie pc kiauras dienas sėdite ir gyvenimo neturite (programuokite ir kt.) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3672 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...