Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pagalbos del PC


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3698 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,man reikia biski pagalbos tad pradesiu.Man iskylo tokia problema kad kai dabar ijungiiu Loptop'a jis leidzia kaskoki keista garsa ir kai as isjungiu ir ijungiu loptop'a tai jis ta pati garsa skleidzia bet paskui uzsikrauna bet pradziai parodo loptop'o gamintoja.As ir brolis galvojom kad cia ram'ai parejo bet ne kadangi PC uzsikrauna bei rodo kad ram'us skaito.Ir beja butu kaskokia galimybe sutvarkyti klavetura pas mane rodykles neturi mytgtuku ir neturedamas jokiu ideju kaip juos naudot tai pasinaudojau ten zirklem visokiom ir kitomis nesamonemis.Ir uzsikirto jis aisku nevisam laikui bet buna pasitaiko kai jis vis nuleidineja zemyn ir visa kita..Padejusiem +REp

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nėr ko kišt metalinių daigtų prie kompo vidaus užtrumpinai ką nors galbūt tai daba ir zirzia ir tuo pačiu knopke pisas :)

Tu gal durnas ar ka zmogau? visu kompiuteriu dangos skaityk metalines taip pat ir pas mane...O knopkes tai cia del manes nes as visokias zirkles ir t.t naudojau tai ir galvoju gal butu gaima kaip nors sutaisyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu gal durnas ar ka zmogau? visu kompiuteriu dangos skaityk metalines taip pat ir pas mane...O knopkes tai cia del manes nes as visokias zirkles ir t.t naudojau tai ir galvoju gal butu gaima kaip nors sutaisyt.

Tame ir esmė kad metalas yra laidininkas ka galiu patart tai nunešk pas meistrus gal sugalvos kažka, bet anyway manau čia nebesulauksi normalios pagalbos už tokius žodžius.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tame ir esmė kad metalas yra laidininkas ka galiu patart tai nunešk pas meistrus gal sugalvos kažka, bet anyway manau čia nebesulauksi normalios pagalbos už tokius žodžius.

Tame ir esme kad jus abu nesuprantat kad jus sakoma...Sita kompa mano brolis gavo ir jau su metalu as jo nekeiciau ir nelieciau apie menesi ar 2 pasinaudojau ir jokiu problemu ir beja senasis savininkas nesiskunde siomis problemomis tai kad nemanau kad cia del metalo :).Taigi man dar yra iskilusi dar viena problema bet cia jau ne su PC o su siuntimais.Norejau per torrent pasileisti 2 zaidimus siusti nakciai bet man leidzia kaskotai tik viena nes vienas pasileidzia siustis o kitas kai raso "Connecting to pears" tai ir raso bandziau BitTorrent ir uTorrent palikti kartu per viena torrenta viena zaidima per kita,kita bet po kurio laiko zaidimo siuntimas vel raso "Connecting to peras" per uTorrent o per BitTorrent siunciasi toliau.Tai butu malonu is jusu sulaukti kaip sutaisyti sia problema :) Kaip jau pirmam poste sakiau padejusiam +REP :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jmj, gi korpusas tas metalinis sakykim būna, bet jis apsaugotas yra su guma ar dar kuomnors, o ten kur klave pati stovi ta guma ten būna ant tiek plona kad ją pradurt gali ir nepajust, todėl stipriau paspausi su metaliniu ir pradursi ir taip gali užtrumpint tas knopkes savo. aiški fizika...

Taigi jei netas lievas vistiek abeju nesiūs greit, geriausia išeitis parisiunti viena poto kita, plius gali būt pats torrentas lievas (ne programa)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jmj, gi korpusas tas metalinis sakykim būna, bet jis apsaugotas yra su guma ar dar kuomnors, o ten kur klave pati stovi ta guma ten būna ant tiek plona kad ją pradurt gali ir nepajust, todėl stipriau paspausi su metaliniu ir pradursi ir taip gali užtrumpint tas knopkes savo. aiški fizika...

Taigi jei netas lievas vistiek abeju nesiūs greit, geriausia išeitis parisiunti viena poto kita, plius gali būt pats torrentas lievas (ne programa)

Aha tau dar neaisku? Ten jokios gumos nera! Ten tik metalas....Ir beja man seniau to nebudavo :) Tai kad nesikisk daugiau i sita tema..

 

Arba paciam torrente nustatyta kad siustu tik po viena faila. Options>Preferences>Queueing>Maximum number of active downloads

Ten galima parasyt kiek torrentu gali siust vienu metu.

Galima dar Bandwidth skilti patikrint, nes irgi gali but sujaukta.

Hmmm paziurejau nustatymus tai ten 8 ir 5 nustatyta o kur ta Bandwidth paziuret nes pas mane lietuviskas torrent.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neaiškink *Myliu SuperGames.lt*, forumas viešas noriu rašau noriu ne. Ir ne mano bėdos kad tu nesupranti ką pats rašai ir ką bandau tau pasakyt :)

Bandai? Hah...Tai tu skaitysi freeposteris + tau jau aiskiai pasakiau kad pas mane metalas!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu rimtai, gi tiesiog tu naudojai savo žirkles ne pagal paskirti, instrukcijose nėra nurodyta kad jas reikia kaišioti i tokias vietas.

Ne nu pz.....Kas jus abu per zmones..Taip nenaudoju pagal paskirti bet ka man tenka daryt kai pas mane nera mygtuku ir man per zaidima reikia rodykliu?..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne nu pz.....Kas jus abu per zmones..Taip nenaudoju pagal paskirti bet ka man tenka daryt kai pas mane nera mygtuku ir man per zaidima reikia rodykliu?..

papist ir paplot *Myliu SuperGames.lt*, nešauna į galva pasimt dantų krapštuką ir su juo spaudyt ? ir prie ko čia tas metalas, jei ten gumos nėra nu tai garantas kad užtrumpinsi kišdamas žirkles, *Myliu SuperGames.lt* į fizika bent karta nueik išaiškins kaip ir kas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

jeigu aš būčiau tavo vietoj, tai tiesiog nusipirkčiau pigia klavietūra iš cento parduotuvės.

Pas mane namie yra klavetura bet tai kad beda tame man reikia jos usbines..

 

papist ir paplot *Myliu SuperGames.lt*, nešauna į galva pasimt dantų krapštuką ir su juo spaudyt ? ir prie ko čia tas metalas, jei ten gumos nėra nu tai garantas kad užtrumpinsi kišdamas žirkles, *Myliu SuperGames.lt* į fizika bent karta nueik išaiškins kaip ir kas

Krc nerasynek daugiau i sia tema nes jau atsibodai..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3698 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...