Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Tinklalapių kūrimo paslaugos! [PHP, HTML/CSS]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3418 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tinklalapių kūrimo paslaugos! [PHP, HTML/CSS]

 

Sveiki, taigi prisistatysiu. Aš esu Gytis, programuotojas, skripteris, koduotojas, dar kitaip žinomas kaip Gyt1s arba Eclipse. Teikiu tinklalapio kūrimo paslaugas. ĮSPĖJU, kad nedirbu su forumų TVS, kadangi nepatinka man redaguoti sukurtus darbus.

 

Mano teikiamos paslaugos:

  • Viskas kas susija su PHP, bei sistemų kurimu.
  • Viskas kas susija su PSD konvertavimu į HTML(Kodavimas).

 

Mano kūrtos pamokos:

INFORMACIJA! Koduoju pagal jūsų poreikius, naudoju bet kokia MySQL valdymo forma, PDO, MySQLi ir pnš. Savo kūrinius visalaiką apsaugau, ir padarau tol kol savininkas lieka patenkintas, jeigu mano kurinyje iškyla klaida, taisau nemokamai, jeigu kodas nepakitęs ir neperdarytas laikas neterminuotas garantijai.

 

Kontaktai skype: gytis98

Redaguota , nario Gytis_Eclipse
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau nežinai ką reiškia, tinklapio optimizavimas.

Jei jau optimizuoji, tai prašau optimizuok man šį kodą (Kodas yra itin paprastas):

 

<?php
$i = 0;
$mas = array();
if(isset($_GET['value'])){
    $key = $_GET['value'];
}
else{
    $key = null;
}
while($i <= 100){
    $mas[$i] = "Number - ".$i;
    $i++;
}
for($n = 0; $n <= 100; $n++){
    if($key){
        echo $mas[$n].$key;
    }
    else{
        echo $mas[$n];
    }
}
?>
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš dalies turėtum suprasti mane, o ne spręsti ką aš žinau, o ko ne. Aš randu geriausius sprendimus, padaryti protingesnius jūsų tinklalapius. Nu malonu, kad bent jau patikrint sugalvojai. :)

 

<?php
if(isset($_GET['value'])) $key = $_GET['value'];
for($n = 0; $n <= 100; $n++) {
	if($key) echo 'Number - '.$n.$key;
	else echo 'Number - '.$n;
}
?>
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Iš dalies turėtum suprasti mane, o ne spręsti ką aš žinau, o ko ne. Aš randu geriausius sprendimus, padaryti protingesnius jūsų tinklalapius. Nu malonu, kad bent jau patikrint sugalvojai. :)

 

<?php
if(isset($_GET['value'])) $key = $_GET['value'];
for($n = 0; $n <= 100; $n++) {
	if($key) echo 'Number - '.$n.$key;
	else echo 'Number - '.$n;
}
?>

Tai, kad tu čia absoliučiai nieko nepadarei, išmetei patį šios užduoties svarbiausią dalyka - masyva, tai pat blogai apdoroji $_GET (Pasiskaityk apie trigubus operatorius).

 

O, turėjo būti taip:

 

<?php
$mas = array();
$key = isset($_GET['value']) ? $_GET['value'] : null;
for($i = 0; $i <= 100; $i++){
    $mas[$i] = "Number - ".$i;
}
foreach($mas as $arr_key => $arr_value){
    if($key){
        echo $arr_value.$key;
    }
    else{
        echo $arr_value;
    }
}

P.S

Su tokiom žiniom tau dar labai toli iki PHP kodo optimizavimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tai tu gal pats nesupratai, ko reikalauji iš manęs? Optimizavimas - reiškia lengviausio sprendimo radimas. Taigi, šis PHP kodas atlieka lygiai tokia pačia funkcija kaip ir tavo tas su masyvu. Esmė tokia, kad galutinis rezultatas reikalavo išvedimo, tai aš ir padariau papraščiausia išvedima, o tai jau vadinama optimizavimu mano drauge. Be to, tokiais dalykais jau vien papildomai ir svarbiausia bereikalingai žaidi su kodu, nes masyvo nereikalavo sistemėlė. Jeigu tu tarkim būtum davęs užduotėlę, kad išvesti būtent kas antrą skaičių, tada jau daryčiau jog vestu tarkim tik lygini arba nelygini masyvo indexo elemento informacija. Jeigu aš tau šito kodo neparašau kaip tu tikėjaisi tai dar nereiškia, kad aš to nemoku. Jeigu aš mastyčiau kaip tu, tai reiškias kadangi nematęs esu tavo sukurtos TVS ar kaško panašaus, tai sakyčiau jog tu to tiesiog ir nemoki, tai vat neapsigauk su kvailom idėjom. Toli tai toli, žinau kad neesu visažinis, bet aš bent jau išmanau ko man reikia ir dėl to džiaugiuosi. O šeip žinai tokia patarlę, sako kad viską moką tai tik durniai. Turėk sąžinės gerbti kitų atliekamus darbus. Sekmės, nematau aš čia prasmės ginčytis ir free postinti, dėl nieko, o jeigu nori dėl šito padiskutuoti, mielai sutiksiu tai padaryti per skype(gytis98), ačiū už supratimą, jeigu supratai aišku.  ;)

Redaguota , nario Gytis_Eclipse
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai tu gal pats nesupratai, ko reikalauji iš manęs? Optimizavimas - reiškia lengviausio sprendimo radimas. Taigi, šis PHP kodas atlieka lygiai tokia pačia funkcija kaip ir tavo tas su masyvu. Esmė tokia, kad galutinis rezultatas reikalavo išvedimo, tai aš ir padariau papraščiausia išvedima, o tai jau vadinama optimizavimu mano drauge. Be to, tokiais dalykais jau vien papildomai ir svarbiausia bereikalingai žaidi su kodu, nes masyvo nereikalavo sistemėlė. Jeigu tu tarkim būtum davęs užduotėlę, kad išvesti būtent kas antrą skaičių, tada jau daryčiau jog vestu tarkim tik lygini arba nelygini masyvo indexo elemento informacija. Jeigu aš tau šito kodo neparašau kaip tu tikėjaisi tai dar nereiškia, kad aš to nemoku. Jeigu aš mastyčiau kaip tu, tai reiškias kadangi nematęs esu tavo sukurtos TVS ar kaško panašaus, tai sakyčiau jog tu to tiesiog ir nemoki, tai vat neapsigauk su kvailom idėjom. Toli tai toli, žinau kad neesu visažinis, bet aš bent jau išmanau ko man reikia ir dėl to džiaugiuosi. O šeip žinai tokia patarlę, sako kad viską moką tai tik durniai. Turėk sąžinės gerbti kitų atliekamus darbus. Sekmės, nematau aš čia prasmės ginčytis ir free postinti, dėl nieko, o jeigu nori dėl šito padiskutuoti, mielai sutiksiu tai padaryti per skype(gytis98), ačiū už supratimą, jeigu supratai aišku.  ;)

 

Kodo optimizavimas - identiškai parašytas kodas, kuris paspartina programos/skripto vykdymo laiką.

 

P.S Nežiūrint, kad išmetei array, apdorojai $_GET kaip pradinukas. Tai aš jau įsivaizduoju, ką tu darytum jei tau reikti OOP kodą "optimizuoti", nekalbant jau apie MVC. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodo optimizavimas - identiškai parašytas kodas, kuris paspartina programos/skripto vykdymo laiką.

 

P.S Nežiūrint, kad išmetei array, apdorojai $_GET kaip pradinukas. Tai aš jau įsivaizduoju, ką tu darytum jei tau reikti OOP kodą "optimizuoti", nekalbant jau apie MVC. 

Bet tu žiūriu neturi ką veikt, prie visu kabinies.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3418 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...