Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip pasijungti 2 samp vienu metu


BlackAndYellow

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3703 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, Šiandieną aš jums parodysiu kaip paleisti 2 SA-MP ar daugiau vienu metu.


Pirmiausiai jums prireiks šios programos "SandBoxie (click for download)".


Parsisiuskite pasirinkę Free arba jai norit pirkti tai kitus varijantus: 
Xiuh6.th.png
(click on picture)



Pradėti vieną samp klientą deskop ar kur nors...




kai atsisiusite Sandboxie, Sandboxie paleidžiama automatiškai, ir jūs gausite tai:
ux2Cy.th.png
(click on picture)



Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Sandbox DefaultBox ir pasirinkite "Vykdyti" Sandbox "> pajungti kokia nors programa":
Sy24I.th.png
(click on picture)



Dabar gausite naują langą atidaryti, spustelėkite mygtuką "Naršyti" ir suraskite savo samp.exe savo GTA SA kataloge:

Wx9T2.th.png
(click on picture)


Po to, kai yra samp.exe paspauskite mygtuką "OK" ir Baigta, dabar paleisti 2 SA: MP klientai.

 

P.S nepagailėkit +rep

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš turiu tokį klausimą, o kas nors bandėt kaip skype'ui paleisti su windows cmd? Ta prasme vieną paprasta, kitą kaip antrinę:

C:\directory\samp.exe
"C:\directory\samp.exe" /secondary
Kitą skype gali pasileist nuėjęs į program files, poto atidaryk skype aplankalą o tame dar vieną (neatsimenu kaip vadinasi) ir tada ant tos skype iconos paspausk Run as Administrator ir tada įsijungs antras skype.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Aš turiu tokį klausimą, o kas nors bandėt kaip skype'ui paleisti su windows cmd? Ta prasme vieną paprasta, kitą kaip antrinę:

C:\directory\samp.exe
"C:\directory\samp.exe" /secondary

Nelabai supratau ką turėjai omeny, bet jeigu tu nori pasiūlymo kaip pasileisti du skype ar daugiau vienu metu, tai pasinaudok programa Multi Skype Launcher, pats ja naudojuosi ir puikiai veikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nelabai supratau ką turėjai omeny, bet jeigu tu nori pasiūlymo kaip pasileisti du skype ar daugiau vienu metu, tai pasinaudok programa Multi Skype Launcher, pats ja naudojuosi ir puikiai veikia.

*facepalm* kalba eina apie sa-mp, todėl ir pasiūliau pamėgint tą patį kaip skype, aš skype pasileidžiu tiek kiek man reikia naudodamas angliškus kelintinius skaičius:

 

C:\Program Files (x86)\Skype\Phone\Skype.exe

Sekantį su /secondary ir t.t; angliškais skaitmenimis.

 

"C:\Program Files (x86)\Skype\Phone\Skype.exe" /secondary

Tai kam man po velniais tos neaiškios kilmės programos, kurios galimai su sekimu ar kokiais virusais, jei aš galiu su default windows command atsidaryti tiek kiek man reikia programų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

*facepalm* kalba eina apie sa-mp, todėl ir pasiūliau pamėgint tą patį kaip skype, aš skype pasileidžiu tiek kiek man reikia naudodamas angliškus kelintinius skaičius:

 

C:\Program Files (x86)\Skype\Phone\Skype.exe

Sekantį su /secondary ir t.t; angliškais skaitmenimis.

 

"C:\Program Files (x86)\Skype\Phone\Skype.exe" /secondary

Tai kam man po velniais tos neaiškios kilmės programos, kurios galimai su sekimu ar kokiais virusais, jei aš galiu su default windows command atsidaryti tiek kiek man reikia programų?

Tai puiku, nelabai supratau kam reikėjo mane užsipult? Ar aš tave kuria nors savo pranešimo vieta įžeidžiau ar kaip? Ar tu čia tiesiog protingas norėjai pasirodyt? Iš tavo pranešimo supratau visiškai kitaip, todėl taip ir parašiau, nematau jokios katastrofos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3703 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...